Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Δεν αξιοποίησαμε τις ευκαιρίες που βρήκαμε εκείνα τα 30 λεπτά που ήμασταν καλύτεροι από τον Εθνικό. Πήγαμε στο ημίχρονο στο 1-1. Στο β' ημίχρονο ο Εθνικός ήταν καλύτερος από εμάς, για μισή ώρα. Εκμεταλλεύτηκε το καλό του διάστημα σε αντίθεση με εμάς που δεν το εκμεταλλευτήκαμε. Πέτυχε 2ο γκολ, αλλάξαμε κάποια πράγματα, προσπαθήσαμε να πιέσουμε, βάλαμε πίεση στο τελευταίο 10λεπτο με 15λεπτο, όμως, δυστυχώς δεν καταφέραμε να ισοφαρίσουμε. Θα συγκεντρωθούμε στο επόμενο παιχνίδι. Θα δουλέψουμε, να διορθώσουμε τα λάθη μας με τη Δόξα».