Οι κάρτες των ποδοσφαιριστών στη β' φάση του πρωταθλήματος...

Ακολουθήστε μας στο Google news

*Γιούρσεβιτς(Απόλλωνας), Νεοφύτου(Καρμιώτισσα), Βελκόφσκι(Δόξα) συμπλήρωσαν απαγορευτικό αριθμό καρτών στην 12η αγωνιστική των πλέι άουτ και χάνουν την 13η ή την 14η και τελευταία της σεζόν. 

*Oι Ρους (Πάφος), Xρυσοστόμου (Ανόρθωση), Μακούν(Ανόρθωση) θα χάσουν το ματς της 10ης αγωνιστικής των πλέι οφ.

ΣΤΟ... ΟΡΙΟ ΕΝΟΨΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:
ΑΠΟΛΩΝΑΣ: Σάντος(2), Άδωνη(2),  Μαλεκκίδης(2), Εκπολό(2), Κολ(2)
ΑΡΗΣ: Μαγιαμπέλα(2)
ΔΟΞΑ:Τρούγιτς(2), Φοφανά(2), Ε.Κυριάκου(2), Χ.Κυριάκου(2)
ΕΘΝΙΚΟΣ: Λίπσκι (2), Πεχλιβάνης(2), Σπιρόφσκι(2), Περατικός(2)
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ:  Τσουκαλάς(2), Μαλόνε(2), Γκραντινάρου(2), Χαραλάμπους(2), Παντελή(2), Κοβάσεβιτς(2)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ: Λέουκο(2)
ΟΘΕΛΛΟΣ: Ανάγνκ(2), Καστάνας (2), Πιχ(2)
ΑΕΛ: Παπαφώτης(2), Μεντόγεβιτς(2), Μεντόζα(2)

ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ 

ΑΠΟΕΛ: Τσεμπάκ(2), Κβιλιτάια, Κοσταντίνοφ (2), Μαρκίνιος(3), Εφραίμ, Μπέλετς, Σούσιτς, Σαρφό
ΑΡΗΣ: Μουσούντα, Καζού(3), Μάτισικ, Γιαγκό(3), Σανέ(3), Μπένγκτσον(3), Σπόλιαριτς, Ουρόσεβιτς, Μαγιαμπέλα(2), Μπράουν, Σουμάνσκι, Μπρόρσον (3), Σαβό
ΑΕΚ: Πίριτς, Γκιούρτσο, Ρομπέρζ(2), Γκαρσία (2), Σάντος, Ντιουνκού(2), Πονς(2), Σολ (3), Γκάμα(2), Τόνγκια, Λόπες
ΟΜΟΝΟΙΑ: Κασάμα, Κούσουλος (3), Κουλιμπαλί(3), Μάθιους, Μπασιρού, Αλιούμ, Σεμέδο(2), Μπάκιτς, Κακουλλής, Μίλετιτς
ΠΑΦΟΣ: Ζάιρο, Ρους(3), Πέπε(2), Μελούσο, Γκολντάρ(2), Μποκτσάι (2), Κβίντα, Κανέ, Δημητρίου, Ναμ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ:  Κορρέα, Μακούν(4), Αρμπολέδα(3), Koρέια, Ιωάννου, Tσίκο, Xρυσοστόμου (3), Μαρμούκ(3), Τιουνέ, Κάργας(2), Καστέλ, Γκερέρο, Αντωνίου, Περέα, Τεχέρα
AΠΟΛΛΩΝΑΣ: Σάντος(2), Μαλεκκίδης(2), Σαγκάλ, Πέρετζ(3), Πεϊμπέρνς, Βαλμπουενά (3), Γιούρσεβιτς(3), Άδωνη(2), Φιλιώτης(3), Μπακένγκα, Νταρίκουα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ: Κορομά, Ντάτκοβιτς, Οφόρι(3), Σεργίου(3), Γκουανίνι, Μπεχαράνο(4), Παπαγεωργίου, Σπυριδάκης, Xριστοδούλου, Λέουκο(2), Ντουρμισάι (3), Κατσιαρής, Ντιακιτέ, Καρλίτος.
ΑΕΛ: Τζάλμα(3), Τσούκα, Σρνιτς(3), Κα, Γερολέμου, Παπαφώτης(2), Μεντόζα(2), Φιλίποβιτς, Φραντζής, Μεντόγεβιτς(2), Μαρς
ΕΘΝΙΚΟΣ: Ντε Ιριόντο(3), Πεχλιβάνης(2), Ριστέφσκι, Παναγή, Ιωάννου, Αρτυματάς, Αγγελόπουλος, Λίπσκι (2), Περατικός(2), Καμπρέρα, Σπιρόφσκι(2), Μπίκερ, Μ.Ηλία
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ: Τσουκαλάς(2), Ουεσλάτι, Μαλόνε(2), Χαραλάμπους(2), Γκραντινάρου(2), Νεοφύτου(3), Θεοδώρου, Παντελή(2), Κοβάσεβιτς(2)
ΟΘΕΛΛΟΣ: Ναρντίνι(3), Καστάνας(2), Aνάνγκ(2), Χριστοδούλου(3), Κατσιατής, Πιχ(2), Κορίνους, Χατζηπασχάλης, Σούτο, Κυριάκου
ΑΕΖ: Κλε, Σιφναίος(2), Μιλοσάβλιεβιτς, Χατζηβασίλης, Χριστοφή, Ρουίζ, Σαρφό(3), Παστέλλης, Ματόνγκο, Ρόσα
ΔΟΞΑ: Προβιδάκης, Τάντι(3), Πούριτς(3), Aλσέους(4), Βελκόφσκι(3), Tραϊτσέφσκι(3), Τρούγιτς(2), X,Kυριάκου(2), Αντωνίου, Σαντίκ, Φοφανά(2), Πούριτς, Ε.Κυριάκου(2), Ναμπί

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
A΄ Όμιλος
10η αγωνιστική / 19:00
Σάββατο 11.05.2024
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ
Ανόρθωση – Άρης
Πάφος FC - Ομόνοια



Β΄ Όμιλος
13η αγωνιστική:
Τρίτη 07.05.2024
19:00 Οθέλλος Αθηαίνου - Δόξα Κατωκοπιάς
19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών - Νέα Σαλαμίνα
19:00 Εθνικός Άχνας - ΑΕΛ
Τετάρτη 08.05.2024
18:00 ΑΕΖ Ζακακίου - Απόλλων
14η αγωνιστική:
Παρασκευή 10.05.2024
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς - Εθνικός Άχνας
19:00 ΑΕΛ - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Κυριακή 12.05.2024
19:00 Απόλλων - Οθέλλος Αθηαίνου
19:00 Νέα Σαλαμίνα - ΑΕΖ Ζακακίου
 
*Στη Β΄ φάση του Πρωταθλήματος Cyta, ποδοσφαιριστής αποκλείεται από τον επόμενο αγώνα της ομάδας του όταν συμπληρώσει τρεις κίτρινες κάρτες, έξι κίτρινες κάρτες και οκτώ κίτρινες κάρτες.
 

Οι κάρτες στην α' φαση

ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ 
ΑΕΖ 65
: Ρέινολντς(6), Μπέκερ (4), Μιχαηλίδης, Κ.Αντωνίου(2), Χριστοφή, Σιφναίος(3), Ε.Αντωνίου(5), Σαρφό(3), Κάστρο(2), Σλόγκαρ(5), Παστελλής(2), Ντιγκινί(5), Ρουίζ(2), Ματόνγκο, Χρίστου(6), Ντελμίρο(4), Φοστάβ, Γιουσούφ, Χατζηβασίλης(3), Φράγκος, Μιλοσάβλεβιτς, Γιαντάλ(2), Σαμπό(2), Ελευθερίου, Ιωσηφίδης
ΑΕΚ 55: Γκάμα (2), Τόμοβιτς, Πονς (6), Λέδες(5), Μιλίτσεβιτς(4), Σάντσες(5), Σολ(4), Γκαρσία(6), Τόγκια(6),  Ντιουνκού(5),  Ρομπέρζ(4), Λόπες, Φαράζ, Ντίμερς(2), Γκιούρτσο (2), Σάντος
ΑΕΛ 62: Τσούκα (6), Μαρς (8), Φραντζής(5), Φιλίποβιτς (4), Μεντόζα(6), Παπαφώτης (3), Μόρσαϊ (3), Τζάλμα(4), Oλιβέιρα(2), Μακρής (2), Ανδρέου(3), Κα(2), Τσέρνιχ(2), Μεντόγιεβιτς(2), Ντεγουέστ, Μπάστο(2), Γερολέμου(2), Κολιάς, Σρνιτς(2), Aνέστη, Ντε Λούκας
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 54: Τεχέρα(8), Φερέιρα (5), Ιωάννου, Αρμπολέδα(5), Τιουνέ(3), Κάργας(4), Τσίκο(5), Παρούτης(2),  Καστέλ(3), Γουαρίς(3), Φερέρ, Ουαγκέ, Γκαρσία, Μαμρούκ(3), Κορέια(3), Χρυσοστόμου, Μουσοντά, Αντωνίου, Κορρέα, Κίκο, Γκασάμα
ΑΠΟΕΛ 56: Πέτροβιτς (9), Ζέφτε(4), Εφραίμ, Φαουάζ(2), Τσεμπάκ(2), Κβιλιτάια(3), Μαρκίνιος(7), Κοσταντίνοφ(6),  Βιγιαφάνιες(3), Κρέσπο(3), Μπέλετς, Ντονγκαλά(4), Σούσιτς(2), Σατσιάς (4), Καραμανώλης, Βρόντης, Τομανέ(2), Σαρφό
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 55: Βαλμπουενά (4), Κολ(5), Πέρετς(4), Νταρίκουα(8), Ντιγκινί, Ψύχας, Τέκιε(3), Μπεσάρτ(3), Σαγκάλ(3),  Κρμέντσικ(2), Κυριάκου(3), Εκπολό(4), Ντανίλο(3), Λέουβενμπεργκ, Γιούρσεβιτς, Φιλιώτης, Μαλεκκίδης(3), Μάρκες(3), Ποντικός, Σάντος
ΑΡΗΣ 77: Ουρόσεβιτς(5), Μπένγκτσον (6), Μπράουν(7), Μουσούντα(5), Σανέ, Μαγιαμπέλα(4), Γιαγκό(3), Γκομίς(3), Μπαμπίκα(2), Σζόκε(7),  Στρούσκι(2), Μπρόρσον(3), Νίκολιτς, Σουμάνσκι(3), Μοντνόρ(6), Στεπίνσκι,  Κακόριν(7), Καζού (5), Μάτισικ(2), Σπόλιαριτς, Βανά(2), Σαβό
ΔΟΞΑ 73: Σαντίκ(3), Μουχάμεντ (3), Κυριάκου (5), Πούριτς(5), Τραϊτσέφσκι (4), Ναμπί(5), Σετσέροβιτς, Αντουί(6),  Στυλιανού(3), Βλίτερ(3), Φοφανά(3), Σισκόφσκι, Αντωνίου, Αλσέους(9), Ντζιέντζιε(2), Σκόγκλουντ(3), Bελκόφσκι(3), Τρούγιτς(6), Αντωνιάδης(2), Προβυδάκης(2), Aσάντε, Τάντι, Μέσκα
ΕΘΝΙΚΟΣ 60: Καμπρέρα(8), Κ.Ηλία(2), Λίπσκι(4), Ιριόντο(10), Σπιρόφσκι(6), Φιάκας, Περατικός(8), Μ.Ηλία (4), Νικολάου, Ιωάννου(6), Ντράζιτς (5), Λομοτέι(3), Μπράντονιτς, Αγγελόπουλος, Ριστέφσκι(3), Πεχλιβάνης, Μπίκερ(2), Στυλιανού, Αρτυματάς, Μπογκαντίνοφ, Ιωαννίδης
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 77: Μπεν Σαλάμ, Μαλόνε (3), Τσουκαλάς(7), Α.Σπόλιαριτς, Παντελή (4), Nτούμπια(8), Λουκίλι(3), Νιούπορτ(3), Ρόσι(5), Κοβάσεβιτς(7), Φουρ(4), Σουκ(7), Kατσαντώνης(2), Γκραντινάρου(4), Ματθαίου(2), Θεοδώρου, Νεοφύτου(4), Αγγελή(2), Χριστοφόρου, Mιχαήλ, Ουεσλάτι (4), Ψύχας, Πάβλοβετς(2)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 62: Καρλίτος(6), Ντιακιτέ(4), Μπεχαράνο (8), Μιγκελίτο (3), Μελίσσας, Μ.Χριστοδούλου (3), Ντορεγκαράι(4), Ντάτκοβιτς, Λέουκο(6), Παπαγεωργίου(2), Κατσιάρης(2), Σεργίου(2), Νάρσινγκ(2),Ντουρμισάι(2), Τσελέα(2), Έντσον, Κονέ(2), Βίκτωρος(2), Κορομά, Γιάνγκα(3), Φράγκος(2), Γκουανίνι(2), Οφόρι
ΟΘΕΛΛΟΣ 62: Ουεσλατί (4), Σανγκαρέ(3), Γιάνσεν, Ανάνγκ(4), Ναρντίνι(7), Μπραμπίγια (4), Ράμος(6), Xάσο(2), Κορίνους(2), Γ.Χριστοδούλου(6), Μαμαντού(3), Ποπέσκου(3), Σούτο(3), Ταουντούλ, Καστάνας(2), Σταμούλης, Ντούρις(5), Κόπας
ΟΜΟΝΟΙΑ 49: Χάμπος (5), Κασάμα, Κούσουλος(5), Καρίμ(2), Μπέζους (6), Κακουλλής(3), Λανγκ(3), Αλιούμ(3), Λέζιακς(2), Σιπριάνο(2), Μάθιους(3), Φαμπιάνο, Μπασιρού, Σεμέδο(2), Φράνσον(2), Κουλιμπαλί(3), Λοΐζου, Ψάλτης, Μίλετιτς(2), Παναγιώτου.
ΠΑΦΟΣ 57: Ζάιρο(6), Μπότσκαϊ (5), Κβίντα(5), Μπρούνο (3), Γκολντάρ(3), Ικόκο (5), Ντράγκομιρ(5), Ρους(3), Τάνκοβιτς(3), Πελάζιο(2), Πέπε(3), Ίβουσιτς(2), Αμπντουσαλάμοφ, Ναμ(2), Μελούσο(5), Νταλίνια, Κοντρέρας, Τουμάσι, Βαλακάρι

 

Οι αποβολές στους αγώνες πρωταθλήματος α' κατηγορίας...

ΥΠΕΡ-ΚΑΤΑ
ΑΕΖ: 4-10
ΑΕΚ: 8-1
ΑΕΛ: 6-4
ΔΟΞΑ: 3-3
ΑΡΗΣ: 8-9
ΠΑΦΟΣ: 4-2
ΑΠΟΕΛ: 5-6
ΟΘΕΛΛΟΣ: 4-3
ΕΘΝΙΚΟΣ: 1-6
ΟΜΟΝΟΙΑ: 7-4
ΑΝΟΡΘΩΣΗ: 3-9
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ: 3-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ: 3-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ: 6-3

 

ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΜΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΗ (34):
ΑΕΚ 1:Τόμοβιτς
Οθέλλος 1: Ανάνγκ
Καρμιώτισσα 1: Κοβάσεβιτς
ΑΠΟΕΛ 2: Πέτροβιτς, Χριστοδούλου 
Δόξα 3: Τρούγιτς, Σισκόφσκι, Αντωνίου
Άρης 4: Μπρόρσον, Σαβό, Μπράουν, Γιαγκό 
Ομόνοια 3: Σιπριάνο, Μπασιρού, Κουλιμπαλί
ΑΕΛ 4: Ντέγοεστ, Φιλίποβιτς, Χέντι, Μαρς
Απόλλωνας 3: Χάμπος, Σάντος, Λέουβενμπεργκ
ΑΕΖ 4: Παστελλής, Ε.Αντωνίου, Μπέκερ, Σαρφό 
Εθνικός 3: Μπογκαντίνοφ, Λομοτέι, Π.Αρτυματάς
Ανόρθωση 5: Κορρέα, Αρμπολέδα, Κάργας, Τιουνέ Tσίκο(2),

ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ (31):
Ομόνοια 1:Σίμιτς
Καρμιώτισσα 2: Μαλόνε, Ουεσλάτι 
Πάφος 2: Δημητρίου , Μελούσο 
Οθέλλος 2: Σλάβικ, Oυεσλάτι 
Νέα Σαλαμίνα 2: Λέουκο, Μπεχαράνο (2)
Ανόρθωση 3: Τεχέρα, Ουαγκέ, Αρτυματάς 
Άρης 4: Γιαγκό, Καζού, Ουρόσεβιτς, Σανέ(2),
Εθνικός: Περατικός, Αγγελόπουλος, Στυλιανού 
ΑΠΟΕΛ 4: Τσεμπάκ, Ντάλσιο, Γαβριήλ, Eφραίμ
ΑΕΖ 6: Ντελμίρο, Σλόγκαρ, Χρίστου, Σαρφό, Ελευθερίου, Σάμπο 

 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Ο ΠΑ.Σ.Π. στα συνέδρια FIFPRO & UEFA για το γυναικείο ποδόσφαιρο-ThemaSports
27/05 @ 16:05

Ο ΠΑ.Σ.Π. στα συνέδρια FIFPRO & UEFA για το γυναικείο ποδόσφαιρο

Στο Μπιλμπάο της Ισπανίας ο ΠΑΣΠ πριν από τον τελικό του UEFA Women’s Champions League, το «Women’s Player Summit» από τη FIFPRO και το «Business Case for Women’s Football Event» από την UEFA.

Ψηλά στη λίστα ο Λόπες!-ThemaSports
26/05 @ 17:02

Ψηλά στη λίστα ο Λόπες!

Μετά το δεύτερο «όχι» του Λόπες στην ΑΕΚ, όλα δείχνουν ότι ο Πορτογάλος επιθετικός θα συνεχίσει σε άλλη ομάδα την καριέρα του...

Ανάρτηση με άρωμα Euro (Φωτογραφία)-ThemaSports
26/05 @ 11:00

Ανάρτηση με άρωμα Euro (Φωτογραφία)

Ανάρτηση με νόημα στα σοσιαλ μίντια από τον Γκιόργκι Κβιλιτάια

Α' ΓΚΡΟΥΠ: Οι πέντε παίκτες (TOP-5) κάθε ομάδας με τον περισσότερο χρόνο συμμετοχής-ThemaSports
26/05 @ 20:10

Α' ΓΚΡΟΥΠ: Οι πέντε παίκτες (TOP-5) κάθε ομάδας με τον περισσότερο χρόνο συμμετοχής

Ρίχνοντας μία ματιά στα στατιστικά των παικτών των έξι ομάδων του πρώτου γκρουπ στο πρωτάθλημα που ολοκληρώθηκε (2023-2024), διαπιστώνουμε εύκολα ότι κάθε προπονητής είχε έναν βασικό κορμό παικτών που στηριζόταν σε κάθε αγωνιστική...

Υπερεκτιμημένος ή... αξίζει τα ποσά που ακούγονται;-ThemaSports
24/05 @ 22:10

Υπερεκτιμημένος ή... αξίζει τα ποσά που ακούγονται;

Οι απόψεις για τον Κβιλιτάια διίστανται...

Μαργκάσα στο «The Ball Boyz»-ThemaSports
24/05 @ 14:43

Μαργκάσα στο «The Ball Boyz»

Το 9ο επεισόδιο της εκπομπής «The Ball Boyz» έρχεται στα αθλητικά κανάλια Cablenet Sports, την Παρασκευή 24/5 στις 21:15 απευθείας από το Cablenet Sports 1.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ