Στο 41ο λεπτό του αγώνα στο «Στέλιος Κυριακίδης» ανάμεσα στην Καρμιώτισσα και την ΑΕΛ, ο διαιτητής Ανδρέας Αργυρού, σφύριξε πέναλτι υπέρ των φιλοξενούμενων για χέρι του Αγγελή εντός περιοχής.

Όμως ο VARίστας Μενέλαος Αντωνίου, έστειλε τον διαιτητή στο οn field review για έλεγχο και τελικά ακύρωσε την απόφαση του, δίνοντας φάουλ για την Καρμιώτισσα για χέρι του Μορέιρα στο ξεκίνημα της φάσης στη μεσαία γραμμή!

Διπλό «κτύπημα» από Κβιλιτάια και Μαρκίνιος και προβάδισμα με 0-2 για τον ΑΠΟΕΛ! (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
14/04 @ 18:26

Στο 59ο λεπτό του αγώνα στο «Στέλιος Κυριακίδης» ανάμεσα στην Πάφος FC και τον ΑΠΟΕΛ, ο Κβιλιτάια σκόραρε από το σημείο του πέναλτι και έγραψε το 0-1 για τους «γαλαζοκίτρινους»!

ΒΡΟΝΤΕΡΟ παρών από τους οπαδούς της Πάφου! ΤΟΣΑ εισιτήρια διατέθηκαν στο ντέρμπι με ΑΠΟΕΛ...-ThemaSports
14/04 @ 18:10

Βροντερό παρών έδωσαν οι οπαδοί της Πάφος FC στο σημερινό παιχνίδι με αντίπαλο τον ΑΠΟΕΛ στο «Στέλιος Κυριακίδης»!

Καλό κλίμα και πηγαδάκια πριν το Ανόρθωση - Ομόνοια (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)-ThemaSports
14/04 @ 18:00

Καλό κλίμα και πηγαδάκια πριν το Ανόρθωση - Ομόνοια (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Το Themasports βρίσκεται στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» για τον αγώνα της Ανόρθωσης με την Ομόνοια.

Σκηνικό με Σα Πίντο-Καρσέδο στο πρώτο ημίχρονο (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)-ThemaSports
14/04 @ 17:32

Σκηνικό με Σα Πίντο-Καρσέδο στο πρώτο ημίχρονο (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Κατά τη διάρκεια του πρώτου ημίχρονου στον αγώνα Πάφος FC-ΑΠΟΕΛ, οι προπονητές των δύο ομάδων, Χουάν Κάρλος Καρσέδο και Ρικάρντο Σα Πίντο, είχαν μία σύντομη λεκτική αντιπαράθεση...

LIVE: Ανόρθωση - Ομόνοια (ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ)-ThemaSports

LIVE: Ανόρθωση - Ομόνοια (ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ)

Η Ανόρθωση υποδέχεται την Ομόνοια για την 7η αγωνιστική των πλέι-οφ και το Themasports θα σας μεταφέρει την εξέλιξη του αγώνα.

LIVE: Άρης - ΑΕΚ 0-0 (Α' ΗΜΙΧΡΟΝΟ)-ThemaSports
14/04 @ 19:00

LIVE: Άρης - ΑΕΚ 0-0 (Α' ΗΜΙΧΡΟΝΟ)

Ο Άρης υποδέχεται την ΑΕΚ για την 7η αγωνιστική των πλέι-οφ και το Themasports θα σας μεταφέρει την εξέλιξη του αγώνα.