Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Οι πορτοκαλί των Πολεμιδιών έχουν φέρει την στιγμή που μιλάμε τον εαυτό τους σε μία πλεονεκτική θέση όσον αφορά την μάχη της παραμονής. Η ομάδα είναι στο συν 6 από την Δόξα και η μπάλα είναι στα δικά της πόδια.
Απόψε έχει την ευκαιρία να κρατήσει η να αυξήσει την διαφορά από την επικίνδυνη ζώνη αλλά θα πρέπει να επικρατήσει του αδιάφορου βαθμολογικά Απόλλωνα αλλά που σε καμία περίπτωση δεν παίζει έτσι.
Μεγάλη πρόκληση λοιπόν ο αποψινός αγώνας για την Καρμιώτισσα στο να πετύχει εννοείται και νίκη κόντρα σε μια μεγάλη ομάδα.