Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α': Πάφος
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β': Νέα Σαλαμίνα
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄: Διγενής Μ.
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14:
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15:
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16: ΑΕΚ Λάρνακας
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17: ΑΕΚ Λάρνακας
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14:
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15: Εθνικός Άχνας
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16:Εθνικός Άσσιας
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17: Εθνικός Άσσιας
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14: Ομόνοια Αραδίππου
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15: Γεροσκήπου 
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16: Freedom24 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17: Οθέλλος 

ΟΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ:

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

Η Πάφος κατέκτησε το πρωτάθλημα στην 22η αγωνιστική.

26η αγωνιστική:
20-Απριλίου-2024
ΑΠΟΕΛ-Άρης
Αγία Νάπα-ΕΝΠ
Ανόρθωση-Εθνικός
ΑΕΚ-Ομόνοια
ΑΕΛ-Ολυμπιακός
Ομόνοια 29Μ-Καρμιώτισσα
Πάφος-Απόλλωνας

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

Στην 22η αγωνιστική η Νέα Σαλαμίνα κατέκτησε τον τίτλο.

26η αγωνιστική:
21-Απριλίου-2024
Δόξα-ΑΕΖ 16:30
Ερμής-Ορμήδεια
Οθέλλος-Νέα Σαλαμίνα
ΠΑΕΕΚ-ΑΠΕΑ
Χαλκάνορας-Ακρίτας
Αναγέννηση-Ομόνοια Αρ.
ΜΕΑΠ-Εθνικός

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

8η αγωνιστική:
14-Απριλίου-2024
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Ύψωνας-Πέγεια 16:30
Εθνικός Λ.-ΕΝΑΔ
Σπάρτακος-Διγενής
Κούρης-ΑΣΙΛ
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Ηρακλής-Ξυλοτύμπου
Αχυρώνας/Ονήσιλος-ΑΠΕΠ
ΑΕΠΠ-Ασπίς
Ομόνοια Ψ.-Κέδρος

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

26η αγωνιστική:
20-Απριλίου-2024
Πάφος-ΑΠΟΕΛ 10:00
Ομόνοια-Ολυμπιακός
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα
ΕΝΠ-Άρης
ΑΕΚ-Ανόρθωση
ΑΕΛ-Αγία Νάπα
Δόξα-Απόλλωνας

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

26η αγωνιστική:
20-Απριλίου-2024
Ομόνοια-Ολυμπιακός 12:00
Πάφος-ΑΠΟΕΛ
Δόξα-Απόλλωνας
ΕΝΠ-Άρης
ΑΕΛ-Αγία Νάπα
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΚ-Ανόρθωση

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

 26η αγνωιστική:
20-Απριλίου-2024
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα 09:30
ΑΠΟΕΛ-Πάφος
Ολυμπιακός-Ομόνοια
Άρης-ΕΝΠ
Αγία Νάπα-ΑΕΛ
Ανόρθωση-ΑΕΚ
Απόλλωνας-Δόξα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

26η αγωνιστική:
20-Απριλίου-2024
Αγία Νάπα-ΑΕΛ 12:00
Άρης-ΕΝΠ
Ολυμπιακός-Ομόνοια
ΑΠΟΕΛ-Πάφος
Απόλλωνας-Δόξα
Ανόρθωση-ΑΕΚ
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

27η αγωνιστική:
20-Απριλίου-2024
Άρης-Εθνικός Ασ.
Ακρίτας-ΘΟΪ
Εθνικός Αχ.-ΠΑΕΕΚ
ΜΕΑΠ-Διγενής
Χαλκάνορας-Ομόνοια 29Μ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

27η αγωνιστική:
20-Απριλίου-2024
Χαλκάνορας-Ομόνοια 29Μ 12:00
ΜΕΑΠ-Διγενής
Άρης-Εθνικός Ασ.
Ακρίτας-ΘΟΪ
Εθνικός Αχ.-ΠΑΕΕΚ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

27η αγωνιστική:
20-Απριλίου-2024
ΘΟΪ-Ακρίτας 09:30
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Αχ.
Διγενής-ΜΕΑΠ
Εθνικός Ασ.-Άρης
Ομόνοια 29Μ-Χαλκάνορας

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

27η αγωνιστική:
20-Απριλίου-2024
Διγενής-ΜΕΑΠ 12:00
Ομόνοια 29Μ-Χαλκάνορας
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Αχ.
ΘΟΪ-Ακρίτας
Εθνικός Ασ.-Άρης

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

Στην 18η αγωνιστική η Ομόνοια Αραδίππου κατέκτησε τον τίτλο.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

H Γεροσκήπου κατέκτησε τον τίτλο στην τελευταία αγωνιστική.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

Η ομάδα  Freedom24 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα εξασφάλισε τον τίτλο στην τελευταία αγωνιστική.

 

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

Ο Οθέλλος εξασφάλισε τον τίτλο στην τελευταία αγωνιστική.

 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

EURO U17: Τα ματς της 2ης αγωνιστικής-ThemaSports
23/05 @ 09:58

EURO U17: Τα ματς της 2ης αγωνιστικής

Ανοίγει σήμερα η αυλαία της 2ης αγωνιστικής για τον πρώτο και το δεύτερο όμιλο της τελικής φάσης του EURO under-17 που φιλοξενούμε στην Κύπρο.

Πλάνα από τα φιλικά στην Αθήνα (BINTEO)-ThemaSports
21/05 @ 17:17

Πλάνα από τα φιλικά στην Αθήνα (BINTEO)

Η Ομόνοια ανέβασε βίντεο με πλάνα από τα φιλικά της 2ης μέρας των τμημάτων της Ακαδημίας Κ14 και Κ16 στην Αθήνα.

Το μενού των αγώνων της τελικής φάσης του EURO U-17-ThemaSports
17/05 @ 08:36

Το μενού των αγώνων της τελικής φάσης του EURO U-17

Σε ρυθμούς πρεμιέρας της τελικής φάσης του EURO U-17, της μεγαλύτερης ποδοσφαιρικής διοργάνωσης που έγινε ποτέ στην Κύπρο.

Απόλλων: Τεχνικός διευθυντής των κλιμακίων Κ16 και Κ17 ο Φίλιππος Φιλίππου-ThemaSports
16/05 @ 16:17

Απόλλων: Τεχνικός διευθυντής των κλιμακίων Κ16 και Κ17 ο Φίλιππος Φιλίππου

Ο Απόλλων ανακοίνωσε την έναρξη της συνεργασίας της με τον Φίλιππο Φιλίππου στη θέση του Τεχνικού Διευθυντή για τα κλιμάκια Κ16 και Κ17 του συλλόγου.

Ευρεία σύσκεψη για τα Αναπτυξιακά Πρωταθλήματα Κοριτσιών για τη σεζόν 2024-2025-ThemaSports
15/05 @ 19:31

Ευρεία σύσκεψη για τα Αναπτυξιακά Πρωταθλήματα Κοριτσιών για τη σεζόν 2024-2025

Η διοργάνωση των Αναπτυξιακών Πρωταθλημάτων Κοριτσιών της επόμενης αγωνιστικής περιόδου, συζητήθηκε σε σημερινή σύσκεψη που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΚΟΠ.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ