Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

5η αγωνιστική β' φάσης:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Ομόνοια Αραδίππου - Αγία Νάπα 2-0 (10΄ Άνθιμου, 20΄ Τσιάμης)
Πέγεια 2014 - ΑΣΙΛ Λύσης 3-1 (52΄ Σοάρες, 62΄ Δαλαμήτρας, 90' Νικολεττίδης / 7΄ Καπαρτής)
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου
Διγενής Ύψωνας - ΕΝΠ 2-2 (Καρασάουσκς 1', Γιαμάλ 4'/Σαμπού 32', Χαραλάμπους 90'+)
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου
Ομόνοια 29Μ - Ολυμπιακός 1-0 (Παττίχης 13')
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Ακρίτας Χλώρακας - ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς 0-0
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου - Ερμής Αραδίππου 0-0
ΠΑΕΕΚ Κερύνειας - Π.Ο. Αχυρώνας Ονήσιλος 3-0 ( (17′, 54′ Γλυνός, 79′ Συρενγκέλας))
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου
Π.Ο. Ξυλοτύμπου - Διγενής Μόρφου 0-2 (7' Κόστιν, 44' Ηλία)

6η αγωνιστική:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
24-Φεβρουαρίου-2024
ΕΝΠ-Πέγεια 15:00
Ολυμπιακός-Διγενής Υψ.
Αγία Νάπα-ΑΣΙΛ
25-Φεβρουαρίου-2024
Ομόνοια Αρ.-Ομόνοια 29Μ
Β' ΟΜΙΛΟΣ
24-Φεβρουαρίου-2024
Διγενής Μ.-ΠΑΕΕΚ
ΜΕΑΠ-Ξυλοτύμπου
Ερμής-ΕΝΑΔ
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Ακρίτας

Α' ΓΚΡΟΥΠ
7η αγωνιστική: ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΠΕΓΕΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΣΙΛ-ΕΝΠ
8η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΕΝΠ, ΑΣΙΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΕΓΕΙΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
9η αγωνιστική: ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΣΙΛ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΝΠ
10η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΑΣΙΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΠΕΓΕΙΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.
11η αγωνιστική: ΠΕΓΕΙΑ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΕΝΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΑΣΙΛ-ΠΕΓΕΙΑ
13η αγωνιστική: ΑΣΙΛ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΠΕΓΕΙΑ-ΕΝΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
14η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΓΕΙΑ, ΕΝΠ-ΑΣΙΛ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
7η αγωνιστική: ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΜΕΑΠ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΕΝΑΔ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
8η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΕΝΑΔ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΚΡΙΤΑΣ-ΜΕΑΠ, ΠΑΕΕΚ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
9η αγωνιστική: ΠΑΕΕΚ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΜΕΑΠ-ΕΝΑΔ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
10η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΜΕΑΠ, ΕΝΑΔ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΠΑΕΕΚ
11η αγωνιστική: ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΕΝΑΔ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΜΕΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
12η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΜΕΑΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΠΑΕΕΚ, ΕΝΑΔ-ΑΚΡΙΤΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΝΑΔ-ΕΡΜΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΠΑΕΕΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΜΕΑΠ
14η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΝΑΔ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

5η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
17-Φεβρουαρίου-2024
Σπάρτακος-Χαλκάνορας0-1 (Γιαλλούρης 36')
Εθνικός-Κέδρος 2-3 (Ντινίζ 21', 81'/Μουλλωτός 45', Κακουλλής 62', Ευαγγέλου 75')
ΑΠΕΑ-Αναγέννηση 2-1 (Κυριάκου 9', Γκακπέ 33'/Γιάροζ 25')
Ορμήδεια-Ηρακλής 1-2 (Κέζος 51'/Χριστοδούλου 72', 86')
Β' ΓΚΡΟΥΠ
Ασπίς-Γεροσκήπου 0-0
Ολυμπιάς-Εθνικός Ασ. 1-0 (Σπύρου 80')
ΑΕΠΠ-Ομόνοια Ψ. 2-0 (Στυλιανίδης 9', Δημητριάδης 53'πεν.)
Κούρης-ΑΠΕΠ 4-0 (Γεωργίου 8' πεν., Μπλάνκο 76', Οδυσσέως 80', Αριστοτέλος 90')

6η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
24-Φεβρουαρίου-2024
Αναγέννηση-Εθνικός
Χαλκάνορας-ΑΠΕΑ
Ορμήδεια-Σπάρτακος
25-Φεβρουαρίου-2024
Ηρακλής-Κέδρος
Β' ΓΚΡΟΥΠ
ΑΠΕΠ-Εθνικός Ασ.
Ομόνοια Ψ.-Ολυμπιάς
Κούρης-Ασπίς
Γεροσκήπου-ΑΕΠΠ

 

 

Α' ΓΚΡΟΥΠ
7η αγωνιστική: ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΚΕΔΡΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
8η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΚΕΔΡΟΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΑΠΕΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
9η αγωνιστική: ΑΠΕΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΠΕΑ
11η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ
12η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΕΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.
13η αγωνιστική: ΚΕΔΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΑΠΕΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ
14η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΑΠΕΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΕΔΡΟΣ
B' ΓΚΡΟΥΠ
7η αγωνιστική: ΑΣΠΙΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
8η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΚΟΥΡΗΣ, ΑΕΠΠ-ΑΣΠΙΣ
9η αγωνιστική: ΑΕΠΠ-ΑΠΕΠ, ΑΣΠΙΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
10η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΚΟΥΡΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΣΠΙΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΕΠΠ
11η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΑΣΠΙΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΚΟΥΡΗΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
12η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΣΠΙΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΑΕΠΠ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΠΕΠ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΑΕΠΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΑΣΠΙΣ-ΚΟΥΡΗΣ
14η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΑΣΠΙΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΕΠΠ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.

EΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

 

20ή αγωνιστική:
17-Φεβρουαρίου-2024, 15:00
Λειβάδια-ΘΟΪ 0-1 (Ξενοφώντος 29')
Ορφέας-ΑΕΝ 0-0
Αυγόρου-Κοράκου 0-0
Ελπίδα-Απόλλων 1-1 (Αριστοτέλους 77'/Ιακώβου 64')
Εληά-Ακανθού
Θύελλα-Δόξα 0-3 (Οκροπιρίντζε 4', 78',Γερολέμου 30')
Ανόρθωση-Δυναμό 3-1 (Καλαϊτσίδης 4', 33', Φλουρής 43'/Παπακυριακού 75')
Τρούλλοι-ΑΠΟΝΑ 1-0 (Λίλλης 87')

21η αγωνιστική:
24-Φεβρουαρίου-2024, 15:00
ΑΠΟΝΑ-Ελπίδα
Ακανθού-Θύελλα
Κοράκου-ΑΕΝ
Ανόρθωση-Ορφέας
Aπόλλων-Εληά
Δυναμό-Λειβάδια
Δόξα-Αυγόρου
ΘΟΪ-Τρούλλοι

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ-ThemaSports
19/04 @ 13:57

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ

Την ερχόμενη Τρίτη 23 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ περιόδου 2023 - 2024.

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)-ThemaSports
18/04 @ 13:45

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές Β΄ κατηγορίας

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση-ThemaSports
16/04 @ 16:02

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση

Παρελθόν από την ομάδα της ΕΝΠ αποτελεί ο προπονητής της ομάδας Νταβίντ Κανέδα.

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου-ThemaSports
16/04 @ 11:25

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου

Ο μεγάλος τελικός πρωταθλήματος στην Β΄ κατηγορία θα γίνει στο ΓΣΠ

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:38

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Η Δόξα Παλαιομετόχου εξασφάλισε και μαθηματικά τον τίτλο του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/04 @ 19:29

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ