Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

12η αγωνιστική:
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
13-Απριλίου-2024
Αγία Νάπα-Ομόνοια Αρ. 1-4 (Μότης 32' / Mekkaoui 6', Ποντικός 19'-53', Αναστασίου 21')
ΕΝΠ-Ύψωνας 1-2 (Meira 53' / Karasausks 45'+1, 54')
Ολυμπιακός-Ομόνοια 29Μ 0-0
14-Απριλίου-2024
ΑΣΙΛ-Πέγεια 4-0 (Καλλενος 62', Καπαρτής 68', Σαββίδης 90', Φασουλιώτης 90'+)
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Διγενής-Ξυλοτύμπου 2-1 (Πελετιές 61', Ρολντάν 71'/Σιαθά 89')
Ερμής-ΜΕΑΠ 1-2 (Βεσελίνοβιτς 75'/Λόρενς 31', Πασχαλίδης 41')
ΕΝΑΔ-Ακρίτας 0-1 (Σεουκγκούν 26')
Αχυρώνας/Ονήσιλος-ΠΑΕΕΚ 1-1 (Άλιτς 45'/Συρεγγέλας 5')

13η αγωνιστική:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
20-Απριλίου-2024, 16:30
ΑΣΙΛ-Αγία Νάπα
Ύψωνας-Ολυμπιακός
21-Απριλίου-2024
Ομόνοια 29Μ-Ομόνοια Αρ.
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Ακρίτας-Αχυρώνας/Ονήσιλος
ΠΑΕΕΚ-Διγενής
Ξυλοτύμπου-ΜΕΑΠ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

13η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
12-Απριλίου-2024
Εθνικός Ασ.-ΑΠΕΠ 0-2 (Ελευθερίου 33', Φασουλιώτης 48' πεν.)
13-Απριλίου-2024
Σπάρτακος-Ορμήδεια 5-0 (Λάμπρου 13', Μασάδο 17', Κωνσταντίνου 44', Κούρτης 51')
Εθνικός-Αναγέννηση 1-2 (Ιωσήφ 90'/ Μιχαήλ 44', 81' πεν.)
Κέδρος-Ηρακλής 0-2 (Βαρνάβα 22', Χαραλάμπους 85')
ΑΠΕΑ-Χαλκάνορας 0-0
Β' ΓΚΡΟΥΠ
ΑΕΠΠ-Γεοσκήπου 2-0 (Θεοδώρου 4', Άσπρου 71')
Ολυμπιάς-Ομόνοια Ψ. 0-4 (Αλεξίου 5', Παναγιώτου 12', Σολωμού 29',Ερωτοκρίοτου 62')
Ασπίς-Κούρης 0-3 (Βασιλείου 37', Μπαναχένε 45', Mπλάνκο 71')


14η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
20-Απριλίου-2024
Ηρακλής-Σπάρτακος
Αναγέννηση-Κέδρος
Χαλκάνορας-Εθνικός
Ορμήδεια-ΑΠΕΑ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
ΑΠΕΠ-Ασπίς
Κούρης-ΑΕΠΠ
Ομόνοια Ψ.-Εθνικός Ασ.
Γεροσκήπου-Ολυμπιάς

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

 

28η αγωνιστική:
13-Απριλίου-2024
Εληά-Ελπίδα -
Δόξα-ΘΟΪ 0-0
Αυγόρου-Λειβάδια 0-0
Ακανθού-ΑΠΟΝΑ 0-1 (Νικολάου 31')
Ορφέας-Απόλλων Γ. 4-0 (Ιωάννου 34', 59', Ευριπίδου 55', Σιόνης 87')
Κοράκου-Δυναμό 2-1 (Πολυκάρπου Σ. 52', Πολυκάρπου 56'/Θεμιστοκλέους 87')
ΑΕΝ-Ανόρθωση 1-3 (Χατζηκωνσταντής 24'/Χατζησέργης 12', Σιαηλής 29', Κονναρής 90')
Θύελλα-Τρούλλοι 5-2 (Λοΐζου 17', Κοσμά 41' πεν., 59', Χρυσάνθου 44', Χριστοφόρου 77'/Κόκκινος 65' πεν., Ηλία 90')

29η αγωνιστική:
20-Απριλίου-2024, 16:30
Εληά-Ορφέας
ΘΟΪ-Ακανθού
Λειβάδια-ΑΕΝ
Δυναμό-Δόξα
Τρούλλοι-Αυγόρου
Ελπίδα-Θύελλα
ΑΠΟΝΑ-Απόλλων
Ανόρθωση-Κοράκου

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΣΤΟΚ: Οι τέσσερις ομάδες που ανεβαίνουν κατηγορία (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
19/05 @ 18:05

ΣΤΟΚ: Οι τέσσερις ομάδες που ανεβαίνουν κατηγορία (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Με τη διεξαγωγή των τεσσάρων αγώνων της προημιτελικής φάσης, συνεχίστηκε σήμερα Κυριακή (19/5) το Πρωτάθλημα Ένταξης της ΣΤΟΚ για τη ποδοσφαιρική περίοδο 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
20/05 @ 16:57

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Τα ζευγάρια της προημιτελικής φάσης του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ-ThemaSports
16/05 @ 18:07

Τα ζευγάρια της προημιτελικής φάσης του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ

Μετά τη διεξαγωγή των αγώνων της δεύτερης φάσης, πραγματοποιήθηκε αργά το απόγευμα η κλήρωση των αγώνων της προημιτελικής φάσης του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ.

«Η πιο ΙΣΤΟΡΙΚΗ στιγμή για το Σωματείο μας βρίσκεται προ των πυλών!»-ThemaSports
16/05 @ 15:10

«Η πιο ΙΣΤΟΡΙΚΗ στιγμή για το Σωματείο μας βρίσκεται προ των πυλών!»

Η ανακοίνωση της ομάδας του Λυθροδοόντα.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/05 @ 13:23

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
17/05 @ 09:16

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Με τη φάση των «8» συνεχίζεται το Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ