Ο πρώην προπονητής της Ομόνοιας Σωφρόνης Αυγουστή θα είναι καλεσμένος στην εκπομπή της Cytavision Goal N' Roll

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

«Πέρασε σαν ποδοσφαιριστής αλλά και σαν προπονητής από πολλές ομάδες και έχει σφαιρική άποψη για το Κυπριακό ποδόσφαιρό!

Καλεσμένος στο studio της εκπομπής Goal Ν Roll αυτή την Κυριακή, ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής και τώρα προπονητής Σωφρόνης Αυγουστή».

Εκπληκτικό σουτ του Ζάζα μετά από νέα ασίστ του Ζάιρο και 5-1 για την Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
21/04 @ 18:43

Στο 70ο λεπτό του αγώνα στο «Στέλιος Κυριακίδης» ανάμεσα στην Πάφος FC και την Ανόρθωση, ο Ζάζα πέτυχε ένα εκπληκτικό γκολ, γράφοντας το 5-1 για την ομάδα του κόντρα στην Ανόρθωση.

Τα στιγμιότυπα από την εντυπωσιακή νίκη της Πάφος FC κόντρα στην Ανόρθωση (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
21/04 @ 19:15

Δείτε από την Cablenet, τα στιγμιότυπα της αναμέτρησης που διεξήχθη στο «Στέλιος Κυριακίδης» ανάμεσα στην Πάφος FC και την Ανόρθωση, για την 8η αγωνιστική των πλέι-οφ του Α' γκρουπ.

ΤΡΟΜΕΡΗ Πάφος στο Α' ημίχρονο - Σκόραρε και τέταρτο γκολ κόντρα στην Ανόρθωση (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
21/04 @ 17:54

Μία εντυπωσιακή Πάφος στο πρώτο ημίχρονο, όχι μόνο πέτυχε τρία γκολ από το 11΄ μέχρι το 20΄ μετατρέποντας το 0-1 σε 3-1, αλλά σκόραρε και τέταρτο τέρμα στις καθυστερήσεις, πηγαίνοντας στα αποδυτήρια μπροστά στο σκορ με το πελώριο 4-1 κόντρα στην Ανόρθωση.

Καταιγιστική η Πάφος μετά το γκολ της Ανόρθωσης - Μετέτρεψε το 0-1 σε 3-1 σε... χρόνο ντετέ! (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
21/04 @ 17:21

Μόλις στο 9ο λεπτό, η Ανόρθωση άνοιξε το σκορ στον αγώνα με αντίπαλο την Πάφο στο «Στελιος Κυριακίδης» με γκολ του Φερέιρα, με τους γηπεδούχους να είναι... καταιγιστικοί στη συνέχεια, πετυχαίνοντας τρία γκολ με τους Ζάιρο (11΄), Τάνκοβιτς (16΄) και Γκολντάρ (20΄)!

ΜΕΡΚΗΣ: Ένας από τους πιο δύσκολους επιθετικούς που αντιμετώπισε (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
21/04 @ 16:40

ΜΕΡΚΗΣ: Ένας από τους πιο δύσκολους επιθετικούς που αντιμετώπισε (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Μερκής ήταν καλεσμένος στην εκπομπή της Cablenet, «The Ball Boyz», είπε αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα και μεταξύ άλλων δήλωσε ποιος ήταν ο πιο δύσκολος επιθετικός που αντιμετώπισε.

LIVE: ΑΠΟΕΛ-Άρης 2-0 (Α' ΗΜΙΧΡΟΝΟ)-ThemaSports
21/04 @ 19:30

LIVE: ΑΠΟΕΛ-Άρης 2-0 (Α' ΗΜΙΧΡΟΝΟ)

ΑΠΟΕΛ και Άρης κοντράρονται (19:30) στο ΓΣΠ για την 8η αγωνιστική των πλέι οφ και το Themasports σας μεταφέρει την εξέλιξη της αναμέτρησης.