Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

18η αγωνιστική:
17-Φεβρουαρίου-2024
Εθνικός-ΕΝΠ 15:00
ΑΕΛ-Ανόρθωση
Πάφος-Ομόνοια 29Μ
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ
Καρμιώτισσα-Άρης
ΑΕΚ-Αγία Νάπα
18-Φεβρουαρίου-2024
Ολυμπιακός-Απόλλωνας

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

18η αγωνιστική:
18-Φεβρουαρίου-2024
Ορμήδεια-Αναγέννηση 15:00
Ερμής-Χαλκάνορας
ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ
Οθέλλος-Δόξα
ΑΕΖ-Ακρίτας
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός Ασ.
ΑΠΕΑ-Ομόνοια Αρ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

Β' ΦΑΣΗ
1ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Freedom24 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα - Γεροσκήπου
Κούρης Ερήμης - Πέγεια
Εθνικός Λατσιών - Διγενής Μόρφου
ΕΝΑΔ - ΑΣΙΛ Λύσης
Κενή αγωνιστική για Σπάρτακο Κιτίου
Β' ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟ Αχυρώνας Ονήσιλος - Ομόνοια Ψευδά
Ηρακλής Γερολάκκου - ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
ΑΕΠ Πολεμιδιών - Ολυμπιάς Λυμπιών
Ασπίς Πύλας - ΠΟ Ξυλοτύμπου
Κενή αγωνιστική για Κέδρο Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας

 

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

18η αγωνιστική:
17-Φεβρουαρίου-2024
Απόλλωνας-Άρης 10:00
Αγία Νάπα-Ομόνοια
ΑΠΟΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΛ-Δόξα
ΕΝΠ-Καρμιώτισσα
Ανόρθωση-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Πάφος

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

18η αγωνιστική:
17-Φεβρουαρίου-2024
Ανόρθωση-Ολυμπιακός 12:00
ΕΝΠ-Καρμιώτισσα
ΑΕΛ-Δόξα
Αγία Νάπα-Ομόνοια
ΑΕΚ-Πάφος
ΑΠΟΕΛ-Νέα Σαλαμίνα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

18η αγωνιστική:
17-Φεβρουαρίου-2024
Ομόνοια-Αγία Νάπα 09:30
Άρης-Απόλλωνας
Ολυμπιακός-Ανόρθωση
Νέα Σαλαμίνα-ΑΠΟΕΛ
Καρμιώτισσα-ΕΝΠ
Δόξα-ΑΕΛ
Πάφος-ΑΕΚ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

18η αγωνιστική:
17-Φεβρουαρίου-2024
Ομόνοια-Αγία Νάπα 12:00
Άρης-Απόλλωνας
Πάφος-ΑΕΚ
Δόξα-ΑΕΛ
Ολυμπιακός-Ανόρθωση
Καρμιώτισσα-ΕΝΠ
Νέα Σαλαμίνα-ΑΠΟΕΛ

 

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

19η αγωνιστική:
17-Φεβρουαρίου-2024
ΘΟΪ-ΠΑΕΕΚ 10:00
Διγενής-Ακρίτας
Εθνικός Ασ.-ΜΕΑΠ
Ομόνοια 29Μ-Άρης
Εθνικός-Χαλκάνορας

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

19η αγωνιστική:
17-Φεβρουαρίου-2024
ΘΟΪ-ΠΑΕΕΚ 12:00
Εθνικός Αχ.-Χαλκάνορας
Ομόνοια 29Μ-Άρης
Εθνικός-ΜΕΑΠ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

 

19η αγωνιστική:
17-Φεβρουαρίου-2024
ΜΕΑΠ-Εθνικός 09:30
ΠΑΕΕΚ-ΘΟΪ
Άρης-Ομόνοια 29Μ
Ακρίτας-Διγενής
Χαλκάνορας-Εθνικός Αχ.

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

19η αγωνιστική
17-Φεβρουαρίου-2024
Ακρίτας-Διγενής 12:00
ΠΑΕΕΚ-ΘΟΪ
Άρης-Ομόνοια 29Μ
Χαλκάνορας-Εθνικός Αχ.
ΜΕΑΠ-Εθνικός Ασ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

14η αγωνιστική:
25-Φεβρουαρίου-2024
Χαλκάνορας-Soccer World 10:00
ENΠ-ΑΕΛ
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ
Ομόνοια-Valencia
Απόλλωνας1-Sporting
ΑΣΙΛ-Ανόρθωση
Αγία Νάπα-Δόξα
Απόλλωνας2-Πάφος
Νέα Σαλαμίνα-Ομόνοια Αρ.
Εθνικός Λ.-Ερμής

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

15η αγωνιστική:
18-Φεβρουαρίου-2024
Δικέφαλος-Λυθροδόντας 12:00
Οθέλλος-ΕΝΑΔ
Valencia-Άτλας
ΑΕΖ-Εθνικός Λ.
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Γεροσκήπου2
Ξυλοτύμπου-ΑΣΙΛ
Γεροσκήπου-Soccer World
ΠΑΕΚ-ΑΟΛ/Ομόνοια

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

1η αγωνιστική β' φάσης:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Δικέφαλος Γερίου - ΠΑΟΚ Κακοπετριάς
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς - Ομόνοια Αραδίππου
ΑΕΛ - ΑΣΙΛ Λύσης
Freedom24 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα - Άτλας Αγλαντζιάς
Β' ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣ Κισσός Κισσόνεργας - Κούρης Ερήμης
ΠΟ Άδωνης Ιδαλίου - Πέγεια
Σπάρτακος Κιτίου - Εθνικός Δευτεράς
ΑΟΛ Ομόνοια Λακατάμιας - Σπάρτακος Κιτίου

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

16η αγωνιστική:
18-Φεβρουαρίου-2024
Εθνικός Λ.-Οθέλλος 12:00
Γεροσκήπου-ΠΑΕΕΚ
ΑΕΛ-Ελπίδα
ΑΕΖ-Ομόνοια Αρ.
ΑΣΙΛ-Αναγέννηση
Απόλλωνας-Soccer World

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Ισόπαλο το ντέρμπι και άνοδος για τη Γεροσκήπου FC-ThemaSports
22/04 @ 08:29

Ισόπαλο το ντέρμπι και άνοδος για τη Γεροσκήπου FC

Μετά το ισόπαλο 0-0 στην έξοδο της με την ΕΝΑΔ, η Γεροσκήπου FC τερμάτισε στην 3η θέση και εξασφάλισε το τρίτο εισιτήριο ανόδου.

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων-ThemaSports
21/04 @ 18:33

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων

Το ερχόμενο Σάββατο 27 Απριλίου θα διεξαχθούν οι αγώνες Super Cup για τα Πρωταθλήματα Ανώτατης και Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17 αγωνιστικής περιόδου 2023 - 2024.

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:26

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Με τις αναμετρήσεις της προτελευταίας αγωνιστικής συνεχίστηκε το Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ.

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:15

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής ανέδειξε και την πρωταθλήτρια της Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14 περιόδου 2023-2024.

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
20/04 @ 19:06

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής εξασφάλισε στον Άρη Λεμεσού τον τίτλο του Πρωταθλήματος Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 περιόδου 2023-2024.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ