Τα αποτελέσματα της 1ης της σεζόν 2023/24.

Ακολουθήστε μας στο Google news

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής:
Παρασκευή 18 Αυγούστου
20:00 Πάφος-Καρμιώτισσα 3-0
Σάββατο 19 Αυγούστου
20:00 Ανόρθωση – Εθνικός 3-1
20:00 Απόλλωνας-Οθέλλος 1-1
Κυριακή 20 Αυγούστου 
20:00 ΑΕΖ-ΑΠΟΕΛ 0-2
Δευτέρα 21 Αυγούστου
20:00 Ομόνοια-Νέα Σαλαμίνα 4-0
20:00 Δόξα-ΑΕΛ 0-1 
20:00 Άρης-ΑΕΚ 2-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΠΑΦΟΣ  3
2.ΟΜΟΝΟΙΑ 3      
3.ΑΠΟΕΛ 3  
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3  
5.ΑΡΗΣ 3     
6.ΑΕΛ 3
7.ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 1
8.ΟΘΕΛΛΟΣ 1   
9. AΕΚ 0
10. ΔΟΞΑ 0
11. ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0
12.ΑΕΖ 0   
13.ΕΘΝΙΚΟΣ 0
14.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0

2η αγωνιστική:
Σάββατο, 26 Αυγούστου
20:00 Καρμιώτισσα – Ομόνοια
20:00 Οθέλλος – Ανόρθωση
Κυριακή, 27 Αυγούστου
20:00 ΑΠΟΕΛ – Πάφος F.C.
20:00 Νέα Σαλαμίνα – Απόλλων
20:00 ΑΕΛ – ΑΕΖ
Δευτέρα, 28 Αυγούστου
20:00 Άρης – Δόξα Κατωκοπιάς
20:00 ΑΕΚ – Εθνικός Άχνας

3η αγωνιστική
Παρασκευή, 1η Σεπτεμβρίου
20:00 Ανόρθωση – Νέα Σαλαμίνα
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου
20:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΚ
20:00 Εθνικός Άχνας – Οθέλλος
20:00 Πάφος F.C. – ΑΕΛ
Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου
20:00 Ομόνοια – ΑΠΟΕΛ
20:00 ΑΕΖ – Άρης
20:00 Απόλλων – Καρμιώτισσα

4η αγωνιστική (16.09.2023 – 17.09.2023)
Άρης-Πάφος
Δόξα-ΑΕΖ
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός
Καρμιώτισσα-Ανόρθωση
ΑΠΟΕΛ-Απόλλωνας
ΑΕΛ-Ομόνοια
ΑΕΚ-Οθέλλος

5η αγωνιστική (23.09.2023 – 24.09.2023)
ΑΕΖ-ΑΕΚ
Πάφος-Δόξα
Ομόνοια-Άρης
Απόλλωνας-ΑΕΛ
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ
Εθνικός-Καρμιώτισσα
Οθέλλος-Νέα Σαλαμίνα

6η αγωνιστική (30.09.2023 – 01.10.2023)
Άρης-Απόλλωνας
Δόξα-Ομόνοια
ΑΕΖ-Πάφος
Καρμιώτισσα-Οθέλλος
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός
ΑΕΛ-Ανόρθωση
ΑΕΚ-Νέα Σαλαμίνα

7η αγωνιστική (07.10.2023 – 08.10.2023)
Πάφος-ΑΕΚ
Ομόνοια-ΑΕΖ
Απόλλωνας-Δόξα
Ανόρθωση-Άρης
Εθνικός-ΑΕΛ
Οθέλλος-ΑΠΟΕΛ
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα

8η αγωνιστική (21.10.2023 – 22.10.2023)
Άρης-Εθνικός
Δόξα-Ανόρθωση
ΑΕΖ-Απόλλωνας
Πάφος-Ομόνοια
ΑΠΟΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΛ-Οθέλλος
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα

9η αγωνιστική (28.10.2023 – 29.10.2023)
Ομόνοια-ΑΕΚ
Απόλλωνας-Πάφος
Ανόρθωση-ΑΕΖ
Εθνικός-Δόξα
Οθέλλος-Άρης
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ
Καρμιώτισσα-ΑΠΟΕΛ

10η αγωνιστική (04.11.2023 – 05.11.2023)
Άρης-Νέα Σαλαμίνα
Δόξα-Οθέλλος
ΑΕΖ-Εθνικός
Πάφος-Ανόρθωση
Ομόνοια-Απόλλωνας
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ

11η αγωνιστική (11.11.2023 – 12.11.2023)
Απόλλωνας-ΑΕΚ
Ανόρθωση-Ομόνοια
Εθνικός-Πάφος
Οθέλλος-ΑΕΖ
Νέα Σαλαμίνα-Δόξα
Καρμιώτισσα-Άρης
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ

12η αγωνιστική (25.11.2023 – 26.11.2023)
Άρης-ΑΠΟΕΛ
Δόξα-Καρμιώτισσα
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα
Πάφος-Οθέλλος
Ομόνοια-Εθνικός
Απόλλωνας-Ανόρθωση
ΑΕΚ-ΑΕΛ

13η αγωνιστική (02.12.2023 – 03.12.2023)
Ανόρθωση-ΑΕΚ
Εθνικός-Απόλλωνας
Οθέλλος-Ομόνοια
Νέα Σαλαμίνα-Πάφος
Καρμιώτισσα-ΑΕΖ
ΑΠΟΕΛ-Δόξα
ΑΕΛ-Άρης

14η αγωνιστική (09.12.2023 – 10.12.2023)
ΑΕΚ-Άρης
ΑΕΛ-Δόξα
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ
Καρμιώτισσα-Πάφος
Νέα Σαλαμίνα-Ομόνοια
Οθέλλος-Απόλλωνας
Εθνικός-Ανόρθωση

15η αγωνιστική (16.12.2023 – 17.12.2023)
Δόξα-Άρης
Ανόρθωση-Οθέλλος
Απόλλωνας-Νέα Σαλαμίνα
Ομόνοια-Καρμιώτισσα
Πάφος-ΑΠΟΕΛ
ΑΕΖ-ΑΕΛ
Εθνικός-ΑΕΚ

16η αγωνιστική (22.12.2023 - 23.12.2023)
ΑΕΚ-Δόξα
Άρης-ΑΕΖ
ΑΕΛ-Πάφος
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια
Καρμιώτισσα-Απόλλωνας
Νέα Σαλαμίνα-Ανόρθωση
Οθέλλος-Εθνικός

17η αγωνιστική (02.01.2024 – 03.01.2024)
Πάφος-Άρης
ΑΕΖ-Δόξα
Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα
Ανόρθωση-Καρμιώτισσα
Απόλλωνας-ΑΠΟΕΛ
Ομόνοια-ΑΕΛ
Οθέλλος-ΑΕΚ

18η αγωνιστική (06.01.2024 – 07.01.2024)
ΑΕΚ-ΑΕΖ
Δόξα-Πάφος
Άρης-Ομόνοια
ΑΕΛ-Απόλλωνας
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση
Καρμιώτισσα-Εθνικός
Νέα Σαλαμίνα-Οθέλλος

19η αγωνιστική (13.01.2024 – 14.01.2024)
Απόλλωνας-Άρης
Ομόνοια-Δόξα
Πάφος-ΑΕΖ
Οθέλλος-Καρμιώτισσα
Εθνικός-ΑΠΟΕΛ
Ανόρθωση-ΑΕΛ
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΚ

20η αγωνιστική (20.01.2024 – 21.01.2024)
ΑΕΚ-Πάφος
ΑΕΖ-Ομόνοια
Δόξα-Απόλλωνας
Άρης-Ανόρθωση
ΑΕΛ-Εθνικός
ΑΠΟΕΛ-Οθέλλος
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα

21η αγωνιστική (27.01.2024 – 28.01.2024)
Εθνικός-Άρης
Ανόρθωση-Δόξα
Απόλλωνας-ΑΕΖ
Ομόνοια-Πάφος
Νέα Σαλαμίνα-ΑΠΟΕΛ
Οθέλλος-ΑΕΛ
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ

22η αγωνιστική (30.01.2024 – 31.01.2024)
ΑΕΚ-Ομόνοια
Πάφος-Απόλλωνας
ΑΕΖ-Ανόρθωση
Δόξα-Εθνικός
Άρης-Οθέλλος
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
ΑΠΟΕΛ-Καρμιώτισσα

23η αγωνιστική (03.02.2024 – 04.02.2024)
Νέα Σαλαμίνα-Άρης
Οθέλλος-Δόξα
Εθνικός-ΑΕΖ
Ανόρθωση-Πάφος
Απόλλωνας-Ομόνοια
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ

24η αγωνιστική (10.02.2024 – 11.02.2024)
ΑΕΚ-Απόλλωνας
Ομόνοια-Ανόρθωση
Πάφος-Εθνικός
ΑΕΖ-Οθέλλος
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα
Άρης-Καρμιώτισσα
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ

25η αγωνιστική (17.02.2024 – 18.02.2024)
ΑΠΟΕΛ-Άρης
Καρμιώτισσα-Δόξα
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΖ
Οθέλλος-Πάφος
Εθνικός-Ομόνοια
Ανόρθωση-Απόλλωνας
ΑΕΛ-ΑΕΚ

26η αγωνιστική (24.02.2024 – 25.02.2024)
ΑΕΚ-Ανόρθωση
Απόλλωνας-Εθνικός
Ομόνοια-Οθέλλος
Πάφος-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΖ-Καρμιώτισσα
Δόξα-ΑΠΟΕΛ
Άρης-ΑΕΛ

 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Τα καλύτερα ΒΙΝΤΕΟ της εβδομάδας - ΓΚΟΛΑΡΕΣ, γκάφες και απίστευτα... VIRAL σκηνικά!-ThemaSports
13/05 @ 19:48

Τα καλύτερα ΒΙΝΤΕΟ της εβδομάδας - ΓΚΟΛΑΡΕΣ, γκάφες και απίστευτα... VIRAL σκηνικά!

Δείτε τα... απίστευτα και καλύτερα βίντεο της εβδομάδας που έγιναν viral! Γκολάρες, γκάφες και όχι μόνο...

Το πανόραμα της 36ης αγωνιστικής (Α΄ γκρουπ)-ThemaSports
12/05 @ 23:58

Το πανόραμα της 36ης αγωνιστικής (Α΄ γκρουπ)

Το πανόραμα της 36ης αγωνιστικής (14η πλέι οφ).

Το πανόραμα της 40ής αγωνιστικής (Β΄ γκρουπ)-ThemaSports
12/05 @ 23:59

Το πανόραμα της 40ής αγωνιστικής (Β΄ γκρουπ)

Το πανόραμα της 40ής αγωνιστικής (14η πλέι άουτ).

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Οι καλύτερες φάσεις από την πεντάρα του Απόλλωνα (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
08/05 @ 20:16

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Οι καλύτερες φάσεις από την πεντάρα του Απόλλωνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα στιγμιότυπα του αγώνα της ΑΕΖ απέναντι στον Απόλλωνα, όπου οι κυανόλευκοι πήραν τη νίκη με 5-1.

Το πανόραμα της 39ης αγωνιστικής (Β΄ γκρουπ)-ThemaSports
08/05 @ 21:31

Το πανόραμα της 39ης αγωνιστικής (Β΄ γκρουπ)

Το πανόραμα της 39ης αγωνιστικής (13η πλέι άουτ).

Τα καλύτερα ΒΙΝΤΕΟ της εβδομάδας - ΓΚΟΛΑΡΕΣ, γκάφες και απίστευτα... VIRAL σκηνικά!-ThemaSports
06/05 @ 20:07

Τα καλύτερα ΒΙΝΤΕΟ της εβδομάδας - ΓΚΟΛΑΡΕΣ, γκάφες και απίστευτα... VIRAL σκηνικά!

Δείτε τα... απίστευτα και καλύτερα βίντεο της εβδομάδας που έγιναν viral! Γκολάρες, γκάφες και όχι μόνο...

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ