21 ποδοσφαιριστές δέχθηκαν μία κίτρινη κάρτα στην 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος, δύο αποβλήθηκαν με απευθείας κόκκινη κάρτα.

Ακολουθήστε μας στο Google news

*Οι Τόνγκια (ΑΕΚ), Κορέια (Ανόρθωση), Νταρίκουα(Aπόλλωνας), Σουμάνσκι(Άρης), Ρέινολντς(ΑΕΖ), Χρίστου(ΑΕΖ) Αλσέους(Δόξα), Μπράουν (Άρης), Τρούγιτς (Δόξα), Μπεχαράνο (Νέα Σαλαμίνα),  Γιάνγκα(Νέα Σαλαμίνα),  θα εκτίσουν την ποινή τους στην πρεμιέρα των πλέι οφ.

*Ζάιρο (Πάφος), Λανγκ (Ομόνοια), Μπρόρσον (Άρης), Μοντνόρ (Άρης), Πέτροβιτς (ΑΠΟΕΛ), Χατζηβασίλης(ΑΕΖ), θα εκτίσουν την ποινή τους στην 2η αγωνιστική των πλέι οφ.

97 ποδοσφαιριστές είναι στο... όριο.

ΣΤΟ ΟΡΙΟ:
ΑΕΖ:Ρουίζ(2), Κάστρο(2), Κ.Αντωνίου(2), Ε.Αντωνίου(5), Σλόγκαρ(5), Γιαντάλ(2), Παστελλής (2), Ντιγκινί(5), Σαμπό(2)
ΑΕΚ:Γκάμα (2), Γκιούρτσο (2),Ντιουνκού(ΑΕΚ), Σάντσες(5), Ντίμερς(2), Λέδες(5)
ΑΕΛ:Μακρής (2), Μεντόγιεβιτς(2), Ολιβέιρα(2), Γερολέμου(2),  Μπάστο(2), Κα(2), Μαρς(8),  Φραντζής(5), Σρνιτς(2)
ΑΝΟΡΘΩΣΗ: Παρούτης(2), Τεχέρα (8), Φερέιρα (5), Αρμπολέδα(5), Τσίκο(5)
ΑΠΟΕΛ: Φαουάζ(2),  Πέτροβιτς (9), Τομανέ(2), Σούσιτς(2), Τσεμπάκ(2),  Μαρκίνιος(7)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ:  Κρμέντσικ(2), Νταρίκουα(8), Κολ(5)
ΑΡΗΣ: Στρούσκι (2), Σζόκε(7),  Ουρόσεβιτς(5), Μπράουν(7), Βανά(2), Μουσούντα (5), Καζού (5), Κακόριν(7), Μάτισικ(2)
ΔΟΞΑ: Αλσέους(9),  Ναμπί(5), Β.Κυριάκου (5),Πούριτς(5), Αντωνιάδης(2), Προβυδάκης(2)
ΕΘΝΙΚΟΣ:Κ. Ηλία(2), Ντε Ιριόντο (10), Μπίκερ(2), Καμπρέρα (8),  Περατικός(8), Ντράζιτς (5)
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ: Ματθαίου(2), Kατσαντώνης(2), Ρόσι(5), Τσουκαλάς(7), Aγγελή(2), Σουκ(7), Nτούμπια(8), Πάβλοβετς(2), Κοβάσεβιτς(7)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ: Νάρσινγκ(2), Ντουρμισάι(2), Σεργίου(2), Παπαγεωργίου(2), Κονέ(2),  Κατσιάρης(2),  Βίκτωρος(2), Μπεχαράνο (8), Φράγκος(2), Γκουανίνι(2)
ΟΘΕΛΛΟΣ: Κορίνους(2), Καστάνας(2), Ναρντίνι(7), Ντούρις(5)
ΟΜΟΝΟΙΑ: Σιπριάνο(2), Φράνσον(2, Λέζιακς (2), Μίλετιτς (2), Κούσουλος(5), Σεμέδο(2), Χάμπος (5)
ΠΑΦΟΣ: Πελάζιο(2), Μπότσκαϊ (5), Ικόκο (5), Ναμ(2), Κβίντα(5), Ίβουσιτς(2), Ντράγκομιρ(5), Μελούσο(5)

ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ 
ΑΕΖ: Ρέινολντς(6), Μπέκερ (4), Μιχαηλίδης, Κ.Αντωνίου(2), Χριστοφή, Σιφναίος(3), Ε.Αντωνίου(5), Σαρφό(3), Κάστρο(2), Σλόγκαρ(5), Παστελλής(2), Ντιγκινί(5), Ρουίζ(2), Ματόνγκο, Χρίστου(6), Ντελμίρο(4), Φοστάβ, Γιουσούφ, Χατζηβασίλης(3), Φράγκος, Μιλοσάβλεβιτς, Γιαντάλ(2), Σαμπό(2), Ελευθερίου, Ιωσηφίδης
ΑΕΚ: Γκάμα (2), Τόμοβιτς, Πονς (6), Λέδες(5), Μιλίτσεβιτς(4), Σάντσες(5), Σολ(4), Γκαρσία(6), Τόγκια(6),  Ντιουνκού(5),  Ρομπέρζ(4), Λόπες, Φαράζ, Ντίμερς(2), Γκιούρτσο (2), Σάντος
ΑΕΛ: Τσούκα (6), Μαρς (8), Φραντζής(5), Φιλίποβιτς (4), Μεντόζα(6), Παπαφώτης (3), Μόρσαϊ (3), Τζάλμα(4), Oλιβέιρα(2), Μακρής (2), Ανδρέου(3), Κα(2), Τσέρνιχ(2), Μεντόγιεβιτς(2), Ντεγουέστ, Μπάστο(2), Γερολέμου(2), Κολιάς, Σρνιτς(2), Aνέστη, Ντε Λούκας
ΑΝΟΡΘΩΣΗ: Τεχέρα(8), Φερέιρα (5), Ιωάννου, Αρμπολέδα(5), Τιουνέ(3), Κάργας(4), Τσίκο(5), Παρούτης(2),  Καστέλ(3), Γουαρίς(3), Φερέρ, Ουαγκέ, Γκαρσία, Μαμρούκ(3), Κορέια(3), Χρυσοστόμου, Μουσοντά, Αντωνίου, Κορρέα, Κίκο, Γκασάμα
ΑΠΟΕΛ: Πέτροβιτς (9), Ζέφτε(4), Εφραίμ, Φαουάζ(2), Τσεμπάκ(2), Κβιλιτάια(3), Μαρκίνιος(7), Κοσταντίνοφ(6),  Βιγιαφάνιες(3), Κρέσπο(3), Μπέλετς, Ντονγκαλά(4), Σούσιτς(2), Σατσιάς (4), Καραμανώλης, Βρόντης, Τομανέ(2), Σαρφό
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ: Βαλμπουενά (4), Κολ(5), Πέρετς(4), Νταρίκουα(8), Ντιγκινί, Ψύχας, Τέκιε(3), Μπεσάρτ(3), Σαγκάλ(3),  Κρμέντσικ(2), Κυριάκου(3), Εκπολό(4), Ντανίλο(3), Λέουβενμπεργκ, Γιούρσεβιτς, Φιλιώτης, Μαλεκκίδης(3), Μάρκες(3), Ποντικός, Σάντος
ΑΡΗΣ: Ουρόσεβιτς(5), Μπένγκτσον (6), Μπράουν(7), Μουσούντα(5), Σανέ, Μαγιαμπέλα(4), Γιαγκό(3), Γκομίς(3) (2), Μπαμπίκα(2), Σζόκε(7),  Στρούσκι(2), Μπρόρσον(3), Νίκολιτς, Σουμάνσκι(3), Μοντνόρ(6), Στεπίνσκι,  Κακόριν(7), Καζού (5), Μάτισικ(2), Σπόλιαριτς, Βανά(2), Σαβό
ΔΟΞΑ: Σαντίκ(3), Μουχάμεντ (3), Κυριάκου (5), Πούριτς(5), Τραϊτσέφσκι (4), Ναμπί(5), Σετσέροβιτς, Αντουί(6),  Στυλιανού(3),  Βλίτερ(3), Φοφανά(3), Σισκόφσκι, Αντωνίου, Αλσέους(9), Ντζιέντζιε(2),  Σκόγκλουντ(3), Bελκόφσκι(3), Τρούγιτς(6), Αντωνιάδης(2), Προβυδάκης(2), Aσάντε, Τάντι, Μέσκα
ΕΘΝΙΚΟΣ: Καμπρέρα(8), Κ.Ηλία(2), Λίπσκι(4), Ιριόντο(10), Σπιρόφσκι(6), Φιάκας, Περατικός(8), Μ.Ηλία (4), Νικολάου, Ιωάννου(6), Ντράζιτς (5), Λομοτέι(3), Μπράντονιτς, Αγγελόπουλος, Ριστέφσκι(3), Πεχλιβάνης, Μπίκερ(2), Στυλιανού, Αρτυματάς, Μπογκαντίνοφ, Ιωαννίδης
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ: Μπεν Σαλάμ, Μαλόνε (3), Τσουκαλάς(7), Α.Σπόλιαριτς, Παντελή (4), Nτούμπια(8), Λουκίλι(3), Νιούπορτ(3), Ρόσι(5), Κοβάσεβιτς(7), Φουρ(4), Σουκ(7), Kατσαντώνης(2), Γκραντινάρου(4), Ματθαίου(2), Θεοδώρου, Νεοφύτου(4), Αγγελή(2), Χριστοφόρου, Mιχαήλ, Ουεσλάτι (4), Ψύχας, Πάβλοβετς(2)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ: Καρλίτος(6), Ντιακιτέ(4), Μπεχαράνο (8), Μιγκελίτο (3), Μελίσσας, Μ.Χριστοδούλου (3), Ντορεγκαράι(4), Ντάτκοβιτς, Λέουκο(6), Παπαγεωργίου(2), Κατσιάρης(2), Σεργίου(2), Νάρσινγκ(2),Ντουρμισάι(2), Τσελέα(2), Έντσον, Κονέ(2), Βίκτωρος(2), Κορομά, Γιάνγκα(3), Φράγκος(2), Γκουανίνι(2), Οφόρι
ΟΘΕΛΛΟΣ: Ουεσλατί (4), Σανγκαρέ(3), Γιάνσεν, Ανάνγκ(4), Ναρντίνι(7), Μπραμπίγια (4), Ράμος(6), Xάσο(2), Κορίνους(2), Γ.Χριστοδούλου(6), Μαμαντού(3), Ποπέσκου(3), Σούτο(3), Ταουντούλ, Καστάνας(2), Σταμούλης, Ντούρις(5), Κόπας
ΟΜΟΝΟΙΑ: Χάμπος (5), Κασάμα, Κούσουλος(5), Καρίμ(2), Μπέζους (6), Κακουλλής(3), Λανγκ(3), Αλιούμ(3), Λέζιακς(2), Σιπριάνο(2), Μάθιους(3), Φαμπιάνο, Μπασιρού, Σεμέδο(2), Φράνσον(2), Κουλιμπαλί(3), Λοΐζου, Ψάλτης, Μίλετιτς(2), Παναγιώτου.
ΠΑΦΟΣ: Ζάιρο(6), Μπότσκαϊ (5), Κβίντα(5), Μπρούνο (3), Γκολντάρ(3), Ικόκο (5), Ντράγκομιρ(5), Ρους(3), Τάνκοβιτς(3), Πελάζιο(2), Πέπε(3), Ίβουσιτς(2), Αμπντουσαλάμοφ, Ναμ(2), Μελούσο(5), Νταλίνια, Κοντρέρας, Τουμάσι, Βαλακάρι

Ά Όμιλος
1η αγωνιστική:
Κυριακή 25.02.2024
16:00 Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ
19:00 Άρης – Ομόνοια
19:00 Πάφος – με ΑΕΚ
2η αγωνιστική:
Ομόνοια-Ανόρθωση
ΑΠΟΕΛ-Πάφος
ΑΕΚ-Άρης
3η αγωνιστική:
Ανόρθωση-Πάφος
Άρης-ΑΠΟΕΛ
Ομόνοια-ΑΕΚ
4η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια
Πάφος-Άρης
Ανόρθωση-ΑΕΚ
5η αγωνιστική:
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ
Άρης-Ανόρθωση
Ομόνοια-Πάφος
6η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση
Ομόνοια-Άρης
ΑΕΚ-Πάφος
7η αγωνιστική:
Ανόρθωση-Ομόνοια
Πάφος-ΑΠΟΕΛ
Άρης-ΑΕΚ
8η αγωνιστική:
Πάφος-Ανόρθωση
ΑΠΟΕΛ-Άρης
ΑΕΚ-Ομόνοια
9η αγωνιστική:
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ
Άρης-Πάφος
ΑΕΚ-Ανόρθωση
10η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ
Ανόρθωση-Άρης
Πάφος-Ομόνοια


Β΄ Όμιλος
1η αγωνιστική:
Σάββατο 24.02.2024
16:30 Εθνικός Άχνας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
18:00 ΑΕΛ – ΑΕΖ Ζακακίου
19:00 Νέα Σαλαμίνα-Οθέλλος
Δευτέρα 26.02.2024
19:00 Απόλλωνας-Δόξα
2η αγωνιστική:
Δόξα-Καρμιώτισσα
ΑΕΖ-Εθνικός
Οθελλος-ΑΕΛ
Απόλλωνας-Νέα Σαλαμίνα
3η αγωνιστική:
Νέα Σαλαμίνα-Δόξα
ΑΕΛ-Απόλλωνας
Εθνικός-Οθελλος
Καρμιώτισσα-ΑΕΖ
4η αγωνιστική:
Δόξα-ΑΕΖ
Οθελλος-Καρμιώτισσα
Απόλλωνας-Εθνικός
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ
5η αγωνιστική:
ΑΕΛ-Δόξα
Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα
Καρμιώτισσα-Απόλλωνας
ΑΕΖ-Οθελλος
6η αγωνιστική:
Δόξα-Οθελλος
Απόλλωνας-ΑΕΖ
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα
ΑΕΛ-Εθνικός
7η αγωνιστική:
Εθνικός-Δόξα
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα
Οθελλος-Απόλλωνας
8η αγωνιστική:
Δόξα-Απόλλωνας
Οθελλος-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΖ-ΑΕΛ
Καρμιώτισσα-Εθνικός
9η αγωνιστική:
Καρμιώτισσα-Δόξα
Εθνικός-ΑΕΖ
ΑΕΛ-Οθελλος
Νέα Σαλαμίνα-Απόλλωνας
10η αγωνιστική:
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα
Απόλλωνας-ΑΕΛ
ΑΕΖ-Καρμιώτισσα
Οθελλος-Εθνικός
11η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Δόξα,
Καρμιώτισσα-Οθελλος
Εθνικός-Απόλλωνας
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
12η αγωνιστική:
Δόξα-ΑΕΛ
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα
Οθελλος-ΑΕΖ
13η αγωνιστική:
Οθελλος-Δόξα
ΑΕΖ-Απόλλωνας
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα
Εθνικός-ΑΕΛ
14η αγωνιστική:
Δόξα-Εθνικός
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΖ
Απόλλωνας-Οθελλος
Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Β' ΓΚΡΟΥΠ: Αυλαία σε Περιστερώνα και Λάρνακα - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ThemaSports
19/04 @ 09:14

Β' ΓΚΡΟΥΠ: Αυλαία σε Περιστερώνα και Λάρνακα - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Με δύο αγώνες ανοίγει η αυλαία της 10ης αγωνιστικής στο Β' γκρουπ.

Β' όμιλος: Το ματς της 12ης αγωνιστικής-ThemaSports
18/04 @ 10:39

Β' όμιλος: Το ματς της 12ης αγωνιστικής

Η ΚΟΠ ανακοινώνει ότι το διεξαγωγής των αγώνων της 12ης αγωνιστικής για τον Β' όμιλο του Πρωταθλήματος Cyta, περιόδου 2023 - 2024, καθορίστηκε ως ακολούθως:

Αποφάσεις Αθλητικού Δικαστή (17/04)-ThemaSports
17/04 @ 23:25

Αποφάσεις Αθλητικού Δικαστή (17/04)

Ο Αθλητικός Δικαστής της ΚΟΠ Αριστοτέλης Βρυωνίδης, αφού μελέτησε τις παραπομπές που είχε ενώπιον του, επέβαλε τις ακόλουθες ποινές:

«ΤΣΕΚΑΡΕ» εισιτήριο για τελικό η Ομόνοια, ΙΣΤΟΡΙΚΗ πρόκριση για την Πάφο-ThemaSports
17/04 @ 22:25

«ΤΣΕΚΑΡΕ» εισιτήριο για τελικό η Ομόνοια, ΙΣΤΟΡΙΚΗ πρόκριση για την Πάφο

Με γκολ στις καθυστερήσεις ο Τάνκοβιτς ισοφάρισε σε 1-1 τον Απόλλωνα και έστειλε την Πάφο στον τελικό κυπέλλου.

«Ήμασταν ανώτεροι... σκληρός αποκλεισμός»-ThemaSports
17/04 @ 22:24

«Ήμασταν ανώτεροι... σκληρός αποκλεισμός»

Όλα όσα είπε ο προπονητής του Απόλλωνα Πάμπλο Ματσίν μετά την αναμέτρηση με την Πάφο.

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Έτσι κρίθηκε η πρόκριση στον τελικό! (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
17/04 @ 22:06

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Έτσι κρίθηκε η πρόκριση στον τελικό! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές του αγώνα Απόλλωνας-Πάφος...

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ