Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Μάλιστα, ελπίζουν πως μπορούν να κάνουν την έκπληξη και να σηκώσουν το τρόπαιο μετά το 1996, ενώ η Ζααρμπρίκεν είδε την απίστευτη πορεία της, παρότι αγωνίζεται στην 3η κατηγορία, να σταματά στο… τελευταίο εμπόδιο πριν τον τελικό.
Οι οπαδοί των φιλοξενούμενων πριν τη σέντρα δημιούργησαν εκπληκτική ατμόσφαιρα με κορεό, καπνογόνα και μήνυμα… «Ας γίνει το όνειρο ξανά πραγματικότητα. Σήμερα θα σηκώσουμε το Κύπελλο».
Sport-fm.gr