Συγκινητικές στιγμές για τους οπαδούς του Απόλλωνα που βρίσκονται απόψε στο στάδιο «Αλφαμέγα», όταν από τα Matrix του γηπέδου προβλήθηκε βίντεο με στιγμές από την ιστορία της Λεμεσιανής ομάδας που φέτος κλείνει 70 χρόνια ζωής.
Ο Καντέν Μπουαγκάρντ παραχώρησε την πρώτη του συνέντευξη στην επίσημη ιστοσελίδα του Απόλλωνα μετά την άφιξή του στη Λεμεσό. Ο Γάλλος μέσος μίλησε για τις πρώτες του εντυπώσεις από την ομάδα και την πόλη, την απόφασή του να έρθει στην Κύπρο, τις φιλοδοξίες του για τη νέα σεζόν και την υποστήριξη που περιμένει από τους οπαδούς.