Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

14η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
Ολυμπιακός-Ομόνοια 29Μ (10:00)
Άρης-Απόλλωνας
Καρμιώτισσα-Αγία Νάπα
Εθνικός-Αγία Νάπα (14:30)
ΕΝΠ-ΑΠΟΕΛ
Ομόνοια-ΑΕΛ
Πάφος-ΑΕΚ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

14η αγωνιστική:
14-Ιανουαρίου-2024
ΑΕΖ-Χαλκάνορας 14:30
Ομόνοια Αρ.-Εθνικός Ασ.
ΜΕΑΠ-Ερμής
Ορμήδεια-Οθέλλος
Νέα Σαλαμίνα-ΠΑΕΕΚ
Ακρίτας-Αναγέννηση
ΑΠΕΑ-Δόξα

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄


14η αγωνιστική:
14-Ιανουαρίου-2024
Διγενής Μ.-Ολυμπιάς 10:00
Πέγεια-Εθνικός Λ. 14:30
Σπάρτακος-Γεροσκήπου
Ασπίς-Κούρης
ΑΣΙΛ-Ηρακλής
Διγενής Υψ.-Αχυρώνας/Ονήσιλος
ΑΠΕΠ-Ξυλοτύμπου
Ομόνοια Ψ.-Κέδρος
ΕΝΑΔ-ΑΕΠΠ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

14η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
Νέα Σαλαμίνα-Ομόνοια 09:00
Ανόρθωση-Πάφος 10:00
ΑΠΟΕΛ-Δόξα
Αγία Νάπα-ΑΕΚ
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα
ΕΝΠ-ΑΕΛ
Ολυμπιακός-Άρης

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

14η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
Νέα Σαλαμίνα-Ομόνοια 11:00
ΕΝΠ-ΑΕΛ 12:00
Ανόρθωση-Πάφος
Ολυμπιακός-Άρης
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα
Αγία Νάπα-ΑΕΚ
ΑΠΟΕΛ-Δόξα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

14η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
ΑΕΛ-ΕΝΠ 09:30
Ομόνοια-Νέα Σαλαμίνα
Καρμιώτισσα-Απόλλωνα
Δόξα-ΑΠΟΕΛ
Πάφος-Ανόρθωση
ΑΕΚ-Αγία Νάπα
Άρης-Ολυμπιακός

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

14η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
Ομόνοια-Νέα Σαλαμίνα 12:00
ΑΕΚ-Αγία Νάπα
Άρης-Ολυμπιακός
Καρμιώτισσα-Απόλλωνας
Δόξα-ΑΠΟΕΛ
Πάφος-Ανόρθωση
ΑΕΛ-ΕΝΠ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

14η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
Ακρίτας-Άρης 10:00
ΜΕΑΠ-Εθνικός Αχ.
Διγενής Μ.-Εθνικός Ασ.
ΠΑΕΕΚ-Χαλκάνορας
ΘΟΪ-Ομόνοια 29Μ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

14η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
ΜΕΑΠ-Εθνικός Αχ. 12:00
Ακρίτας-Άρης
Διγενής Μ.-Εθνικός Ασ.
ΠΑΕΕΚ-Χαλκάνορας
ΘΟΪ-Ομόνοια 29Μ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

14η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
Άρης-Ακρίτας 09:30
Εθνικός Ασ.-Διγενής Μ.
Χαλκάνορας-ΠΑΕΕΚ
Εθνικός Αχ.-ΜΕΑΠ
Ομόνοια 29Μ-ΘΟΪ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

14η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
Χαλκάνορας-ΠΑΕΕΚ 12:00
Εθνικός Ασ.-Διγενής Μ.
Άρης-Ακρίτας
Ομόνοια 29Μ-ΘΟΪ
Εθνικός Αχ.-ΜΕΑΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14


9η αγωνιστική:
14-Ιανουαρίου-2024
Ανόρθωση-ΑΕΚ 10:00
Sporting-Δόξα
ΑΕΛ-Απόλλωνας2
Valencia-ΑΠΟΕΛ
Εθνικός Λ.-Απόλλωνας 1
Soccer World-Πάφος
Ομόνοια-Αγία Νάπα
Νέα Σαλαμίνα-ΕΝΠ
Ερμής-Χαλκάνορας
Ομόνοια Αρ.-ΑΣΙΛ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

11η αγωνιστική:
14-Ιανουαρίου-2024
Ξυλοτύμπου-Αχυρώνας/Ονήσιλος 12:00
ΑΕΖ-Valencia
Δικέφαλος-Άτλας
ΠΑΕΕΚ-Γεροσκήπου2
SOCCER WORLD-ΑΟΛ
Λυθροδόντας-ΕΝΑΔ
Οθέλλος-ΑΣΙΛ
Γεροσκήπου1-Εθνικός Λ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

12η αγωνιστική:
14-Ιανουαρίου-2024
ΑΣΙΛ-ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς 09:30
Ομόνοια Αρ.-Σπάρτακος 10:00
Ερμής-Διγενής Υψ.
Εθνικός Δ.-Κισσός
Πέγεια-Άδωνης
Κούρης-ΑΟΛ
ΠΑΟΚ Κακοπετριάς-Δικέφαλος 12:00
Άτλας-ΑΕΛ 14:30

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

12η αγωνιστική:
14-Ιανουαρίου-2024
ΑΕΛ-Αναγέννηση 12:00
Απόλλωνας-ΑΕΖ
Οθέλλος-ΠΑΕΕΚ
ΑΣΙΛ-Γεροσκήπου
Εθνικός-Ομόνοια
Ελπίδα-Soccer World

Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής των Πρωταθλημάτων Grassroots Mikel

 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων-ThemaSports
18/04 @ 13:52

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων

Η στέψη της Πάφος Κ19 θα γίνει στο τελευταίο παιχνίδι με τον Απόλλωνα

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots-ThemaSports
17/04 @ 16:17

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 20 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
17/04 @ 16:04

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Την ερχόμενη Πέμπτη 18 Απριλίου θα διεξαχθεί ο τελευταίος αγώνας της πρωτοπόρου ομάδας του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA.

Στις 25 Απριλίου ο τελικός του Κυπέλλου Νέων Κ-19-ThemaSports
15/04 @ 15:42

Στις 25 Απριλίου ο τελικός του Κυπέλλου Νέων Κ-19

Την Πέμπτη 25 Απριλίου θα διεξαχθεί ο τελικός Κυπέλλου Νέων Κ-19 Cablenet αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15: Πρωταθλήτρια η Γεροσκήπου FC (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:45

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15: Πρωταθλήτρια η Γεροσκήπου FC (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Η Γεροσκήπου FC νίκησε εκτός έδρας με 3-0 τον Εθνικό Λατσιών και κατέκτησε τον τίτλο στο Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15.

Στο φινάλε θα κριθεί ο τίτλος στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15 (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
14/04 @ 10:13

Στο φινάλε θα κριθεί ο τίτλος στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15 (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίστηκε η κούρσα του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards και η πρωτιά θα κριθεί στο φινάλε.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ