Την παραμονή της Πρωτοχρονιάς από τον τηλεοπτικό σταθμό Alpha θα μεταδοθεί το «Λούης Night Show» .
Σε αυτό θα παρουσιαστεί σε καποια στιγμή η επίσκεψη του παρουσιαστή της εκπομπής, Λούη Πατσαλίδη, στην προπόνηση της Ομόνοιας στο «Ηλίας Πούλλος», όπου πήγε για να... δοκιμαστεί, προπονηθεί ως τερματοφύλακας.
Είχε και τετ α τετ με τον Χένινγκ Μπεργκ, λέγοντας του να μην ανησυχεί και πως η Ομόνοια στο παρελθόν είχε και... χειρότερους τερματοφύλακες από αυτόν.
Δείτε ένα μικρό απόσπασμα: