Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ο Δημητριανός Τζούλιου έπαιξε ελάχιστα στην Ανόρθωση φέτος αλλά όποτε πήρε ευκαιρίες απέδειξε ότι μπορεί να διακριθεί. Χαρακτηριστικό το παιχνίδι με τον Άρη όπου σκόραρε.
Πλέον με τον Γιάννο Οκκά στον πάγκο το Κυπριακό στοιχείο θα επανέλθει στην Μεγάλη Κυρία και ο Τζούλιου είναι ένας παίκτης που καλό θα ήταν να πάρει ευκαιρίες και να παίξει παραπάνω.