Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Με απόφαση του προέδρου Σταύρου Δημοσθένους προφανώς, έμεινε έξω ο πρώτος σκόρερ των «πορτοκαλί» από την χθεσινή σημαντική αναμέτρηση με την ΑΕΖ.
Αν και δεν είπαν κάτι επισήμως, έχει κυκλοφορήσει στην πιάτσα, πως υπάρχει ζήτημα με το ότι ο Κύπριος φορ δεν επεκτείνει την συνεργασία του με την ομάδα. Ο «Κάτσα» το περασμένο Καλοκαίρι είχε βάλει την πλατιά του σε μονοετές συμβόλαιο με την ομάδα, επιστρέφοντας στην Κύπρο απο τον Πανσερραϊκό.
Μετά την σούπερ σεζόν που κάνει με τους «πορτοκαλί» των Πολεμιδιών, λογικό ήταν να προσελκύσει το ενδιαφέρον άλλων ομάδων του νησιού.
Απ’ ότι καταλαβαίνουμε οι διαχειριστές της Καρμιώτισσας, θέλουν να έχουν οικονομικό όφελος από πιθανή μετεγγραφή του Κατσαντώνη, «πατώντας» πάνω στο ότι του έδωσαν την ευκαιρία να κάμει (κάποιου είδους) restart στην καριέρα του.