Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

16η αγωνιστική:
03-Φεβρουαρίου-2024
Καρμιώτισσα-ΑΠΟΕΛ 10:00
Εθνικός-Απόλλωνας 14:30
ΑΕΚ-Ομόνοια 29Μ
Ομόνοια-Ανόρθωση
ΕΝΠ-Άρης
Πάφος-ΑΕΛ
04-Φεβρουαρίου-2024
Ολυμπιακός-Αγία Νάπα

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

16η αγωνιστική:
04-Φεβρουαρίου-2024
Ορμήδεια-Δόξα 10:00
ΑΠΕΑ-Αναγέννηση 14:30
ΑΕΖ-Εθνικός Ασ.
ΜΕΑΠ-Οθέλλος
Ερμής-ΠΑΕΕΚ
Ακρίτας-Ομόνοια Αρ.
Νέα Σαλαμίνα-Χαλκάνορας

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

16η αγωνιστική:
04-Φεβρουαρίου-2024
Διγενής Μ.-Αχυρώνας/Ονήσιλος 11:00
ΑΠΕΠ-Ασπίς 14:30
ΑΣΙΛ-Εθνικός Λ.
Πέγεια-Ξυλοτύμπου
Διγενής Υψ.-Γεροσκήπου
ΑΕΠΠ-Ολυμπιάς
Ομόνοια Ψ.-Ηρακλής
ΕΝΑΔ-Κέδρος
Σπάρτακος-Κούρης

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

17η αγωνιστική:
10-Φεβρουαρίου-2024
Καρμιώτισσα-Αγία Νάπα 10:00
Ολυμπιακός-ΑΠΟΕΛ
Ομόνοια-Ανόρθωση
Άρης-ΑΕΚ
Πάφος-ΑΕΛ
Δόξα-ΕΝΠ
Νέα Σαλαμίνα-Απόλλωνας

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

17η αγωνιστική:
10-Φεβρουαρίου-2024
Δόξα-ΕΝΠ 12:00
Νέα Σαλαμίνα-Απόλλωνας
Πάφος-ΑΕΛ
Ολυμπιακός-ΑΠΟΕΛ
Καρμιώτισσα-Αγία Νάπα
Ομόνοια-Ανόρθωση
Άρης-ΑΕΚ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

17η αγωνιστική:
10-Φεβρουαρίου-2024
ΑΕΛ-Πάφος 09:30
Αγία Νάπα-Καρμιώτισσα
Απόλλωνας-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΚ-Άρης
ΑΠΟΕΛ-Ολυμπιακός
ΕΝΠ-Δόξα
Ανόρθωση-Ομόνοια

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

17η αγωνιστική:
10-Φεβρουαρίου-2024
Αγία Νάπα-Καρμιώτισα 12:00
ΑΕΛ-Πάφος
Απόλλωνας-Νέα Σαλαμίνα
Ανόρθωση-Ομόνοια
ΑΠΟΕΛ-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Άρης
ΕΝΠ-Δόξα

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

17η αγωνιστική:
03-Φεβρουαρίου-2024
ΜΕΑΠ-ΘΟΪ 09:00
Άρης-Διγενής 10:00
Ακρίτας-ΠΑΕΕΚ
Εθνικός-Ομόνοια 29Μ
Χαλκάνορας-Εθνικός Ασ.

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

17η αγνωιστική:
03-Φεβρουαρίου-2024
ΜΕΑΠ-ΘΟΪ 11:00
Εθνικός Αχ.-Ομόνοια 29Μ 12:00
Ακρίτας-ΠΑΕΕΚ
Χαλκάνορας-Εθνικός Ασ.
Άρης-Διγενής Μ.

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

17η αγωνιστική:
03-Φεβρουαρίου-2024
Ομόνοια 29Μ-Εθνικός Αχ. 09:30
Εθνικός Ασ.-Χαλκάνορας
ΠΑΕΕΚ-Ακρίτας
ΘΟΪ-ΜΕΑΠ
Διγενής Μ.-Άρης

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

17η αγωνιστική:
03-Φεβρουαρίου-2024
Διγενής-Άρης 12:00
ΠΑΕΕΚ-Ακρίτας
ΘΟΪ-ΜΕΑΠ
Ομόνοια 29Μ-Εθνικός Αχ.
Εθνικός Ασ.-Χαλκάνορας

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

12η αγωνιστική:
11-Φεβρουαρίου-2024
Χαλκάνορας-ΑΕΛ 10:00
Αγία Νάπα-Πάφος
ΕΝΠ-Ομόνοια Αρ.
Απόλλωνας1-Valencia
ΑΣΙΛ-Sporting
Δόξα-ΑΕΚ
Ομόνοια-Ερμής
ΑΠΟΕΛ-Soccer World
Απόλλωνας2-Ανόρθωση
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός Λ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

14η αγωνιστική:
11-Φεβρουαρίου-2024
Soccer World-Οθέλλος 12:00
Λυθροδόντας-Γεροσκήπου1
Εθνικός-Ξυλοτύμπου
ΕΝΑΔ-Αχυρώνας/Ονήσιλος
Άτλας-ΑΕΖ
ΑΟΛ Ομόνοια-Δικέφαλος
ΑΣΙΛ-ΠΑΕΕΚ
Γεροσκήπου2-Valencia

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

15η αγωνιστική:
11-Φεβρουαρίου-2024
Δικέφαλος-ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς 09:30
Ομόνοια Αρ.-Άτλας
ΑΟΛ Ομόνοια-Εθνικός Δ.
Διγενής Υχ.-Κούρης 10:00
Σπάρτακος-Πέγεια
ΑΕΛ-ΠΑΟΚ Κακοπετριάς
Κισσός-Ερμής
Αδωνης-ΑΣΙΛ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

15η αγωνιστική:
11-Φεβρουαρίου-2024
Ελπίδα-Εθνικός Λ. 12:00
Soccer World-ΑΕΛ
Αναγέννηση-ΑΕΖ
Οθέλλος-ΑΣΙΛ
ΠΑΕΕΚ-Απόλλωνας
Ομόνοια Αρ.-Γεροσκήπου

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Ισόπαλο το ντέρμπι και άνοδος για τη Γεροσκήπου FC-ThemaSports
22/04 @ 08:29

Ισόπαλο το ντέρμπι και άνοδος για τη Γεροσκήπου FC

Μετά το ισόπαλο 0-0 στην έξοδο της με την ΕΝΑΔ, η Γεροσκήπου FC τερμάτισε στην 3η θέση και εξασφάλισε το τρίτο εισιτήριο ανόδου.

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων-ThemaSports
21/04 @ 18:33

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων

Το ερχόμενο Σάββατο 27 Απριλίου θα διεξαχθούν οι αγώνες Super Cup για τα Πρωταθλήματα Ανώτατης και Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17 αγωνιστικής περιόδου 2023 - 2024.

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:26

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Με τις αναμετρήσεις της προτελευταίας αγωνιστικής συνεχίστηκε το Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ.

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:15

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής ανέδειξε και την πρωταθλήτρια της Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14 περιόδου 2023-2024.

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
20/04 @ 19:06

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής εξασφάλισε στον Άρη Λεμεσού τον τίτλο του Πρωταθλήματος Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 περιόδου 2023-2024.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ