Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

2η αγωνιστική β' φάσης:
27-Ιανουαρίου-2024
A' Γκρουπ:
Αγία Νάπα 3-3 FREEDOM24 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα (33' Μελάς, 79', 90+3' (πέναλτι) Φερέιρα / 12' Πουτζιουρής, 40', 89' (πέναλτι) Καρασάουσκς)
Πέγεια 2014 1-3 Ομόνοια 29ης Μαΐου (7' Λεϊτάο / 16' Αλαμπρίτης, 45+1' Μπουντνίκ, 79' Φιάκας)
ΑΣΙΛ 0-0 Ομόνοια Αραδίππου
ΕΝΠ 2-1 Ολυμπιακός (7', 75' Χαραλάμπους Μ. και τα δύο με πέναλτι / 15' Ανσού)
Β' Γκρουπ:
Ερμής Αραδίππου 1-3 ΠΑΕΕΚ (48' Μπαρτλομίε / 22' Γώγος, 45+6' Χρυσοστόμου, 90+1' Γλύνος)
Ακρίτας Χλώρακας 4-0 ΠΟ Ξυλοτύμπου (26' Αρεβαλό, 33', 61' Φρατέα, 73' Μπάλντριχ)
ΕΝΑΔ 1-0 ΜΕΑΠ (50' Λουκά)
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Διγενής Μ. 0-0

3η αγωνιστική:
Α΄όμιλος
Παρασκευή 02.02.2024
19:00 Ομόνοια Αραδίππου - ΕΝ Παραλιμνίου
19:00 Ολυμπιακός - Αγία Νάπα
Σάββατο 03.02.2024
14:30 Freedom24 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα - Πέγεια
Κυριακή 04.02.2024
14:30 Ομόνοια 29Μ - ΑΣΙΛ Λύσης
Α΄όμιλος
Σάββατο 03.02.2024 / 14:30
ΠΑΕΕΚ - Ακρίτας Χλώρακας
ΜΕΑΠ - ΠΟ Αχυρώνας Ονήσιλος
Κυριακή 04.02.2024 / 14:30
ΠΟ Ξυλοτύμπου - ΕΝΑΔ
Δευτέρα 05.02.2024 / 18:00
Διγενής Ακρίτας Μόρφου - Ερμής Αραδίππου

Α' ΓΚΡΟΥΠ
4η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΠΕΓΕΙΑ, ΑΣΙΛ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
5η αγωνιστική: ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΕΝΠ, ΠΕΓΕΙΑ-ΑΣΙΛ
6η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΑΣΙΛ, ΕΝΠ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
7η αγωνιστική: ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΠΕΓΕΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΣΙΛ-ΕΝΠ
8η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΕΝΠ, ΑΣΙΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΕΓΕΙΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
9η αγωνιστική: ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΣΙΛ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΝΠ
10η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΑΣΙΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΠΕΓΕΙΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.
11η αγωνιστική: ΠΕΓΕΙΑ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΕΝΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΑΣΙΛ-ΠΕΓΕΙΑ
13η αγωνιστική: ΑΣΙΛ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΠΕΓΕΙΑ-ΕΝΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
14η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΓΕΙΑ, ΕΝΠ-ΑΣΙΛ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
4η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΕΝΑΔ-ΠΑΕΕΚ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΜΕΑΠ
5η αγωνιστική: ΜΕΑΠ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΠΑΕΕΚ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΝΑΔ
6η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΕΝΑΔ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΠΑΕΕΚ, ΜΕΑΠ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
7η αγωνιστική: ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΜΕΑΠ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΕΝΑΔ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
8η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΕΝΑΔ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΚΡΙΤΑΣ-ΜΕΑΠ, ΠΑΕΕΚ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
9η αγωνιστική: ΠΑΕΕΚ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΜΕΑΠ-ΕΝΑΔ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
10η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΜΕΑΠ, ΕΝΑΔ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΠΑΕΕΚ
11η αγωνιστική: ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΕΝΑΔ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΜΕΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
12η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΜΕΑΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΠΑΕΕΚ, ΕΝΑΔ-ΑΚΡΙΤΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΝΑΔ-ΕΡΜΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΠΑΕΕΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΜΕΑΠ
14η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΝΑΔ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

2η αγωνιστική β' φάσης:
Α' γκρουπ:
27-Ιανουαρίου-2024
Αναγέννηση-Χαλκάνορας 1-1 (Μιχαήλ 23'/Αντωνίου 68')
Εθνικός Λ.-Σπάρτακος 0-1 (Κωνσταντίνου 56')
Ηρακλής-ΑΠΕΑ 0-0
Κέδρος-Ορμήδεια 0-0
Β' γκρουπ:
Ομόνοια Ψ.-Γεροσκήπου 2-1 (Παναγιώτου 37', Καλογερίδης 83'/Πατσαλίδης 58')
ΑΠΕΠ-ΑΕΠΠ 3-1 (Κουρουμά 14', 53', Φασουλιώτης 75'/Ζάρνα 4')
Ολυμπιάς-Ασπίς 1-3 (Κωνσταντίνου 40' πεν./Χειμώνας 19', Κουλουμπρής 79', 82')
28-Ιανουαρίου-2024
Εθνικός Ασ.-Κούρης 1-0 (Παπαπαναγιώτου 55' πεν.)

3η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
03-Φεβρουαρίου-2024
ΑΠΕΑ-Εθνικός
Χαλκάνορας-Ηρακλής
Σπάρτακος-Κέδρος
Ορμήδεια-Αναγέννηση
Β' ΓΚΡΟΥΠ
ΑΕΠΠ-Ολυμπιάς
Ασπίς-Εθνικός Ασ.
Κούρης-Ομόνοια Ψ.
Γεροσκήπου-ΑΠΕΠ

Α' ΓΚΡΟΥΠ
4η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΚΕΔΡΟΣ-ΑΠΕΑ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ
5η αγωνιστική: ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΑΠΕΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΚΕΔΡΟΣ
6η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΕΔΡΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΠΕΑ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
7η αγωνιστική: ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΚΕΔΡΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
8η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΚΕΔΡΟΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΑΠΕΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
9η αγωνιστική: ΑΠΕΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΠΕΑ
11η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ
12η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΕΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.
13η αγωνιστική: ΚΕΔΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΑΠΕΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ
14η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΑΠΕΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΕΔΡΟΣ
B' ΓΚΡΟΥΠ
4η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΕΠΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΑΣΠΙΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΚΟΥΡΗΣ
5η αγωνιστική: ΚΟΥΡΗΣ-ΑΠΕΠ, ΑΣΠΙΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΑΕΠΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.
6η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΕΠΠ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΣΠΙΣ
7η αγωνιστική: ΑΣΠΙΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
8η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΚΟΥΡΗΣ, ΑΕΠΠ-ΑΣΠΙΣ
9η αγωνιστική: ΑΕΠΠ-ΑΠΕΠ, ΑΣΠΙΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
10η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΚΟΥΡΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΣΠΙΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΕΠΠ
11η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΑΣΠΙΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΚΟΥΡΗΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
12η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΣΠΙΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΑΕΠΠ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΠΕΠ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΑΕΠΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΑΣΠΙΣ-ΚΟΥΡΗΣ
14η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΑΣΠΙΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΕΠΠ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.

EΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

17η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024
Κοράκου-Ελπίδα 1-0 (Δημοσθένος 43')
Αυγόρου-Θύελλα 0-2 (Κοσμά 11', 55' πεν.)
ΑΠΟΝΑ-Δυναμό 3-1 (Περπέη 21', Νεάρχου 53', Βράχνου 90'/Θεμιστοκλέους 14')
ΑΕΝ-Εληά -
Δόξα-Τρούλλοι 2-0 (Λιβεράς 57', Χατζηβασιλείου 90')
ΘΟΪ-Ορφέας 0-1 (Σιόνης 49')
Ακανθού-Λειβάδια 1-2 (Νικολαΐδης 22'/Λύτρας 50')
Απόλλων Γ.-Ανόρθωση Μ. 0-1 (Κονναρής 24')

18η αγωνιστική:
03-Φεβρουαρίου-2024, 14:30
Εληά-Κοράκου
Τρούλλοι-Ακανθού
Θύελλα-ΑΕΝ
Ορφέας-Αυγόρου
Ελπίδα-Δόξα
Λειβάδια-Απόλλων
Ανόρθωση-ΑΠΟΝΑ
Δυνάμο-ΘΟΪ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ-ThemaSports
19/04 @ 13:57

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ

Την ερχόμενη Τρίτη 23 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ περιόδου 2023 - 2024.

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)-ThemaSports
18/04 @ 13:45

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές Β΄ κατηγορίας

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση-ThemaSports
16/04 @ 16:02

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση

Παρελθόν από την ομάδα της ΕΝΠ αποτελεί ο προπονητής της ομάδας Νταβίντ Κανέδα.

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου-ThemaSports
16/04 @ 11:25

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου

Ο μεγάλος τελικός πρωταθλήματος στην Β΄ κατηγορία θα γίνει στο ΓΣΠ

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:38

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Η Δόξα Παλαιομετόχου εξασφάλισε και μαθηματικά τον τίτλο του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/04 @ 19:29

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ