Ολοκληρώθηκε το Α' ημίχρονο στο «Στέλιος Κυριακίδης» στον αγώνα ανάμεσα στην Πάφος FC και τον Άρη, με τις δύο ομάδες να είναι ισόπαλες χωρίς σκορ (0-0).

Δείτε τα στατιστικά του πρώτου μέρους:

Τα εισιτήρια για... Ευρώπη - Ο τελικός κυπέλλου κρίνει το τέταρτο!-ThemaSports
11/05 @ 22:32

Τα εισιτήρια για... Ευρώπη - Ο τελικός κυπέλλου κρίνει το τέταρτο!

Ο πρωταθλητής ΑΠΟΕΛ θα αρχίσει την ευρωπαϊκή του πορεία από τον β' προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ και η ΑΕΚ στο Κόνφερενς Λιγκ.

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις στο «Στέλιος Κυριακίδης» (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
11/05 @ 21:29

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις στο «Στέλιος Κυριακίδης» (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από την ισοπαλία της Πάφου με την Ομόνοια στο «Στέλιος Κυριακίδης».

ΒΙΝΤΕΟ: Καταπληκτικό σουτ του Μπράουν εκτός περιοχής και 0-4 ο Άρης κόντρα στην Ανόρθωση-ThemaSports
11/05 @ 20:48

Στο 75ο λεπτό του αγώνα στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» ανάμεσα στην Ανόρθωση και τον Άρη, η Λεμεσιανή ομάδα πέτυχε και τέταρτο γκολ, αυτή τη φορά με σκόρερ τον Μπράουν.

ΒΙΝΤΕΟ: Προβάδισμα τριών τερμάτων για τον Άρη με πλασέ του Κακόριν  - Δείτε το γκολ-ThemaSports
11/05 @ 20:21

ΒΙΝΤΕΟ: Προβάδισμα τριών τερμάτων για τον Άρη με πλασέ του Κακόριν - Δείτε το γκολ

Στο 53ο λεπτό του αγώνα στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» ανάμεσα στην Ανόρθωση και τον Άρη, η Λεμεσιανή ομάδα έκανε το 0-3 με πλασέ του Κακόριν.

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Έτσι κατέκτησε το 29ο ο ΑΠΟΕΛ!-ThemaSports
11/05 @ 21:39

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Έτσι κατέκτησε το 29ο ο ΑΠΟΕΛ!

Δείτε τα στιγμιότυπα από το ντέρμπι τίτλου, ανάμεσα σε ΑΠΟΕΛ και ΑΕΚ.

ΒΙΝΤΕΟ: Σουτάρει ο Στρούσκι, η μπάλα κοντράρει στον Αρτυματά και... 0-2 ο Άρης - Δείτε το γκολ-ThemaSports
11/05 @ 19:49

Στο 38ο λεπτό του αγώνα στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» ανάμεσα στην Ανόρθωση και τον Άρη, η Λεμεσιανή ομάδα έκανε το 0-2 με αυτογκόλ του Αρτυματά.