Το πανόραμα των ακαδημιών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

10η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Ανόρθωση-Απόλλωνας 14:30
Πάφος-Ολυμπιακός
Ομόνοια 29Μ-Άρης
ΑΕΚ-Εθνικός
Ομόνοια-Καρμιώτισσα
ΑΕΛ-ΕΝΠ
10-Δεκεμβρίου-2023
Αγία Νάπα-ΑΠΟΕΛ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

11η αγωνιστική:
10-Δεκεμβρίου-2023
Εθνικός Ασ.-Χαλκάνορας 10:00
Ομόνοια Αρ.-Δόξα 14:30
Νέα Σαλαμίνα-Ορμήδεια
ΑΕΖ-Οθέλλος
Ακρίτας-ΠΑΕΕΚ
Αναγέννηση-ΜΕΑΠ
ΑΠΕΑ-Ερμής

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Εθνικός Λ.-Κούρης 14:30
10-Δεκεμβρίου-2023
Διγενής-ΑΠΕΠ
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Πέγεια
Ολυμπιάς-ΑΣΙΛ
Γεροσκήπου-Ξυλοτύμπου
Κέδρος-Σπάρτακος
Ηρακλής-Ασπίς
ΑΕΠΠ-Διγενής Υψ.
ΕΝΑΔ-Ομόνοια Ψ.

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ 10:00
Απόλλωνας-ΑΕΚ
Ομόνοια-Καρμιώτισσα
Ολυμπιακός-Δόξα
Νέα Σαλαμίνα-Πάφος
Άρης-Αγία Νάπα
10-Δεκεμβρίου-2023
Ανόρθωση-ΕΝΠ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Ολυμπιακός-Δόξα 12:00
Νέα Σαλαμίνα-Πάφος
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ
Απόλλωνας-ΑΕΚ
Ομόνοια-Καρμιώτισσα
Άρης-Αγία Νάπα
10-Δεκεμβρίου-2023
Αμμόχωστος-ΕΝΠ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Δόξα-Ολυμπιακός 09:30
ΕΝΠ-Ανόρθωση
Πάφος-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΚ-Απόλλωνας
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ
Αγία Νάπα-Άρης
Καρμιώτισσα-Ομόνοια

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
AEK-Aπόλλωνας 11:30
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ 12:00
Καρμιώτισσα-Ομόνοια
ΕΝΠ-Ανόρθωση
Δόξα-Ολυμπιακός
Αγία Νάπα-Άρης
10-Δεκεμβρίου-2023
Πάφος-Νέα Σαλαμίνα

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Ομόνοια 29Μ-ΜΕΑΠ 09:00
Εθνιός Ασ.-Ακρίτας 10:00
Διγενής Μ.-ΠΑΕΕΚ
Χαλκάνορας-Άρης
Εθνικός Αχ.-ΘΟΪ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Ομόνοια 29Μ-ΜΕΑΠ 11:00
Εθνικός Ασ.-Ακρίτας 12:00
Εθνικός Αχ.-ΘΟΪ
Χαλκάνορας-Άρης
Διγενής-ΠΑΕΕΚ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
ΜΕΑΠ-Ομόνοια 29Μ 09:30
ΘΟΪ-Εθνικός Αχ.
ΠΑΕΕΚ-Διγενής
Άρης-Χαλκάνορας
10-Δεκεμβρίου-2023
Ακρίτας-Εθνικός Ασ.

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

 11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
ΠΑΕΕΚ-Διγενής 12:00
ΘΟΪ-Εθνικός
Άρης-Χαλκάνορας
ΜΕΑΠ-Ομόνοια 29Μ
10-Δεκεμβρίου-2023
Ακρίτας-Εθνικός Ασ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

 7η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Εθνικός Λ.-ΑΣΙΛ 10:00
10-Δεκεμβρίου-2023
Sporting-ΑΕΚ
ΕΝΠ-Αγία Νάπα
ΑΕΛ-Πάφος
Valencia-Δόξα
Νέα Σαλαμίνα-Χαλκάνορας
Ομόνοια-Απόλλωνας 1
Ερμής-ΑΠΟΕΛ
Ομόνοια Αρ.-Απόλλωνας2
Soccer World-Ανόρθωση

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

9η αγωνιστική:
10-Δεκεμβρίου-2023
Οθέλλος-Άτλας 10:00
ΠΑΕΕΚ-Valencia Soccer
Ξυλοτύμπου-ΑΕΖ 11:00
Γεροσκήπου1-Γεροσκήπου2 12:00
ΑΟΛ-ΕΝΑΔ
Soccer World-Εθνικός Λ.
Δικέφαλος-Αχυρώνας/Ονήσιλος
Λυθροδόντας-ΑΣΙΛ 14:30

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

9η αγωνιστική:
10-Δεκεμβρίου-2023
ΑΟΛ-Διγενής Υψ. 09:30
Δικέφαλος-Άτλας
Κίσσος-Κούρης 10:00
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς-Πέγεια
ΑΣΙΛ-ΠΑΟΚ Κακοπετριάς
Εθνικός Δ.-Ερμής
Άδωνης-Ομόνοια Αρ. 12:00
ΑΕΛ-Σπάρτακος 14:30 

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

9η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Εθνικός Λ.-Γεροσκήπου 12:00
10-Δεκεμβρίου-2023
Οθέλλος-ΑΕΖ
ΠΑΕΕΚ-ΑΣΙΛ
ΑΕΛ-Απόλλωνας
ΕΛπίδα-Αναγέννηση
Soccer World-Ομόνοια Αρ.

Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής των Πρωταθλημάτων Grassroots MIKEL

 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Τελευταία αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων-ThemaSports
19/04 @ 09:32

Τελευταία αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων

Τελευταία αγωνιστική το Σάββατο 20 Απριλίου στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17 περιόδου 2023 -2024.

Ο Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε τον τίτλο στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15-ThemaSports
18/04 @ 18:08

Ο Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε τον τίτλο στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15

Η ομάδα Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε σήμερα τον τίτλο του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards.

Οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 21ης αγωνιστικής των παιδικών πρωταθλημάτων Grassroots-ThemaSports
18/04 @ 16:52

Οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 21ης αγωνιστικής των παιδικών πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 13 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων-ThemaSports
18/04 @ 13:52

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων

Η στέψη της Πάφος Κ19 θα γίνει στο τελευταίο παιχνίδι με τον Απόλλωνα

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots-ThemaSports
17/04 @ 16:17

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 20 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
17/04 @ 16:04

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Την ερχόμενη Πέμπτη 18 Απριλίου θα διεξαχθεί ο τελευταίος αγώνας της πρωτοπόρου ομάδας του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ