Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Δεν μπορώ να περιγράψω το συναίσθημα. Έχω κατακτήσει πολλά πρωταθλήματα στην καριέρα μου, αλλά κανένα δεν συγκρίνεται με αυτό. Είμαστε ένα εξαιρετικό γκρουπ. Δείξαμε ότι το αξίζουμε. Ήταν πολύ δύσκολο πνευματικά, είχαμε μια σεζόν με τα πάνω και τα κάτω της. Το άξιζε και η ΑΕΚ, έπαιξε πολύ καλά αλλά δείξαμε ότι είμαστε η καλύτερη ομάδα. Το ομαδικό πνεύμα είναι ένα από τα κλειδιά της επιτυχίας. Γι' αυτό τον κόσμο παλέψαμε για το πρωτάθλημα. Αξίζει αυτή την χαρά επειδή είναι εκπληκτικός»