Ο ΑΠΟΕΛ βρέθηκε πίσω στο σκορ μόλις στο 5ο λεπτό, ωστόσο απάντησε μετά από τέσσερα λεπτά.

Αρχικά «πάγωσε» το ΓΣΠ, ωστόσο με το γκολ του Μαρκίνιος έγινε έκρηξη από τους πορτοκαλί.

Δείτε το βίντεο:

ΒΙΝΤΕΟ: Τα γκολ του φιλικού αγώνα ΑΠΟΕΛ-Νόβι Παζάρ-ThemaSports
04/07 @ 20:10

ΒΙΝΤΕΟ: Τα γκολ του φιλικού αγώνα ΑΠΟΕΛ-Νόβι Παζάρ

Ο ΑΠΟΕΛ αντιμετωπίζει απόψε (19:00) τη Νόβι Παζάρ, σε φιλικό παιχνίδι που διεξάγεται στη Σερβία.

Σκόραρε δις, αλλά έμεινε στην ισοπαλία ο ΑΠΟΕΛ κόντρα στη Νόβι Παζάρ (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
04/07 @ 20:52

Σκόραρε δις, αλλά έμεινε στην ισοπαλία ο ΑΠΟΕΛ κόντρα στη Νόβι Παζάρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ισόπαλο 2-2 έληξε το αποψινό φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας του ΑΠΟΕΛ στη Σερβία απέναντι στη Νόβι Παζάρ.

Η αρχική ενδεκάδα του Νταβίντ Γκαγιέγο για το φιλικό με τη Νόβι Παζάρ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ)-ThemaSports
04/07 @ 18:05

Δείτε την αρχική ενδεκάδα που επέλεξε ο προπονητής του ΑΠΟΕΛ, Νταβίντ Γκαγιέγο, για το αποψινό (19:00) φιλικό παιχνίδι στη Σερβία με αντίπαλο τη Νόβι Παζάρ: