Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

10η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Ανόρθωση-Απόλλωνας 14:30
Πάφος-Ολυμπιακός
Ομόνοια 29Μ-Άρης
ΑΕΚ-Εθνικός
Ομόνοια-Καρμιώτισσα
ΑΕΛ-ΕΝΠ
10-Δεκεμβρίου-2023
Αγία Νάπα-ΑΠΟΕΛ

 

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

11η αγωνιστική:
10-Δεκεμβρίου-2023
Εθνικός Ασ.-Χαλκάνορας 10:00
Ομόνοια Αρ.-Δόξα 14:30
Νέα Σαλαμίνα-Ορμήδεια
ΑΕΖ-Οθέλλος
Ακρίτας-ΠΑΕΕΚ
Αναγέννηση-ΜΕΑΠ
ΑΠΕΑ-Ερμής

 

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Εθνικός Λ.-Κούρης 14:30
10-Δεκεμβρίου-2023
Διγενής-ΑΠΕΠ
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Πέγεια
Ολυμπιάς-ΑΣΙΛ
Γεροσκήπου-Ξυλοτύμπου
Κέδρος-Σπάρτακος
Ηρακλής-Ασπίς
ΑΕΠΠ-Διγενής Υψ.
ΕΝΑΔ-Ομόνοια Ψ.

 

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ 10:00
Απόλλωνας-ΑΕΚ
Ομόνοια-Καρμιώτισσα
Ολυμπιακός-Δόξα
Νέα Σαλαμίνα-Πάφος
Άρης-Αγία Νάπα
10-Δεκεμβρίου-2023
Ανόρθωση-ΕΝΠ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Ολυμπιακός-Δόξα 12:00
Νέα Σαλαμίνα-Πάφος
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ
Απόλλωνας-ΑΕΚ
Ομόνοια-Καρμιώτισσα
Άρης-Αγία Νάπα
10-Δεκεμβρίου-2023
Αμμόχωστος-ΕΝΠ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

10η αγωνιστική:
02-Δεκεμβρίου-2023
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ 09:30
Νέα Σαλαμίνα-Ανόρθωση
Ομόνοια-ΕΝΠ
Απόλλωνας-ΑΠΟΕΛ
Άρης-Πάφος
03-Δεκεμβρίου-2023
Ολυμπιακός-Αγία Νάπα
Δόξα-ΑΕΚ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

10η αγωνιστική:
02-Δεκεμβρίου-2023
Νέα Σαλαμίνα-Ανόρθωση 12:00
Απόλλωνας-ΑΠΟΕΛ
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ
Ομόνοια-ΕΝΠ
Άρης-Πάφος
03-Δεκεμβρίου-2023
Ολυμπιακός-Αγία Νάπα
Δόξα-ΑΕΚ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

10η αγωνιστική:
02-Δεκεμβρίου-2023
Άρης-Ομόνοια 29Μ 10:00
Χαλκάνορας-Εθνικός Αχ.
ΠΑΕΕΚ-ΘΟΪ
Ακρίτας-Διγενής
03-Δεκεμβρίου-2023
ΜΕΑΠ-Εθνικός Ασ.

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

10η αγωνιστική:
02-Δεκεμβρίου-2023
Χαλκάνορας-Εθνικός Αχ. 12:00
Ακρίτας-Διγενής
Άρης-Ομόνοια 29Μ
ΠΑΕΕΚ-ΘΟΪ
03-Δεκεμβρίου-2023
ΜΕΑΠ-Εθνικός Ασ.

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

10η αγωνιστική:
02-Δεκεμβρίου-2023
Διγενής-Ακρίτας 09:30
Εθνικός-Χαλκάνορας
ΘΟΪ-ΠΑΕΕΚ
Εθνικός Ασ.-ΜΕΑΠ
Ομόνοια 29Μ-Άρης

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

 10η αγωνιστική:
02-Δεκεμβρίου-2023
Εθνικός-Xαλκάνορας 12:00
Ομόνοια 29Μ-Άρης
ΘΟΪ-ΠΑΕΕΚ
Διγενής-Ακρίτας
Εθνικός Ασ.-ΜΕΑΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

6η αγωνιστική:
03-Δεκεμβρίου-2023
ΑΣΙΛ-Νέα Σαλαμίνα 10:00
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός Λ.
Δόξα-Ομόνοια Αρ.
Απόλλωνας1-ΕΝΠ
ΑΕΚ-ΑΕΛ
Χαλκάνορας-Ομόνοια
Αγία Νάπα-Soccer World
Ανόρθωση-Sporting
Απόλλωνας2-Ερμής
Πάφος-Valencia

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

 
 
8η αγωνιστική:
02-Δεκεμβρίου-2023
ΑΕΖ-ΠΑΕΕΚ 10:00
03-Δεκεμβρίου-2023
Γεροσκήπου2-Οθέλλος 10:00
Εθνικός Λ.-Λυθροδόντας 12:00
ΑΣΙΛ-ΑΟΛ
ΕΝΑΔ-Ξυλοτύμπου
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Γεροσκήπου1
Valencia-Δικέφαλος
Άτλας-Soccer World 

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

8η αγωνιστική:
03-Δεκεμβρίου-2023
Άτλας-Κισσός 09:30
Ομόνοια Αρ.-Δικέφαλος
Σπάρτακος-ΑΟΛ 10:00
Διγενής Υψ.-Άδωνης
Ερμής-ΑΕΛ
Κούρης-ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς
Πέγεια-ΑΣΙΛ
ΠΑΟΚ Κακοπετριάς-Εθνικός Δ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17



8η αγωνιστική:
03-Δεκεμβρίου-2023
ΑΕΖ-Ελπίδα 12:00
Ομόνοια Αρ.-ΠΑΕΕΚ
Απόλλωνας-Εθνικός Λ.
ΑΣΙΛ-ΑΕΛ
Αναγέννηση-Soccer World
Γεροσκήπου-Οθέλλος

Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής των Πρωταθλημάτων Grassroots MIKEL

 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Τελευταία αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων-ThemaSports
19/04 @ 09:32

Τελευταία αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων

Τελευταία αγωνιστική το Σάββατο 20 Απριλίου στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17 περιόδου 2023 -2024.

Ο Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε τον τίτλο στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15-ThemaSports
18/04 @ 18:08

Ο Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε τον τίτλο στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15

Η ομάδα Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε σήμερα τον τίτλο του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards.

Οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 21ης αγωνιστικής των παιδικών πρωταθλημάτων Grassroots-ThemaSports
18/04 @ 16:52

Οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 21ης αγωνιστικής των παιδικών πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 13 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων-ThemaSports
18/04 @ 13:52

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων

Η στέψη της Πάφος Κ19 θα γίνει στο τελευταίο παιχνίδι με τον Απόλλωνα

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots-ThemaSports
17/04 @ 16:17

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 20 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
17/04 @ 16:04

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Την ερχόμενη Πέμπτη 18 Απριλίου θα διεξαχθεί ο τελευταίος αγώνας της πρωτοπόρου ομάδας του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ