Το πανόραμα της 28ης αγωνιστικής, δεύτερης στα πλέι οφ.

Ακολουθήστε μας στο Google news

2η αγωνιστική
Α' όμιλος
Κυριακή 03.03.2024
17:00 ΑΠΟΕΛ - Πάφος 1-0
Δευτέρα 04.03.2024
18:00 ΑΕΚ - Άρης 1-1
20:30 Ομόνοια - Ανόρθωση 2-1
Β' όμιλος
Σάββατο 02.03.2024
18:00 Δόξα - Καρμιώτισσα 1-4
19:00 Οθέλλος - ΑΕΛ  1-1
Κυριακή 03.03.2024
19:00 ΑΕΖ - Εθνικός 0-1
Δευτέρα 04.03.2024
19:00 Απόλλων - Νέα Σαλαμίνα 2-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΑΠΟΕΛ 63
2.AΡΗΣ 57
3.AΕΚ 56
4.ΟΜΟΝΟΙΑ 55
5.ΠΑΦΟΣ 50
6.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 48
7.ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 41
8.ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 37
9.ΑΕΛ 34
10.ΕΘΝΙΚΟΣ 32
11.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 23
12.ΟΘΕΛΛΟΣ 17
13.ΑΕΖ 16
14.ΔΟΞΑ 15

3η αγωνιστική / Β' όμιλος (εμβόλιμη)
Τετάρτη 06.03.2024
19:00 Εθνικός Άχνας - Οθέλλος Αθηαίνου
19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών - ΑΕΖ
Πέμπτη 07.03.2024
19:00 Νέα Σαλαμίνα - Δόξα Κατωκοπιάς
Παρασκευή 08.03.2024
19:00 ΑΕΛ - Απόλλων

3η αγωνιστική / Α' όμιλος
Σάββατο 09.03.2024
17:00 Ομόνοια - ΑΕΚ
Κυριακή 10.03.2024
17:00 Ανόρθωση - Πάφος FC
19:00 Άρης - ΑΠΟΕΛ

4η αγωνιστική / Β' όμιλος
Κυριακή 10.03.2024

19:00 Οθέλλος Αθηαίνου - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Δευτέρα 11.03.2024
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ
19:00 Απόλλων - Εθνικός Άχνας
19:30 Νέα Σαλαμίνα - ΑΕΛ

4η αγωνιστική / Α' όμιλος
Σάββατο 16.03.2024

16:00 ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια
19:00 Πάφος FC - Άρης
Κυριακή 17.03.2024
17:00 Ανόρθωση - ΑΕΚ

5η αγωνιστική / Β' όμιλος
Παρασκευή 15.03.2024

19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών - Απόλλων
19:00 ΑΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς
Σάββατο 16.03.2024
19:00 ΑΕΖ - Οθέλλος Αθηαίνου
Κυριακή 17.03.2024
19:00 Εθνικός Άχνας - Νέα Σαλαμίνα

Θα ακολουθήσει διακοπή με τις διεθνείς ημερομηνίες της FIFA λόγω υποχρεώσεων των Εθνικών ομάδων και το Πρωτάθλημα θα επαναρχίσει τέλη Μαρτίου.
 
ΠΛΕΪ ΟΦ
Ά Όμιλος
1η αγωνιστική Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ 0-0, Άρης-Ομόνοια 1-2, Πάφος-ΑΕΚ 0-1
2η αγωνιστική Ομόνοια-Ανόρθωση, ΑΠΟΕΛ-Πάφος ΑΕΚ-Άρης,
3η αγωνιστική Ανόρθωση-Πάφος, Άρης-ΑΠΟΕΛ, Ομόνοια-ΑΕΚ
4η αγωνιστική ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια, Πάφος-Άρης, Ανόρθωση-ΑΕΚ
5η αγωνιστική ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ, Άρης-Ανόρθωση, Ομόνοια-Πάφος
6η αγωνιστική ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση, Ομόνοια-Άρης, ΑΕΚ-Πάφος
7η αγωνιστική Ανόρθωση-Ομόνοια, Πάφος-ΑΠΟΕΛ, Άρης-ΑΕΚ
8η αγωνιστική Πάφος-Ανόρθωση, ΑΠΟΕΛ-Άρης, ΑΕΚ-Ομόνοια
9η αγωνιστική Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ, Άρης-Πάφος ΑΕΚ-Ανόρθωση
10η αγωνιστική ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ Ανόρθωση-Άρης, Πάφος-Ομόνοια
Β΄ Όμιλος
1η αγων:Απόλλων-Δόξα 0-1, Νέα Σαλαμίνα-Οθέλλος 1-1, ΑΕΛ-ΑΕΖ 2-1, Εθνικός-Καρμιώτισσα 2-1
2η αγων: Δόξα-Καρμιώτισσα 1-4, ΑΕΖ-Εθνικός, Οθέλλος-ΑΕΛ 1-1, Απόλλων-Νέα Σαλαμίνα
3η αγων: Νέα Σαλαμίνα-Δόξα, ΑΕΛ-Απόλλων, Εθνικός-Οθέλλος, Καρμιώτισσα-ΑΕΖ
4η αγων: Δόξα-ΑΕΖ, Οθέλλος-Καρμιώτισσα, Απόλλων-Εθνικός, Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ
5η αγων: ΑΕΛ-Δόξα, Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα Καρμιώτισσα-Απόλλων, ΑΕΖ-Οθέλλος
6η αγων: Δόξα-Οθέλλος, Απόλλων-ΑΕΖ, Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα, ΑΕΛ-Εθνικός
7η αγων: Εθνικός-Δόξα, Καρμιώτισσα-ΑΕΛ, ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα Οθέλλος-Απόλλων
8η αγων: Δόξα-Απόλλων, Οθέλλος-Νέα Σαλαμίνα ΑΕΖ-ΑΕΛ, Καρμιώτισσα-Εθνικός
9η αγων: Καρμιώτισσα-Δόξα, Εθνικός-ΑΕΖ, ΑΕΛ-Οθέλλος, Νέα Σαλαμίνα-Απόλλων
10η αγων: Δόξα-Νέα Σαλαμίνα Απόλλων-ΑΕΛ, ΑΕΖ-Καρμιώτισσα, Οθέλλος-Εθνικός
11η αγων: ΑΕΖ-Δόξα, Καρμιώτισσα-Οθέλλος, Εθνικός-Απόλλων, ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
12η αγων: Δόξα-ΑΕΛ, Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός, Απόλλων-Καρμιώτισσα, Οθέλλος-ΑΕΖ
13η αγων: Οθέλλος-Δόξα, ΑΕΖ-Απόλλων, Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα, Εθνικός-ΑΕΛ
14η αγων: Δόξα-Εθνικός, ΑΕΛ-Καρμιώτισσα, Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΖ, Απόλλων-Οθέλλος
 
Ά Όμιλος
1η αγωνιστική:
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ
Άρης-Ομόνοια
Πάφος-ΑΕΚ
2η αγωνιστική:
Κυριακή 03.03.2024
17:00 ΑΠΟΕΛ - Πάφος FC
Δευτέρα 04.03.2024
18:00 ΑΕΚ - Άρης
20:30 Ομόνοια - Ανόρθωση
3η αγωνιστική:
Σάββατο 09.03.2024
17:00 Ομόνοια - ΑΕΚ
Κυριακή 10.03.2024
17:00 Ανόρθωση - Πάφος FC
19:00 Άρης - ΑΠΟΕΛ
4η αγωνιστική:
Σάββατο 16.03.2024
16:00 ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια
19:00 Πάφος FC - Άρης
Κυριακή 17.03.2024
17:00 Ανόρθωση - ΑΕΚ
5η αγωνιστική:
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ
Άρης-Ανόρθωση
Ομόνοια-Πάφος
6η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση
Ομόνοια-Άρης
ΑΕΚ-Πάφος
7η αγωνιστική:
Ανόρθωση-Ομόνοια
Πάφος-ΑΠΟΕΛ
Άρης-ΑΕΚ
8η αγωνιστική:
Πάφος-Ανόρθωση
ΑΠΟΕΛ-Άρης
ΑΕΚ-Ομόνοια
9η αγωνιστική:
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ
Άρης-Πάφος
ΑΕΚ-Ανόρθωση
10η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ
Ανόρθωση-Άρης
Πάφος-Ομόνοια


Β΄ Όμιλος
1η αγωνιστική:
Απόλλωνας-Δόξα
Νέα Σαλαμίνα-Οθελλος
ΑΕΛ-ΑΕΖ
Εθνικός-Καρμιώτισσα
2η αγωνιστική:
Σάββατο 02.03.2024
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
19:00 Οθέλλος Αθηαίνου - ΑΕΛ
Κυριακή 03.03.2024
19:00 ΑΕΖ - Εθνικός Άχνας
Δευτέρα 04.03.2024
19:00 Απόλλων - Νέα Σαλαμίνα
3η αγωνιστική: (εμβόλιμη)
Τετάρτη 06.03.2024
19:00 Εθνικός Άχνας - Οθέλλος Αθηαίνου
19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών - ΑΕΖ
Πέμπτη 07.03.2024
19:00 Νέα Σαλαμίνα - Δόξα Κατωκοπιάς
Παρασκευή 08.03.2024
19:00 ΑΕΛ - Απόλλων
4η αγωνιστική:
Κυριακή 10.03.2024
19:00 Οθέλλος Αθηαίνου - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Δευτέρα 11.03.2024
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ
19:00 Απόλλων - Εθνικός Άχνας
19:30 Νέα Σαλαμίνα - ΑΕΛ
5η αγωνιστική:
Παρασκευή 15.03.2024
19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών - Απόλλων
19:00 ΑΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς
Σάββατο 16.03.2024
19:00 ΑΕΖ - Οθέλλος Αθηαίνου
Κυριακή 17.03.2024
19:00 Εθνικός Άχνας - Νέα Σαλαμίνα
6η αγωνιστική:
Δόξα-Οθελλος
Απόλλωνας-ΑΕΖ
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα
ΑΕΛ-Εθνικός
7η αγωνιστική:
Εθνικός-Δόξα
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα
Οθελλος-Απόλλωνας
8η αγωνιστική:
Δόξα-Απόλλωνας
Οθελλος-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΖ-ΑΕΛ
Καρμιώτισσα-Εθνικός
9η αγωνιστική:
Καρμιώτισσα-Δόξα
Εθνικός-ΑΕΖ
ΑΕΛ-Οθελλος
Νέα Σαλαμίνα-Απόλλωνας
10η αγωνιστική:
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα
Απόλλωνας-ΑΕΛ
ΑΕΖ-Καρμιώτισσα
Οθελλος-Εθνικός
11η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Δόξα,
Καρμιώτισσα-Οθελλος
Εθνικός-Απόλλωνας
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
12η αγωνιστική:
Δόξα-ΑΕΛ
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα
Οθελλος-ΑΕΖ
13η αγωνιστική:
Οθελλος-Δόξα
ΑΕΖ-Απόλλωνας
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα
Εθνικός-ΑΕΛ
14η αγωνιστική:
Δόξα-Εθνικός
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΖ
Απόλλωνας-Οθελλος
 

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (BINTEO)
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Tο πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (BINTEO)
Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 24ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 25ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
Το πανόραμα της 26ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)
-
-
-
-
-
-
-
-

1η αγωνιστική:
Παρασκευή 18 Αυγούστου
Πάφος-Καρμιώτισσα 3-0 (Ζάιρο 36', Ντράγκομιρ 60', Τουμάσι 87')
Σάββατο 19 Αυγούστου
Ανόρθωση-Εθνικός 3-1 (Γκερέρο 62', Kαστέλ 65', 85'/Πεχλιβάνης 89')
Απόλλωνας-Οθέλλος 1-1 (Σανγκάλ 18'/Χριστοδούλου 35')
Κυριακή 20 Αυγούστου
ΑΕΖ-ΑΠΟΕΛ 0-2 (Μαρκίνιος 50', 90'+7')
Δευτέρα 21 Αυγούστου
Ομόνοια-Νέα Σαλαμίνα 4-0 (Λέουκο 20' αυτ., Κακουλλής 74', 80', Ντάτκοβιτς 78' αυτ.)
Δόξα-ΑΕΛ 0-1 (Moρσάι 8')
Άρης-ΑΕΚ 2-0 (Μοντνόρ 30', Σπόλιαριτς 88')

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

2η αγωνιστική:
Σάββατο, 26 Αυγούστου
Καρμιώτισσα-Ομόνοια 3-3 (Σουκ 45'+, Ρόσι 75', Λουκίλι 90'+4' / Σιπριάνο 2', Κακουλλής 58', 63')
Οθέλλος-Ανόρθωση 0-2 (Γκερέρο 19' πεν., Φερέιρα 88')
Κυριακή, 27 Αυγούστου
Νέα Σαλαμίνα-Απόλλωνας 1-1 (Παπαγεωργίου 68'/Γιούρτσεβιτς 45'+4')
ΑΕΛ-ΑΕΖ 4-3 (Ανδρέου 45'+2', Xέντι 52', Σρνιτς 72', Παπαφώτης 88'/Κάστρο 10', Σλόγκαρ 15', Σιφνέος 80' πεν.)
Δευτέρα, 28 Αυγούστου
Άρης-Δόξα 2-1 (Σουμάνσκι 58', Γκομίς 85' πεν./ Μπρόρσον 65' αυτ.)
ΑΕΚ-Εθνικός 5-5 (Σολ 16', 27' πεν., 45', 73', Tρισκόφσκι 30' / Μ.Ηλία 4' πεν., 7', 45', Λίπσκι 21', 86')
ΑΠΟΕΛ – Πάφος F.C. ΑΝΑΒΟΛΗ
Τετάρτη, 27.09.2023
ΑΠΟΕΛ – Πάφος 1-0 (Γουίλσον 81')

Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

3η αγωνιστική
Παρασκευή, 1η Σεπτεμβρίου
Ανόρθωση-Νέα Σαλαμίνα 2-2 (Tσίκο 45'+, Γκερέρο 50'/Κατσιάρης 52', Μιγκελίτο 103')
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου
Δόξα-ΑΕΚ 0-2 (Πονς 22', Φαράζ 64')
Εθνικός-Οθέλλος 1-1 (Μ.Ηλία 1'/Μαμαντού 63')
Πάφος-ΑΕΛ 3-1 (Μπότσκαϊ 51', Ζάιρο 72', Ναμ 89'/ Xέντι 35')
Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου
Ομόνοια – ΑΠΟΕΛ 2-1 (Κακουλλής 12', Σίμιτς 38'/Εφραίμ 44')
ΑΕΖ-Άρης 0-5 (Μπαμπικα 21', Στεπίνσκι 31', Σπολιαριτς 41', Σουμάνσκι 75', Μοντνόρ 89')
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα 1-0 (Βαλμπουενά 12')

Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

4η αγωνιστική:
Σάββατο 16.09.2023
ΑΕΚ - Οθέλλος Αθηαίνου 3-2 (Σολ 11′, 45'+5', Τρισκόφσκι 38′ / Γκαρσία 26′ αυτ., Σανγκαρέ 59′)
Δόξα-ΑΕΖ 1-3 (Ασάντε 60′ / Χατζηβασίλης 19′, Σιφνέος 37′, Κάστρο 88′)
ΑΕΛ - Ομόνοια 0-0
Κυριακή 17.09.2023
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών - Ανόρθωση 1-3 (Κατσαντώνης 77'/Φερέρ 21', Γκερέρο 53', Καστέλ 90'+)
Άρης - Πάφος FC 1-1 (Μπένγκτσον 60'/Nτράγκομιρ 66')
ΑΠΟΕΛ - Απόλλωνας 1-1 (Πέτροβιτς 31'/Νταρίκουα 45'+4')
Δευτέρα 18.09.2023
Νέα Σαλαμίνα - Εθνικός Άχνας ΑΝΑΒΟΛΗ
Τετάρτη 25.10.2023
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 4-0 (Nτιακιτέ 20', Ντουρμισάι 40', Ντορεγκαράι 83', 89' πεν.)

Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

5η αγωνιστική:
Παρασκευή 22.09.2023
ΑΕΖ–ΑΕΚ 3-1 (Ρέινολντς 16', Ντιγκινί 58'/Ντίμερς 28', Χατζηβασίλης 90'+2')
Σάββατο 23.09.2023
Πάφος-Δόξα (Μπρούνο 18', 23', Τάνκοβιτς 22', Ζάιρο 52'πεν.)
Εθνικός-Καρμιώτισσα (Μ.Ηλία 27', Ιριόντο 46', Πεχλιβάνης 85')
Ανόρθωση–ΑΠΟΕΛ 1-1 (Φερέιρα 45'+/Κβιλιτάια 21' πεν.)
Κυριακή 24.09.2023
Απόλλωνας-ΑΕΛ 2-0 (Γιούρσεβιτς 63', Μάρκες 73')
Οθέλλος-Νέα Σαλαμίνα 2-3 (Ναρντίνι 24', Γιάνσεν 80' / Ντάτκοβιτς 4', Ντιακιτέ 45'+5', Ντορεγκαράι 90' πεν.)

Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

6η αγωνιστική
Σάββατο 30.09.2023
ΑΕΚ-Νέα Σαλαμίνα 1-1 (Ντίμερς 4'/Ντιακιτέ 30')
Άρης-Απόλλωνας 0-1 (Κοστάκε 10')
Καρμιώτισσα-Οθέλλος 0-0
Κυριακή 01.10.2023
Δόξα-Ομόνοια 1-3 (Σαντίκ 26’ πεν./ Σεμέδο 80′, Ανσαριφάρντ 85′ πεν., Λοϊζου 90'+8′)
ΑΕΛ-Ανόρθωση 1-3 (Μόρσεϊ 52′/ Γκερέρο 24′ πεν., Καστέλ 26′, Τιουνέ 90+8′ )
Δευτέρα 02.10.2023
ΑΕΖ-Πάφος 1-4 (Κάστρο 45'/Βαλακάρι 9', Τάνκοβιτς 34', Ζάιρο 43', Νταβό 83')
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός 5-1 (Μαρκίνιος 23' πεν., Γαβριήλ 28', Ντονγκαλά 50', Τσεμπάκ 70', Γέφτε 82'/Ντράζιτς 26')

Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

7η αγωνιστική
Παρασκευή 06.10.2023
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα 2-0 (Μπεχαράνο 52', Ντορεγκαράι 71')
Σάββατο 07.10.2023
Πάφος–ΑΕΚ 0-0
Ομόνοια-ΑΕΖ 3-3 (Κακουλλής 18', Σεμέδο 48', Αλιούμ 88'/ Κάστρο 9', Σλόγκαρ 64', Σάντος 84')
Οθέλλος-ΑΠΟΕΛ 0-1 (Ντονγκαλά 52')
Κυριακή 08.10.2023
Απόλλωνας-Δόξα 4-0 (Εκπολό 5', Μάρκες 71', 81', 89')
Ανόρθωση–Άρης 2-3 (Τσίκο 42', Τζούλιου 64'/ Γκομίς 8', Μαγιαμπέλα 12', Φερέρ 67' αυτ. )
Εθνικός–ΑΕΛ 1-0 (Καμπρέρα 45')

Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

8η αγωνιστική
Σάββατο 21.10.2023
Άρης-Εθνικός 2-0 (Μοντνόρ 4', Στρούσκι 26')
ΑΠΟΕΛ-Νέα Σαλαμίνα 1-0 (Βιγιαφάνιες 41')
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα 5-0 (Σολ 17' πεν., 19', 60', Ντίμερς 75', Γκιούρτσο 88')
Κυριακή 22.10.2023
Δόξα-Ανόρθωση 0-2 (Τσίκο 10', Γκασάμα 20')
ΑΕΖ-Απόλλωνας 0-5 (Βαλμπουενά 3', Mάρκες 46', Πέρετζ 76' πεν., 90'+4', Ρουίζ αυτ.90'+5')
ΑΕΛ-Οθέλλος 2-1 (Μακρής 10', Μεντόζα 86'/Ναρντίνι 70')
Δευτέρα 23.10.2024
Πάφος-Ομόνοια 0-2 (Μπεζούς 12' πεν., Σεμέδο 16')

Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

9η αγωνιστική
Σάββατο 28.10.2023
Εθνικός-Δόξα 2-0 (Μ.Ηλία 14' πεν., 88')
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ 2-1 (Κονέ 4', Ντορεγκαράι 77'/ Τζάλμα 49')
Καρμιώτισσα-ΑΠΟΕΛ 1-2 (Σουκ 90'+8' πεν./Ντονγκαλά 24', Κβιλιτάια 65')
Κυριακή 29.10.2023
Ομόνοια–ΑΕΚ 0-0
Απόλλωνας-Πάφος 0-3 (Τάνκοβιτς 20' πεν., Ζάιρο 45'+, 60')
Ανόρθωση-ΑΕΖ 1-1 (Φερέιρα 50' πεν./Ντελμίρο 87')
Δευτέρα 30.10.2023
Οθέλλος-Άρης 0-1 (Καζού 32')

Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

10η αγωνιστική
Παρασκευή 03.11.2023
ΑΕΖ-Εθνικός 1-1 (Ντιγκινί 52'/Καμπρέρα 54')
Σάββατο 04.11.2023
Δόξα-Οθέλλος 0-2 (Ποπέσκου 67', Μπραμπίγια 90')
Άρης-Νέα Σαλαμίνα 2-1 (Γκομίς 67', 90'/Ντορεγκαράι 54')
Ομόνοια-Απόλλωνας 2-0 (Λοΐζου 1', Σεμέδο 64')
Κυριακή 05.11.2023
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ 0-3 (Τσεμπάκ 27', Μαρκίνιος 48', Γκαρσία 62' αυτ.)
Πάφος-Ανόρθωση 1-0 (Τάνκοβιτς 1')
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα 2-1 (Μαλόνε αυτ. 28', Φιλίποβιτς 42'/Ντούμπια 88')

Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

11η αγωνιστική:
Παρασκευή 10/11/2023
Ανόρθωση-Ομόνοια 2-0 (Καστέλ 65', Κορέια 90')
Σάββατο 11/11/2023
Νέα Σαλαμίνα-Δόξα 2-0 (Ντιακιτέ 68', Ντορεγκαράι 78' πεν.)
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ 1-0 (Βιτάλ 40')
Εθνικός-Πάφος 1-4 (M.Ηλία 11' πεν./ Βαλακάρι 31' πεν., Ζάιρο 45'+, 63', Νταβό 90'+)
Κυριακή 12/11/2023
Οθέλλος-ΑΕΖ 2-1 (Ποπέσκου 63', 89'/ Κάστρο 27' πεν.)
Απόλλωνας-ΑΕΚ 0-1 (Σολ 40')
Καρμιώτισσα-Άρης 4-1 (Ρόσι 64', Κατσαντώνη 79', Τσουκαλάς 88', Φουρ 90'+2'/Μπένγκτσον 69')

Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

12η αγωνιστική
Σάββατο 25.11.2023
Άρης-ΑΠΟΕΛ 1-0 (Σουμάνσκι 74')
Πάφος-Οθέλλος 3-0 (Ζάιρο 51', Τουμάσι 68', Ντράγκομιρ 77')
Κυριακή 26.11.2023
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα 2-2 (Ντιγκινί 14' πεν., Σεργίου 90'+αυτ./Κατσιαρής 21', Ντουρμισάι 54')
Oμόνοια-Εθνικός 4-1 (Λοΐζου 23', Σεμέδο 41', Παναγιώτου 70', Καρίμ 75'/Πεχλιβάνης 13')
Απόλλωνας-Ανόρθωση 0-1 (Γκασάμα 85')
Δευτέρα 27.11.2023
ΑΕΚ-ΑΕΛ 3-0 (Γκαρσία 6', Τόνγκια 55', Λόπες 87')
Δόξα-Καρμιώτισσα 2-2 (Βελκόφσκι 17', Τρούγιτς 22' / Φουρ 8' πεν., Β.Κυριάκου 37' αυτ.)

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

13η αγωνιστική:
Παρασκευή 01.12.2023
Οθέλλος-Ομόνοια 1-2 (Ποπέσκου 37'/Κούσουλος 45'+, Αλιούμ 59')
Σάββατο 02.12.2023
Ανόρθωση– ΑΕΚ 0-0
Εθνικός-Απόλλωνας 2-2 (Καμρπέρα 36', Λίπσκι 58' / Kρέμντσικ 4', 90')
Κυριακή 03.12.2023
Καρμιώτισσα-ΑΕΖ 1-1 (Κατσαντώνης 34'/Χατζηβασίλης 56')
ΑΠΟΕΛ-Δόξα 5-0 (Κρέσπο 16', Βιγιαφάνιες 56', Δώνης 70', 77', Kβιλιτάια 90'+)
Νέα Σαλαμίνα-Πάφος 0-2 (Τάνκοβιτς 58', Ζάιρο 81')
Δευτέρα 04.12.2023
ΑΕΛ-Άρης 0-4 (Κακόριν 39', 66' Μαγιαμπέλα 45'+, Νίκολιτς 88')

Το πανόραμα της 13ης αγωνιστική (ΒΙΝΤΕΟ)

14η αγωνιστική:
Παρασκευή 08.12.2023
Οθέλλος-Απόλλωνας 0-3 (Βαλμπουενά 37', 50' πεν., Aμπντουραχίμι 76')
Σάββατο 09.12.2023
ΑΕΚ-Άρης 2-1 (Σολ 57' πεν., Καζού 75' αυτ./Ουρόσεβιτς 6')
ΑΕΛ-Δόξα 2-0 (Τζάλμα 34', Παπαφώτης 65')
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ 3-1 (Βιγιαφάνιες 38', Μαρκίνιος 67', Ντάλσιο 90'+1'/Κ.Αντωνίου 44')
Κυριακή 10.12.2023
Εθνικός-Ανόρθωση 0-1 (Γκασάμα 87')
Καρμιώτισσα-Πάφος 2-1 (Κατσαντώνης 19', 32'/Τουμάσι 90'+)
Νέα Σαλαμίνα-Ομόνοια 0-2 (Σεμέδο 48', Κούσουλος 68')

Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)


15η αγωνιστική
Σάββατο 16.12.2023
Ομόνοια-Καρμιώτισσα 2-1 (Μπεζούς 20', Κακουλλής 58' πεν./Κατσαντώνης 38')
Εθνικός–ΑΕΚ 0-3 (Πονς 12', Τρισκόφσκι 90', Λόπες 90'+)
Ανόρθωση-Οθέλλος 2-1 (Τσίκο 54', Καστέλ 61'/Ουεσλάτι 34')
Κυριακή 17.12.2023
ΑΕΖ–ΑΕΛ 1-4 (Χατζηβασίλης 40'/Κα 30', Μακρής 32', 64', Ανδρέου 90'+)
Πάφος–ΑΠΟΕΛ 0-1 (Τσεμπάκ 54')
Απόλλωνας-Νέα Σαλαμίνα 0-2 (Ντουρμισάι 18', Νάρσινγκ 32')
Δευτέρα 18.12.2023
Δόξα–Άρης 2-0 (Ασάντε 34', Γκομίς 45'+αυτ.)

 Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

16η αγωνιστική:
Άρης-ΑΕΖ 1-0 (Γκομίς 43')
Οθέλλος-Εθνικός 1-1 (Καστάνας 45'+3'/Ντε Ιριόντο 21')
ΑΕΚ-Δόξα 2-1 (Γκάμα 60', Τρισκόφσκι 82'/Ναμπί 10' πεν.)
ΑΕΛ-Πάφος 1-2 (Γερολέμου 46'/Ναμ 15', Τάνκοβιτς 81')
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια 3-0 (Μαρκίνιος 45'+, Γαβριήλ 83', Τσεμπάκ 90')
Νέα Σαλαμίνα-Ανόρθωση 0-3 (Καστέλ 3', Γκασάμα 53', Φερέιρα 81')
Καρμιώτισσα-Απόλλωνας 3-4 (Ντούμπια 39', 84'πεν., Ρόσι 87' / Αμπντουραχίμι 3', Μάρκες 37', Μαλεκκίδης 75', Πέρετς 90'+6')

Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

17η αγωνιστική:
Οθέλλος-ΑΕΚ 0-0
Πάφος-Άρης 1-0 (Ντράγκομιρ 90'+5')
ΑΕΖ-Δόξα 1-1 (Σλόγκαρ 41'/Ασάντε 69')
Ανόρθωση-Καρμιώτισσα 1-0 (Γκασάμα 14')
Ομόνοια-ΑΕΛ 3-1 (Κούσουλος 26', Λοΐζου 39', 47'/Μεντόγεβιτς 89')
Απόλλωνας-ΑΠΟΕΛ 2-2 (Κολ 32', Εκπολό 36'/Μαρκίνιος 47', Κβιλιτάια 90'+5')
Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα 2-3 (Ντε Ιριόντο 45', Γκόμες 61'/Ντουρμισάι 5', 29', 55')

Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

18η αγωνιστική:
Σάββατο, 6 Ιανουαρίου
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση 1-0 (Τομανέ 89')
ΑΕΛ-Απόλλωνας 1-3 (Φραντζής 44' /Μαλεκκίδης 11', Μάρκες 45'+, Βαλμπουενά 48')
Κυριακή, 7 Ιανουαρίου
Νέα Σαλαμίνα-Οθέλλος 3-2 (Μιγκελίτο 24', Φράγκος76', 83'/Ουεσλάτι 63', Ντούρις 81')
Καρμιώτισσα-Εθνικός 1-1 (Θεοδώρου 80' πεν./Καμπέρα 67' πεν.)
Άρης-Ομόνοια 2-0 (Καζού 29', Κακόριν 45'+3')
Δευτέρα, 8 Ιανουαρίου
ΑΕΚ-ΑΕΖ 2-0 (Λόπες 32', Σολ 64')
Δόξα-Πάφος 1-0 (Βελκόφσκι 67')

 Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

19η αγωνιστική
Παρασκευή, 12 Ιανουαρίου
Εθνικός-ΑΠΟΕΛ 2-1 (Καμπρέρα 50', 56'/Toμανέ 60')
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΚ 0-1 (Σάντος 83')
Σάββατο, 13 Ιανουαρίου
Οθέλλος-Καρμιώτισσα 0-3 (Τσουκαλάς 7', Ντούμπια 24', Ρόσι 38')
Ομόνοια-Δόξα 5-1 (Λοΐζου 7', Μπεζούς 15', Κούσουλος 17', Κακουλλής 40' πεν., Σίμιτς 69'/Μάθιους 45'+αυτ.)
Ανόρθωση-ΑΕΛ 1-0 (Γκασάμα 53')
Κυριακή, 14 Ιανουαρίου
Πάφος-ΑΕΖ 4-0 (Βαλακάρι 21', Τάνκοβιτς 58', Νταλίνια 73', Μπρούνο 90'+)
Απόλλωνας-Άρης 0-1 (Μοντνόρ 17')

Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

20ή αγωνιστική:
Σάββατο, 20 Ιανουαρίου
Δόξα-Απόλλωνας 0-3 (Μαλεκκίδης 17', Βαλμπουενά 45', Μπανγκένγκα 48')
ΑΕΛ-Εθνικός 1-1 (Μακρής 24' πεν./Σπιρόφσκι 32')
Κυριακή, 21 Ιανουαρίου
ΑΠΟΕΛ-Οθέλλος 6-0 (Βιγιαφάνιες 5', Σατσιάς 20', Ναρντίνι 26' αυτ., Nτβάλι 36', Γουίλσον 47', Γέφτε 90')
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα 0-1 (Μιγκελίτο 68')
ΑΕΖ-Ομόνοια 0-0
Δευτέρα, 22 Ιανουαρίου
Άρης-Ανόρθωση 2-1 (Μπένγκτσον 41', Σαβό 75'/ Γκασάμα 69')
ΑΕΚ-Πάφος 1-0 (Φαράζ 85')

Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

21η αγωνιστική
Παρασκευή, 26 Ιανουαρίου
Νέα Σαλαμίνα-ΑΠΟΕΛ 0-4 (Ντονγκαλά 33', Κβιλιτάια 36', Ντβάλι 51', Mαρκίνιος 74')
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ 1-3 (Θεοδώρου 45'+/Λόπες 32', Φαράζ 52', Τρισκόφσκι 88')
Σάββατο, 27 Ιανουαρίου
Ομόνοια-Πάφος 1-2 (Μπέζους 28'/Βαλακάρι 14', Tάνκοβιτς 87')
Ανόρθωση-Δόξα 0-2 (Τρούγιτς 19', Ασάντε 90'+)
Απόλλωνας-ΑΕΖ 0-0
Κυριακή, 28 Ιανουαρίου
Οθέλλος – ΑΕΛ ANABΟΛΗ
Εθνικός-Άρης 2-6 (Μεσκίντα 71', Ντε Ιριόντο 79'/Μπένγκτσον 3', Γκομίς 29' πεν., Μοντνόρ 54', Σεμέδο 69', Σπόλιαριτς 85' πεν., Σάβο 89')

Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

22η αγωνιστική
Τρίτη, 30 Ιανουαρίου
ΑΕΖ – Ανόρθωση ΑΝΑΒΟΛΗ
Τετάρτη, 31 Ιανουαρίου
ΑΕΚ-Ομόνοια 2-1 (Λέδες 45'+', Σολ 70'/Φράνσον 3')
Πάφος-Απόλλωνας 1-1 (Ρους 90'/Μάρκες 28')
Άρης-Οθέλλος 4-0 (Σάβο 63', 80', 90'+5' πεν., Σπόλιαριτς 90'+1/)
Πέμπτη, 1η Φεβρουαρίου
ΑΠΟΕΛ-Καρμιώτισσα 4-1 (Ντάλσιο 34', 54΄, Σατσιάς 49', Koσταντίνοφ 71'/Κατσαντώνης 37')
Δόξα-Εθνικός 0-2 (Ριστέφσκι 12', Καμπρέρα 24')
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα 3-1 (Μεντόγεβιτς 12', Μίντσεφ 13', 23'/Φερνάντες 15')
Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου
ΑΕΖ – Ανόρθωση(Τσίκο 18', Καστέλ 42' πεν.)

Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)


23η αγωνιστική
Κυριακή, 4 Φεβρουαρίου
Ανόρθωση-Πάφος 2-2 (Γκασάμα 2', Καστέλ 90'+5' πεν./Ζάιρο 35', 76')
Απόλλωνας-Ομόνοια 1-2 (Σαγκάλ 86'/Λέζιακς 6', Σιπριάνο 90'+5')
Δευτέρα, 5 Φεβρουαρίου
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 2-2 (Ντβάλι 4' αυτ., Πέτροβιτς 82'/Τρισκόφσκι 77', Σάντσες 86')
Εθνικός-ΑΕΖ 4-1 (Ριστέφσκι 6', Μπίκερ΄28', 55', Μ.Ηλία 76'/Κάστρο 23')
Οθέλλος – Δόξα 0-0
Τρίτη, 6 Φεβρουαρίου
Νέα Σαλαμίνα-Άρης 0-3 (Μοντνόρ 55', Σάβο 60', Μπράουν 85')
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ 1-3 (Θεοδώρου 38' πεν./Χριστοφόρου 5' αυτ.,Μεντόγεβιτς 43', Κα 90'+4')

Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)


24η αγωνιστική
Παρασκευή 09.02.2024
ΑΕΖ-Οθέλλος 3-3 (Ε.Αντωνίου 35', Γιάνσεν 39' αυτ., Ντιγκινί 84'/Ντούρις 21', Ντούρις 60' πεν., Σαγκαρέ 71')
Ομόνοια-Ανόρθωση 3-1 (Στεπίνκσι 47', 62', Μπεζούς 72' /Μακούν 41')
Σάββατο 10.02.2024
Πάφος-Εθνικός 4-3 (Μπόκτσαϊ 11', Ζάιρο 35', Bαλακάρι 46', Τάνκοβιτς 89' πεν./Λομοτέι 29', Καμπρέρα 37', Ντράζιτς 76')
Άρης - Καρμιώτισσα 3-0
ΑΕΚ-Απόλλωνας 1-2 (Σολ 30' πεν./Βαλμπουενά 2', Μπακένγκα 40')
Κυριακή 11.02.2024
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα 0-3 (Μπεχαράνο 27', Νάρσινγκ 39', Μιγκελίτο 43')
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ 1-1 (Φιλίποβιτς 55' / Τσεμπάκ 27')

To πανόραμα της 24ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

25η αγωνιστική
Τρίτη 13.02.2024
Οθέλλος-Πάφος 0-3 (Γκολντάρ 19', Ρους 54', Τάνκοβιτς 62')
Τετάρτη 14.02.2024
Ανόρθωση-Απόλλωνας 2-0 (Καστέλ 45', Τσίκο 90'+2' πεν.)
Εθνικός-Ομόνοια 2-2 (Ηλία 50', Καμπρέρα 85'/Στεπίνσκι 11', Σεμέδο 13')
ΑΕΛ-ΑΕΚ 2-3 (Μορέιρα 55', Τζάλμα 90'+/Λέδες 8', Τόνγκια 66', Γκαρσία 73')
Πέμπτη 15.02.2024
Καρμιώτισσα-Δόξα 3-1 (Ρόσι 50', Θεοδώρου 66', Κατσαντώνης 88'/Ασάντε 77')
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΖ 1-1 (Γιάνγκα 62'/Κλε 70')
ΑΠΟΕΛ-Άρης 1-0 (Ντονγκαλά 20')

Το πανόραμα της 25ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

26η αγωνιστική:
Σάββατο 17.02.2024
Ομόνοια-Οθέλλος 1-0 (Μπέζους 64')
ΑΕΚ-Ανόρθωση 1-0 (Πονς 48')
Απόλλωνας-Εθνικός 0-0
Κυριακή 18.02.2024
ΑΕΖ-Καρμιώτισσα 1-2 (Ντιγκινί 21'/Κατσαντώνης 74' πεν., Τσουκαλά 90'+)
Αρης-ΑΕΛ 4-0 (Κακόριν 1', 6', Καζού 9', Γκομίς 31')
Δόξα-ΑΠΟΕΛ 0-1 (Κοσταντίνοφ 62')
Δευτέρα 19.02.2024
Πάφος-Νέα Σαλαμίνα 0-0

Το πανόραμα της 26ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

ΠΡΕΜΙΕΡΑ Β' ΦΑΣΗΣ:
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 24.02.2024
Εθνικός-Καρμιώτισσα 2-1 (Καμπρέρα 28', Λίπσκι 47' / Θεοδώρου 3')
ΑΕΛ-ΑΕΖ 2-1 (Μπάστο 77', Θεμιστοκλέους 81'/ Χατζηβασίλης 19')
Νέα Σαλαμίνα-Οθέλλος 1-1 (Κουζμάνοβιτς 70'/Σαγκαρέ 57')
A’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 25.02.2024
Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ 0-0
Άρης-Ομόνοια 1-2 (Γκομίς 45'+ / Μπέζους 30' πεν., Σεμέδο 35')
Πάφος-ΑΕΚ 0-1 (Φαράζ 43')
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Δευτέρα 26.02.2024
Απόλλωνας-Δόξα 0-1 (Ναμπί 86')

Το πανόραμα της 27ης αγωνιστικής - 1η πλέι οφ (ΒΙΝΤΕΟ)

28η αγωνιστική - 2η πλέι οφ:
Α' όμιλος
Κυριακή 03.03.2024
ΑΠΟΕΛ-Πάφος 1-0 (Ντονγκαλά 8')
Δευτέρα 04.03.2024
ΑΕΚ-Άρης 1-1 (Τόνγκια 5'/Ουρόσεβιτς 69')
20:30 Ομόνοια-Ανόρθωση 2-1 (Κούσουλος 33', Mάθιους 56'/Καστέλ 90'+πεν.)
Β' όμιλος
Σάββατο 02.03.2024
Δόξα-Καρμιώτισσα 1-4 (Ναμπί 7' πεν./Ντούμπια 52', Κατσαντώνης 61', 66', 90'+)
Οθέλλος-ΑΕΛ 1-1 (Πιχ 34'/Μακρής 19')
Κυριακή 03.03.2024
ΑΕΖ-Εθνικός 0-1 (Καμπρέρα 66' πεν.)
Δευτέρα 04.03.2024
Απόλλωνας-Νέα Σαλαμίνα 2-0 (Μάρκες 23', Σαγκάλ 60')

Το πανόραμα της 28ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα ανά αγωνιστική (2022/23)

Το πανόραμα του κυπέλλου (2022/23)

Το πανόραμα ανά αγωνιστική (2021/22)

Το πανόραμα του κυπέλλου (2021/22)

Το πανόραμα ανά αγωνιστική (2020/21)

Το πανόραμα του κυπέλλου (2020/21)

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα δύο γκολ και οι καλύτερες φάσεις στο Ανόρθωση-Ομόνοια (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
14/04 @ 21:46

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα δύο γκολ και οι καλύτερες φάσεις στο Ανόρθωση-Ομόνοια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ομονοια νίκησε 2-0 (Αλιούμ 60', Σεμέδο 87') την Ανόρθωση για την 7η αγωνιστική των πλέι-οφ στο «Αντώνης Παπαδόπουλος». Δείτε τα στιγμιότυπα της αναμέτρησης.

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα οκτώ γκολ και οι καλύτερες φάσεις από το Εθνικός-ΑΕΖ (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
13/04 @ 21:34

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα οκτώ γκολ και οι καλύτερες φάσεις από το Εθνικός-ΑΕΖ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα στιγμιότυπα της άνετης νίκης του Εθνικού επί της ΑΕΖ με 6-2...

Το πανόραμα της 35ης αγωνιστικής (Β΄ γκρουπ)-ThemaSports
14/04 @ 23:59

Το πανόραμα της 35ης αγωνιστικής (Β΄ γκρουπ)

Το πανόραμα της 35ης αγωνιστικής (9η πλέι άουτ).

Το πανόραμα της 33ης αγωνιστικής (Α΄ γκρουπ)-ThemaSports
15/04 @ 00:00

Το πανόραμα της 33ης αγωνιστικής (Α΄ γκρουπ)

Το πανόραμα της 33ης αγωνιστικής (7η πλέι οφ).

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα τρία γκολ και οι καλύτερες φάσεις στο Πάφος-Απόλλωνας (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
10/04 @ 20:18

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα τρία γκολ και οι καλύτερες φάσεις στο Πάφος-Απόλλωνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα κυπέλλου που έγινε στο «Στέλιος Κυριακίδης» ανάμεσα στην Πάφο και τον Απόλλωνα.

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα έξι γκολ και οι καλύτερες φάσεις στο ΑΕΖ-ΑΕΛ (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
08/04 @ 21:21

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα έξι γκολ και οι καλύτερες φάσεις στο ΑΕΖ-ΑΕΛ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα της ΑΕΖ με την ΑΕΛ με τους γαλαζοκίτρινους της Λεμεσού να κερδίζουν με 5-1.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ