Ακολουθήστε μας στο Google news
ΑΓΓΛΙΑ - PREMIER LEAGUE
Η βαθμολογία
2η αγωνιστική:
18.08. 21:45
Νότινγκχαμ Φόρεστ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
19.08. 17:00
Γούλβς-Μπράιτον
Λίβερπουλ-Μπόρνμουθ
Φούλαμ-Μπρέντφορντ
19.08. 19:30
Τότεναμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
19.08. 22:00
Μάντσεστερ Σίτι-Νιουκάστλ
20.08. 16:00
Άστον Βίλα-Έβερτον
20.08. 18:30
Γουέστ Χαμ-Τσέλσι
21.08. 22:00
Κρίσταλ Πάλας-Άρσεναλ
Αναβολή
Λούτον-Μπέρνλι
ΙΣΠΑΝΙΑ - PRIMERA DIVISION
Η βαθμολογία:
2η αγωνιστική:
18.08. 20:30
Μαγιόρκα-Βιγιαρεάλ
18.08. 22:30
Βαλένθια-Λας Πάλμας
19.08. 18:00
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα
19.08. 20:30
Αλμερία-Ρεάλ Μαδρίτης
19.08. 22:30
Οσασούνα-Αθλέτικ Μπιλμπάο
20.08. 18:30
Χιρόνα-Χετάφε
20.08. 20:30
Μπαρτσελόνα-Κάντιθ
20.08. 22:30
Μπέτις-Ατλέτικο Μαδρίτης
21.08. 20:00
Αλαβές-Σεβίλλη
21.08. 22:30
Γρανάδα-Ράγιο Βαγεκάνο
ΙΤΑΛΙΑ - SERIE A
1η αγωνιστική:
19.08. 19:30
Έμπολι-Βερόνα
Φροζινόνε-Νάπολι
19.08. 21:45
Ίντερ-Μόντσα
Τζένοα-Φιορεντίνα
20.08. 19:30
Ρόμα-Σαλερνιτάνα
Σασουόλο-Αταλάντα
20.08. 21:45
Λέτσε-Λάτσιο
Ουντινέζε-Γιουβέντους
21.08. 19:30
Τορίνο-Κάλιαρι
21.08. 21:45
Μπολόνια-Μίλαν
ΓΕΡΜΑΝΙΑ - BUNDESLIGA
1η αγωνιστική:
18.08. 21:30
Βέρντερ Βρέμης-Μπάγερν Μονάχου
19.08. 16:30
Άουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ
Βόλφσμπουργκ-Χάιντενχαϊμ
Μπάγερ Λεβερκούζεν-Λειψία
Στουτγκάρδη-Μπόχουμ
Χόφενχαϊμ-Φράιμπουργκ
19.08. 19:30
Μπορούσια Ντόρτμουντ-Κολωνία
20.08. 16:30
Ουνιόν Βερολίνου-Μάιντζ
20.08. 18:30
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντάρμσταντ
ΓΑΛΛΙΑ - LIGUE 1
Η βαθμολογία:
2η αγωνιστική:
18.08. 22:00
Μετς-Μαρσέιγ
19.08. 18:00
Λυών-Μονπελιέ
19.08. 22:00
Τουλούζ-Παρί Σεν Ζερμέν
20.08. 14:00
Λιλ-Ναντ
20.08. 16:00
Λοριάν-Νις
Ρεμς-Κλερμόν
Χάβρη-Μπρεστ
20.08. 18:05
Μονακό-Στρασβούργο
20.08. 21:45
Λανς-Ρεν
ΟΛΛΑΝΔΙΑ - EREDIVISIE
Η βαθμολογία:
2η αγωνιστική:
18.08. 21:00
Χέρακλες-Ναϊμέγκεν
19.08. 17:30
Εξέλσιορ-Άγιαξ
19.08. 19:45
Φίτεσε-PSV Αϊντχόφεν
19.08. 21:00
Φορτούνα Σιτάρντ-Αλμίερ Σίτι
19.08. 22:00
Γκόου Εχέντ Ιγκλς-Φόλενταμ
20.08. 13:15
Ουτρέχτη-Χέρενφεν
20.08. 15:30
Σπάρτα Ρόττερνταμ-Φέγενορντ
Τβέντε-Τζβόλε
20.08. 17:45
Βάαλβαϊκ-Αλκμάαρ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - PRIMEIRA LIGA
Η βαθμολογία:
2η αγωνιστική:
18.08. 22:15
Κάζα Πία-Σπόρτινγκ
19.08. 17:30
Γκιμαράες-Ζιλ Βιθέντε
19.08. 20:00
Τσάβες-Μπράγκα
19.08. 22:30
Μπενφίκα-Εστρέλα ντα Αμαντόρα
Πορτιμονένσε-Μποαβίστα
20.08. 17:30
Εστορίλ-Ρίο Άβε
20.08. 20:00
Πόρτο-Φαρένσε
20.08. 22:30
Βιτζέλα-Αρούκα
21.08. 22:15
Φαμαλικάο-Μορεϊρένσε
ΒΕΛΓΙΟ - PRO LEAGUE
Η βαθμολογία:
4η αγωνιστική:
18.08. 21:45
Λέουβεν-Αντβέρπ
19.08. 17:00
Σταντάρ Λιέγης-Σερκλ Μπριζ
19.08. 21:45
Μαλίν-Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ
20.08. 14:30
Άντερλεχτ-Βέστερλο
20.08. 17:00
Γάνδη-Σεντ Τρούιντεν
Γκενκ-Σαρλερουά
20.08. 19:30
Μπριζ-RWDM
20.08. 20:15
Κορτράικ-Έπεν
ΣΚΩΤΙΑ - SCOTTISH PREMIERSHIP
Η βαθμολογία:
3η αγωνιστική:
26.08. 14:30
Ρος Κάουντι-Ρέιντζερς
26.08. 17:00
Μάδεργουελ-Κιλμάρνοκ
Νταντί-Χαρτς
Σέλτικ-Σεντ Τζόνστον
Χιμπέρνιαν-Λίβινγκστον
27.08. 17:00
Σεντ Μίρεν-Αμπερντίν
ΕΛΛΑΔΑ - SUPERLEAGUE
1η αγωνιστική:
18.08. 21:00
Βόλος-ΠΑΣ Λαμία
19.08. 20:00
ΠΑΣ Γιάννινα-Κηφισιά
20.08. 19:30
ΟΦΗ-Άρης
20.08. 20:00
ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης
20.08. 22:00
Ολυμπιακός-Πανσερραϊκός
Αναβολή
Παναθηναϊκός-Ατρόμητος
Αναβολή
ΑΕΚ-Παναιτωλικός
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΓΑΛΛΙΑ: Το πρόγραμμα της LIGUE 1
ΙΤΑΛΙΑ: Το πρόγραμμα της SERIE Α
BΕΛΓΙΟ: Το πρόγραμμα της PRO LEAGUE
ΕΛΛΑΔΑ: Το πρόγραμμα της SUPERLEAGUE
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Το πρόγραμμα της EREDIVISIE
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Το πρόγραμμα της BUNDESLIGA
AΓΓΛΙΑ: Το πρόγραμμα της PREMIER LEAGUE
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Το πρόγραμμα της PRIMEIRA LIGA
ΙΣΠΑΝΙΑ: Το πρόγραμμα της PRIMERA DIVISION
ΣΚΩΤΙΑ: Το πρόγραμμα της SCOTTISH PREMIER LEAGUE