Οι κάρτες των ποδοσφαιριστών στη β' φάση του πρωταθλήματος...

Ακολουθήστε μας στο Google news

*Ο Σεργίου(Νέα Σαλαμίνα) θα χάσει το ματς της 7ης αγωνιστικής των πλέι άουτ.

*Ο Τσίκο (Ανόρθωση) θα χάσει το ματς της 5ης αγωνιστικής των πλέι οφ.

Τιουνέ θα χάσει τα ματς της 5ης και της 6ης αγωνιστικής των πλέι οφ.

ΣΤΟ... ΟΡΙΟ:
ΑΕΖ: 
ΑΕΚ: Γκαρσία (2), Σολ (2)
ΑΕΛ: Τζάλμα(2)
ΑΝΟΡΘΩΣΗ: Xρυσοστόμου (2)
ΑΠΟΕΛ: Κοσταντίνοφ (2)
Απόλλωνας: Σάντος(2), Βαλμπουενά (2)
ΑΡΗΣ: Γιαγκό(2), Μπένγκτσον(2), Σανέ(2)
ΔΟΞΑ: Πούριτς(2), Aλσέους(2)
ΕΘΝΙΚΟΣ: Λίπσκι (2)
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ:  Τσουκαλάς(2), Μαλόνε(2)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ: Μπεχαράνο(2), Οφόρι(2)
ΟΘΕΛΛΟΣ: Ναρντίνι(2)
ΟΜΟΝΟΙΑ: Κούσουλος (2)
ΠΑΦΟΣ: Μποκτσάι (2)

ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ 

ΑΠΟΕΛ: Τσεμπάκ, Κβιλιτάια, Κοσταντίνοφ (2)
ΑΡΗΣ: Μουσούντα, Καζού, Μάτισικ, Γιαγκό(2), Σανέ(2), Μπένγκτσον(2), Σπόλιαριτς, Ουρόσεβιτς
ΑΕΚ: Πίριτς, Γκιούρτσο, Ρομπέρζ, Γκαρσία (2), Σάντος, Ντιουνκού, Πονς, Σολ (2), Γκάμα, Τόνγκια, Λόπες
ΟΜΟΝΟΙΑ: Χάμπος, Κασάμα, Κούσουλος (2), Κουλιμπαλί, Μάθιους, Μπασιρού
ΠΑΦΟΣ: Ζάιρο, Ρους, Πέπε, Μελούσο, Γκολντάρ, Μποκτσάι (2)
ΑΝΟΡΘΩΣΗ:  Κορρέα, Μακούν, Αρμπολέδα, Koρέια, Ιωάννου, Tσίκο, Xρυσοστόμου (2), Μαρμούκ, Τιουνέ, Κάργας
AΠΟΛΛΩΝΑΣ: Σάντος(2), Μαλεκκίδης, Σαγκάλ, Πέρετζ, Πεϊμπέρνς, Βαλμπουενά (2), Γιούρσεβιτς, Άδωνη
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ: Κορομά, Ντάτκοβιτς, Ντουρμισάι, Οφόρι(2), Σεργίου(3), Γκουανίνι, Μπεχαράνο(2), Παπαγεωργίου, Σπυριδάκης
ΑΕΛ: Τζάλμα(2), Τσούκα, Σρνιτς, Κα, Γερολέμου, Παπαφώτης, Μεντόζα
ΕΘΝΙΚΟΣ: Ντε Ιριόντο, Πεχλιβάνης, Ριστέφσκι, Παναγή, Ιωάννου, Αρτυματάς, Αγγελόπουλος, Λίπσκι (2)
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ: Τσουκαλάς(2), Ουεσλάτι, Μαλόνε(2), Χαραλάμπους, Γκραντινάρου, Νεοφύτου
ΟΘΕΛΛΟΣ: Ναρντίνι(2), Καστάνας, Aνάνγκ, Χριστοδούλου, Κατσιατής, Πιχ, Κορίνους, Χατζηπασχάλης 
ΑΕΖ: Κλε, Σιφναίος, Μιλοσάβλιεβιτς, Χατζηβασίλης, Χριστοφή, Ρουίζ, Σαρφό
ΔΟΞΑ: Προβιδάκης, Τάντι, Πούριτς(2), Aλσέους(2), Βελκόφσκι, Tραϊτσέφσκι, Τρούγιτς 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
5η αγωνιστική:
Κυριακή 31.03.2024
17:00 ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ
19:00 Άρης – Ανόρθωση
19:30 Ομόνοια - Πάφος FC
6η αγωνιστική:
Σάββατο 06.04.2024
17:00 Ομόνοια – Άρης
19:30 ΑΕΚ - Πάφος FC
Κυριακή 07.04.2024
17:00 ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση
7η αγωνιστική:
Κυριακή 14.04.2024
17:00 Πάφος FC – ΑΠΟΕΛ
19:00 Άρης – ΑΕΚ
19:30 Ανόρθωση – Ομόνοια
8η αγωνιστική:
Πάφος-Ανόρθωση
ΑΠΟΕΛ-Άρης
ΑΕΚ-Ομόνοια
9η αγωνιστική:
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ
Άρης-Πάφος
ΑΕΚ-Ανόρθωση
10η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ
Ανόρθωση-Άρης
Πάφος-Ομόνοια



Β΄ Όμιλος
6η αγωνιστική:
Παρασκευή 29.03.2024
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς - Οθέλλος Αθηαίνου
19:00 Απόλλων - ΑΕΖ Ζακακίου
Σάββατο 30.03.2024
19:00 Νέα Σαλαμίνα - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
19:00 ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας
7η αγωνιστική (εμβόλιμη)
Τετάρτη 03.04.2024
17:00 Εθνικός Άχνας - Δόξα Κατωκοπιάς
19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΑΕΛ
19:00 Οθέλλος Αθηαίνου – Απόλλων
Πέμπτη 04.04.2024
19:00 ΑΕΖ Ζακακίου - Νέα Σαλαμίνα
8η αγωνιστική:
Σάββατο 06.04.2024
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Απόλλων
Κυριακή 07.04.2024
19:00 Οθέλλος Αθηαίνου – Νέα Σαλαμίνα
19:30 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Εθνικός Άχνας
Δευτέρα 08.04.2024
19:00 ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΕΛ
Καρμιώτισσα-Εθνικός
9η αγωνιστική:
Παρασκευή 12.04.2024
19:00 ΑΕΛ - Οθέλλος Αθηαίνου
Σάββατο 13.04.2024
17:00 Νέα Σαλαμίνα – Απόλλων
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Δόξα Κατωκοπιάς
19:00 Εθνικός Άχνας – ΑΕΖ
10η αγωνιστική:
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα
Απόλλωνας-ΑΕΛ
ΑΕΖ-Καρμιώτισσα
Οθελλος-Εθνικός
11η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Δόξα,
Καρμιώτισσα-Οθελλος
Εθνικός-Απόλλωνας
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
12η αγωνιστική:
Δόξα-ΑΕΛ
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα
Οθελλος-ΑΕΖ
13η αγωνιστική:
Οθελλος-Δόξα
ΑΕΖ-Απόλλωνας
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα
Εθνικός-ΑΕΛ
14η αγωνιστική:
Δόξα-Εθνικός
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΖ
Απόλλωνας-Οθελλος
 
*Στη Β΄ φάση του Πρωταθλήματος Cyta, ποδοσφαιριστής αποκλείεται από τον επόμενο αγώνα της ομάδας του όταν συμπληρώσει τρεις κίτρινες κάρτες, έξι κίτρινες κάρτες και οκτώ κίτρινες κάρτες.
 
 

Οι κάρτες στην α' φαση

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΚΡΙΣΙΜΗ στροφή στην κούρσα για τον τίτλο - Τα ΦΩΤΑ σε «Αρένα» και ΓΣΠ-ThemaSports
21/04 @ 08:23

ΚΡΙΣΙΜΗ στροφή στην κούρσα για τον τίτλο - Τα ΦΩΤΑ σε «Αρένα» και ΓΣΠ

Με τρία ντέρμπι για την 8η αγωνιστική των πλέι-οφ του Α' γκρουπ, συνεχίζεται σήμερα (21/04) το πρωτάθλημα Α' κατηγορίας.

ΤΟΣΑ εισιτήρια «κόπηκαν» στο ματς... «αγγαρεία» στο στάδιο «Αλφαμέγα»-ThemaSports
20/04 @ 20:35

ΤΟΣΑ εισιτήρια «κόπηκαν» στο ματς... «αγγαρεία» στο στάδιο «Αλφαμέγα»

Μόλις 792 εισιτήρια διατέθηκαν στον αποψινό αγώνα στο στάδιο «Αλφαμέγα» ανάμεσα στον Απόλλωνα και την ΑΕΛ.

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Η πεντάρα της Καρμιώτισσας-ThemaSports
20/04 @ 21:45

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Η πεντάρα της Καρμιώτισσας

Τα στιγμιότυπα από τον αγώνα ΑΕΖ-Καρμιώτισσα για το Β' γκρουπ.

Οι δηλώσεις Πέτροβιτς και Χαραλάμπους μετά το ΑΕΖ-Καρμιώτισσα-ThemaSports
20/04 @ 21:12

Οι δηλώσεις Πέτροβιτς και Χαραλάμπους μετά το ΑΕΖ-Καρμιώτισσα

Όλα όσα δήλωσαν οι προπονητές ΑΕΖ και Καρμιώτισσας μετά τον αγώνα.

ΑΕΚ-Ομόνοια: Ο νικητής θα παίξει ρέστα για τίτλο-ThemaSports
20/04 @ 23:05

ΑΕΚ-Ομόνοια: Ο νικητής θα παίξει ρέστα για τίτλο

Η δραματική νίκη επί του Άρη την προηγούμενη αγωνιστική, διατήρησε ζωντανές τις ελπίδες της ΑΕΚ για κατάκτηση του τίτλου, αφού το -1 από την κορυφή παρέμεινε και στις επόμενες δύο «στροφές» η ομάδα της Λάρνακας θέλει πάση θυσία το 2/2 ούτως ώστε να παίξει τα... ρέστα της στο ντέρμπι της μιας ζαριάς κόντρα στον ΑΠΟΕΛ στο ΓΣΠ την τελευταία αγωνιστική (11/05)!

Βγήκε η... «αγγαρεία» με τεσσάρα του Απόλλωνα και πεντάρα της Καρμιώτισσας - Αύριο τα ΣΠΟΥΔΑΙΑ!-ThemaSports
20/04 @ 22:20

Βγήκε η... «αγγαρεία» με τεσσάρα του Απόλλωνα και πεντάρα της Καρμιώτισσας - Αύριο τα ΣΠΟΥΔΑΙΑ!

Με δύο αναμετρήσεις ολοκληρώθηκε σήμερα (20/04) η 10η αγωνιστική των πλέι-άουτ του Β' γκρουπ του πρωταθλήματος Α' κατηγορίας.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ