Τι έγινε στα ματς ακαδημιών...

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

9η αγωνιστική:
25-Νοεμβρίου-2023, 14:30
Καρμιώτισσα-Ολυμπιακός
Εθνικός-Ομόνοια
Απόλλωνας-Ομόνοια 29Μ
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση
26-Νοεμβρίου-2023
Αγία Νάπα-Πάφος
ΕΝΠ-ΑΕΚ
Άρης-ΑΕΛ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

9η αγωνιστική:
19-Νοεμβρίου-2023
Εθνικός Ασ.-ΠΑΕΕΚ 2-1
Ομόνοια Αρ.-Οθέλλος 1-1
Αναγέννηση-Δόξα 1-6
ΑΠΕΑ-Νέα Σαλαμίνα 0-2
Χαλκάνορας-ΜΕΑΠ 1-1
ΑΕΖ-Ορμήδεια 4-3
Ακρίτας-Ερμής 2-1

10η αγωνιστική:
26-Νοεμβρίου-2023
Δόξα-Εθνικός Ασ. (14:30)
Χαλκάνορας-Αναγέννηση
Οθέλλος-Ακρίτας
Ορμήδεια-ΑΠΕΑ
Ερμής-ΑΕΖ
ΠΑΕΕΚ-Ομόνοια Αρ.
ΜΕΑΠ-Νέα Σαλαμίνα

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

9η αγωνιστική:
19-Νοεμβρίου-2023
Ολυμπιάς-Πέγεια 2-3
ΑΕΠΠ-Σπάρτακος 1-1
Γεροσκήπου-Εθνικός Λ. 1-1
Διγενής Μ.-Διγενής Υψ. 4-1
Ηρακλής-Κούρης 4-7
Κέδρος-Ασπίς 0-1
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Ξυλοτύμπου 2-0
ΕΝΑΔ-ΑΣΙΛ 3-1
Ομόνοια Ψ.-ΑΠΕΠ -

10η αγωνιστική:
26-Νοεμβρίου-2023
Ασπίς-Αχυρώνας/Ονήσιλος (14:30)
Κούρης-Γεροσκήπου
ΑΣΙΛ-ΑΕΠΠ
Ξυλοτύμπου-Ηρακλής
Πέγεια-Κέδρος
Ομόνοια Ψ.-Διγενής Μ.
Σπάρτακος-Ολυμπιάς
Διγενής Υψ.-ΕΝΑΔ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

9η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Απόλλωνας-ΕΝΠ 5-0
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ 0-0
Καρμιώτισσα-Δόξα 2-3
Ομόνοια-Πάφος 2-2
ΑΠΟΕΛ-Αγία Νάπα 1-1
Άρης-Ανόρθωση 0-0
Ολυμπιακός-ΑΕΚ 0-1

10η αγωνιστική:
25-Νοεμβρίου-2023
Δόξα-Ομόνοια 09:00
ΑΕΛ-Απόλλωνας 10:00
Πάφος-Ολυμπιακός
ΕΝΠ-ΑΠΟΕΛ
Αγία Νάπα-Ανόρθωση
Καρμιώτισσα-Άρης
ΑΕΚ-Νέα Σαλαμίνα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

9η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Άρης-Ανόρθωση 0-0
Καρμιώτισσα-Δόξα 2-1
Ομόνοια-Πάφος 0-2
Απόλλωνας-ΕΝΠ 1-1
ΑΠΟΕΛ-Αγία Νάπα 1-2
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ 0-2
Ολυμπιακός-ΑΕΚ 0-0

10η αγωνιστική:
25-Νοεμβρίου-2023
Δόξα-Ομόνοια 11:00
Πάφος-Ολυμπιακός 12:00
Καρμιώτισσα-Άρης
ΕΝΠ-ΑΠΟΕΛ
ΑΕΛ-Απόλλωνας
Αγία Νάπα-Ανόρθωση
ΑΕΚ-Νέα Σαλαμίνα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 3-1
Πάφος-Ομόνοια 2-1
Ανόρθωση-Άρης 2-0
ΕΝΠ-Απόλλωνας 0-3
Δόξα-Καρμιώτισσα 3-0
Αγία Νάπα-ΑΠΟΕΛ 1-3
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα 1-6

9η αγωνιστική:
26-Νοεμβρίου-2023
ΑΠΟΕΛ-ΕΝΠ 09:00
Ανόρθωση-Αγία Νάπα
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΚ 09:30
Άρης-Καρμιώτισσα
Απόλλωνας-ΑΕΛ
Ομόνοια-Δόξα
Ολυμπιακός-Πάφος

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα 5-2
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 3-1
ΕΝΠ-Απόλλωνας 2-1
Ανόρθωση-Άρης 1-0
Πάφος-Ομόνοια 1-2
Αγία Νάπα-ΑΠΟΕΛ 0-1
Δόξα-Καρμιώτισσα 2-1

9η αγωνιστική:
26-Νοεμβρίου-2023
ΑΠΟΕΛ-ΕΝΠ 11:30
Ανόρθωση-Αγία Νάπα
Ομόνοια-Δόξα 12:00
Απόλλωνας-ΑΕΛ
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΚ
Άρης-Καρμιώτισσα
Ολυμπιακός-Πάφος

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Εθνικός Ασσ.-Χαλκάνορας 3-0
Ομόνοια 29Μ-Εθνικός 2-1
Διγενής-Άρης 5-0
ΘΟΪ-ΜΕΑΠ 5-1
ΠΑΕΕΚ-Ακρίτας 3-0

9η αγωνιστική:
25-Νοεμβρίου-2023
Άρης-Εθνικός Ασ. 10:00
Εθνικός-ΠΑΕΕΚ
Ακρίτας-ΘΟΪ
ΜΕΑΠ-Διγενής Μ.
Χαλκάνορας-Ομόνοια 29Μ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Εθνικός Ασ.-Χαλκάνορας 5-2
ΠΑΕΕΚ-Ακρίτας 3-1
Διγενής-Άρης 2-2
ΘΟΪ-ΜΕΑΠ 3-0
Ομόνοια 29Μ-Εθνικός 0-5

9η αγωνιστική:
25-Νοεμβρίου-2023
ΜΕΑΠ-Διγενής Μ. 12:00
Χαλκάνορας-Ομόνοια 29Μ
Άρης-Εθνικός Ασ.
Ακρίτας-ΘΟΪ
Εθνικός-ΠΑΕΕΚ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Άρης-Διγενής 0-1
Ακρίτας-ΠΑΕΕΚ
Εθνικός-Ομόνοια 29Μ 0-3
Χαλκάνορας-Εθνικός Ασ. 2-1
ΜΕΑΠ-ΘΟΪ 0-2

9η αγωνιστική:
25-Νοεμβρίου-2023
Διγενής Μ.-ΜΕΑΠ 09:30
Εθνικός Ασ.-Άρης
Ομόνοια 29Μ.-Χαλκάνορας
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός
26-Νοεμβρίου-2023
ΘΟΪ-Ακρίτας

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Ακρίτας-ΠΑΕΕΚ 1-1
ΜΕΑΠ-ΘΟΪ 0-4
Εθνικός-Ομόνοια 29Μ 3-0
Χαλκάνορας-Εθνικός Ασ. 3-1
Άρης-Διγενής 0-6

9η αγωνιστική:
25-Νοεμβρίου-2023
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός 12:00
Διγενής Μ.-ΜΕΑΠ
Εθνικός Ασ.-Άτης
Ομόνοια 29Μ-Χαλκάνορας
26-Νοεμβρίου-2023
ΘΟΪ-Ακρίτας

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

5η αγωνστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Ερμής-Δόξα 3-2
Valencia-ΑΕΚ 4-4
Εθνικός Λ.-Απόλλωνας2 1-1
Sporting-Soccer World 1-4
ΑΕΛ-Ανόρθωση 1-0
Απόλλωνας1-Αγία Νάπα 3-3
Ομόνοια-ΑΣΙΛ 5-1
Νέα Σαλαμίνα-ΑΠΟΕΛ 0-0
ΕΝΠ-Χαλκάνορας 1-1
Ομόνοια Αρ.-Πάφος 3-0

6η αγωνιστική:
03-Δεκεμβρίου-2023
ΑΣΙΛ-Νέα Σαλαμίνα 10:00
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός Λ.
Δόξα-Ομόνοια Αρ.
Απόλλωνας1-ΕΝΠ
ΑΕΚ-ΑΕΛ
Χαλκάνορας-Ομόνοια
Αγία Νάπα-Soccer World
Ανόρθωση-Sporting
Απόλλωνας2-Ερμής
Πάφος-Valencia

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

6η αγωνιστική:
19-Νοεμβρίου-2023
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Soccer World 2-0
ΕΝΑΔ-ΠΑΕΕΚ 1-2
Ξυλοτύμπου-Δικέφαλος 1-6
Γεροσκήπου2-Λυθροδόντας 2-3
Εθνικός Λ.-ΑΣΙΛ 2-2
ΑΕΖ-Γεροσκήπου1 0-6
Άτλας-ΑΟΛ 3-3
Valencia-Οθέλλος 3-1

7η αγωνιστική:
26-Νοεμβρίου-2023
ΑΣΙΛ-ΕΝΑΔ 12:00
Soccer World-Γεροσκήπου2
Οθέλλος-Αχυρώνας/Ονήσιλος
Λυθροδόντας-Άτλας
ΠΑΕΕΚ-Ξυλοτύμπου
Δικέφαλος-ΑΕΖ
Γεροσκήπου1-Valencia
ΑΟΛ-Εθνικός Λ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

7η αγωνιστική:
19-Νοεμβρίου-2023
Δικέφαλος-Διγενής Υψ. 3-3
Εθνικός Δ.-Πέγεια 0-3
ΑΣΙΛ-Κούρης 3-1
Κισσός-Ομόνοια Αρ. 0-3
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς-Άτλας 3-0
ΑΟΛ-ΑΕΛ 0-3
ΠΑΟΚ Κακοπετριά-Ερμής 4-1
Άδωνης-Σπαρτάκος 4-2

8η αγωνιστική:
03-Δεκεμβρίου-2023
Άτλας-Κισσός 09:30
Ομόνοια Αρ.-Δικέφαλος
Σπάρτακος-ΑΟΛ 10:00
Διγενής Υψ.-Άδωνης
Ερμής-ΑΕΛ
Κούρης-ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς
Πέγεια-ΑΣΙΛ
ΠΑΟΚ Κακοπετριάς-Εθνικός Δ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

7η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Εθνικός Λ.-ΑΕΛ 1-3
Ομόνοια Αρ.-ΑΣΙΛ 1-2
Ελπίδα-Γεροσκήπου 2-0
Soccer World-ΑΕΖ 10-0
Οθέλλος-Απόλλωνας 1-0
ΠΑΕΕΚ-Αναγέννηση 0-5



8η αγωνιστική:
03-Δεκεμβρίου-2023
ΑΕΖ-Ελπίδα 12:00
Ομόνοια Αρ.-ΠΑΕΕΚ
Απόλλωνας-Εθνικός Λ.
ΑΣΙΛ-ΑΕΛ
Αναγέννηση-Soccer World
Γεροσκήπου-Οθέλλος

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής των Πρωταθλημάτων Grassroots MIKEL

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Τελευταία αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων-ThemaSports
19/04 @ 09:32

Τελευταία αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων

Τελευταία αγωνιστική το Σάββατο 20 Απριλίου στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17 περιόδου 2023 -2024.

Ο Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε τον τίτλο στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15-ThemaSports
18/04 @ 18:08

Ο Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε τον τίτλο στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15

Η ομάδα Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε σήμερα τον τίτλο του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards.

Οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 21ης αγωνιστικής των παιδικών πρωταθλημάτων Grassroots-ThemaSports
18/04 @ 16:52

Οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 21ης αγωνιστικής των παιδικών πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 13 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων-ThemaSports
18/04 @ 13:52

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων

Η στέψη της Πάφος Κ19 θα γίνει στο τελευταίο παιχνίδι με τον Απόλλωνα

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots-ThemaSports
17/04 @ 16:17

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 20 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
17/04 @ 16:04

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Την ερχόμενη Πέμπτη 18 Απριλίου θα διεξαχθεί ο τελευταίος αγώνας της πρωτοπόρου ομάδας του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ