Αποχαιρέτησε Σα Πίντο ο Κίνγκσλει Σαρφό
Ακολουθήστε μας στο Google news![](https://themasports.tothemaonline.com/assets/images/gnews.svg)
Δείτε την ανάρτηση του:
«Ας σταθούμε στον Ρικάρντο Σα Πίντο και να τον ευχαριστήσουμε, τόσο τον ίδιο, όσο και το σταφ του. Ειδικότερα, εγώ, είμαι ευγνώμων για την επιρροή σου και την καθοδήγησή σου κόουτς, Σε ευχαριστώ που ήσουν ένα μέλος του ποδοσφαιρικού μου ταξιδιού. Το αντίκτυπό που είχες πάνω μου θα μου μείνει για πάντα. Ήθελα να εκφράσω τις βαθύτατές μου ευχαριστίες για την θετική ενέργεια και την ασταμάτητη υποστήριξή σου που μου έδωσες κατά τη διάρκεια της σεζόν. Σε ευχαριστώ που μας πέρασες τη νοοτροπία νικητή. Είμαι γεμάτος με περηφάνεια όταν βλέπω την τρομερή πρόοδο που κάναμε υπό τις οδηγίες σου. Ξανά ευχαριστώ και σε σέβομαι, σου εύχομαι τα καλύτερα»!
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
26/07 @ 16:30
Ενημέρωση από τον ΑΠΟΕΛ για τα εισιτήρια με την Πέτροκουμπ εκτός έδρας
26/07 @ 11:28
Ο εκ. Τύπου του ΑΠΟΕΛ, Νεκτάριος Πετεβίνος μίλησε στον ΣΠΟΡ FM και τοποθετήθηκε για όλα τα νέα των γαλαζοκιτρίνων.
26/07 @ 10:13
Ο εκπρόσωπος Τύπου του ΑΠΟΕΛ, Νεκτάριος Πετεβίνος παραχώρησε δηλώσεις στον Super Sport FM.
24/07 @ 12:51
Διπλό «κτύπημα» στα social media από τον ΑΠΟΕΛ, την επομένη της νίκης επί της Πετροκούμπ με 1-0, που έδωσε προβάδισμα στην Κυπριακή ομάδα για πρόκριση στον Γ' προκριματικό του Τσάμπιονς Λιγκ.
24/07 @ 11:21
Δηλώσεις στον ΣΠΟΡ FM έκανε ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΕΛ, Κώστας Φασουλιώτης, την επομένη της νίκης της ομάδας του επί της Πετροκούμπ Μολδαβίας για τον Β' προκριματικό του Τσάμπιονς Λιγκ.
24/07 @ 09:49
Εκτός από τη νίκη επί της Πετροκούμπ, οι οπαδοί του ΑΠΟΕΛ χάρηκαν και για τη συμμετοχή των δύο μεγάλων μεταγραφικών αποκτημάτων της ομάδας τους, των Ελ Αραμπί και Μάγιερ.
BEST OF THEMASPORTS