Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Είναι σύμβουλος για θέματα διαιτησίας, τον βλέπουμε να κάθεται στον πάγκο της ομάδας. Χθες μετά το δεύτερο γκολ του Μάριου Δημητρίου, έκανε… κούρσα στους πανηγυρισμούς (διακρίνεται στην φωτό).
Η Παφιακή ομάδα πήρε ελαφρύ προβάδισμα με τη στενή νίκη στο «Στέλιος Κυριακίδης». Ο Καρσέδο και οι παίχτες του, αντιλαμβάνονται ότι θα πρέπει να είναι πολύ πιο ανθεκτικοί στην έδρα του Απόλλωνα, για να καταφέρουν να «στείλουν» την ομάδα στον τελικό.
Αν η Πάφος FC πάει στον τελικό του κυπέλλου, θα είναι η πρώτη φορά στην σύντομη ιστορία της.
Π.Χ.