Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Πρέπει να το έχετε καταλάβει, ότι εμείς δεν κινούμαστε στην «σχολή» εκείνουν που… κόλλησαν στη φάση του πέναλτι και στην αποβολή του Κούσουλου, για να δικαιολογήσουν την βαριά ήττα και τον αποκλεισμό.
Θα επιμείνουμε λίγο στην… επιλογή του Κουλιμπαλί για να «εμβολιάσει» το κέντρο της άμυνας της ομάδας. Ανεξαρτήτως ποιος έκαμε το σκάουτινγκ του Γάλλου, παρουσιάζει ενδιαφέρον, πως και δεν… κοίταξαν ουσιαστικά την περίπτωση Ρομπέρζ, όταν έμεινε ελεύθερος από τον Απόλλωνα.
Ο «Κάττος» αποκλείεται να αδιαφόρησε εντελώς για τον Γάλλο-Κύπριο στόπερ…
Όμως, οι υπόλοιποι (της ομάδας προγραμματισμού) δεν σκέφτηκαν καν, ότι αν φορούσε τα πράσινα (ακόμα και στα 36 του) θα «έβαζε τάξη» στην πισινή γραμμή της ομάδας;
Εκτός κι αν τον «έκοψαν» λόγω ηλικίας…
Π.Χ.