Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Με μια συμβολική εισφορα 3.000 ευρώ και με αναμνηστικά δώρα της ομάδας, η αντιπροσωπεία της Καρμιώτισσας συναντήθηκε με τη Διεύθυνση, το προσωπικό και τους μικρούς νικητές της ζωής που δίνουν απο νωρίς τη δική τους μάχη
Σε χαιρετισμό τους ο Γενικός Αρχηγός Γιάννης Βιολάρης μαζί με τον Υπεύθυνο Επικοινωνίας Ανδρέα Αζά, εξέφρασαν την επιθυμία της Καρμιώτισσας, να δοθεί ιδιαίτερη προσοχή στα πραγματικά προβλήματα που αντιμετωπίζει η κοινωνία και ιδιαίτερα τα παιδιά που αποτελούν το μέλλον της χώρας
Τους ποδοσφαιριστές εκπροσώπησαν ο πρώτος σκόρερ της ομάδας Ανδρέας Κατσαντώνης και ο Ελλαδίτης ποδοσφαιριστής Σταύρος Τσουκαλάς