Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

14η αγωνιστική:
Παρασκευή 5/1
Πέγεια - ΕΝΥ Διγενή Ύψωνα 0-2 (Τιάγκο 21', 72')
Σάββατο 6/1
Ολυμπιακός 0-1 ΠΑΕΕΚ (80' Κονομής)
Ομόνοια Αραδίππου 0-0 ΠΟ Αχυρώνας Ονήσιλος
ΑΣΙΛ 2-0 Ακρίτας Χλώρακας (41', 78' Κωμοδίκης)
Αγία Νάπα 6-3 Ερμής Αραδίππου (14', 45' με πέναλτι Κολοκούδιας, 61' Σολωμού, 70', 83', 90+3' Χρίστου / 51' Καφατάρης, 78' Ζαχαρίου, 87' Γεωργίου)
ΕΝΑΔ 0-1 Διγενής Ακρίτας Μόρφου (90+3' Αντωνίου)
ΕΝΠ 2-1 ΠΟ Ξυλοτύμπου (11' Χαραλάμπους Μ., 47' Μέιρα / 66' Όλιβερ)
Κυριακή 07/01
ΜΕΑΠ-Ομόνοια 29Μ 0-1 (Αλαμπρίτης 35')

15η αγωνιστική:
Σάββατο 13.01.2024 / 14:00
Διγενής Μόρφου - ΕΝ Παραλιμνίου
Ακρίτας Χλώρακας - Αγία Νάπα
ΠΟ Αχυρώνας Ονήσιλος - Πέγεια
Σάββατο 13.01.2024 / 14:30
ΠΑΕΕΚ - Ομόνοια Αραδίππου
ΠΟ Ξυλοτύμπου - ΜΕΑΠ
Ερμής Αραδίππου - ΕΝΑΔ
Freedom24 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα - ΑΣΙΛ
Κυριακή 14.01.2024 / 14:30
Ομόνοια 29Μ - Ολυμπιακός

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

14η αγωνιστική:
06-Ιανουαρίου-2024
Ορμήδεια-Εθνικός Λ. 3-2 (Κημήτρη 12', Πιτσιλλίδης 47' πεν., 58' πεν.,/Ηρακλέους 34' πεν., 65')
Αναγέννηση-Εθνικός Α. 2-0 (Μιχαήλ 48', 74' πεν.)
Ασπίς-Ομόνοια Ψ. 1-0 (Κουλουμπρής 49')
Ολυμπιάς-ΑΠΕΑ 0-2 (Ζήνωνος 11', 61')
Σπάρτακος-ΑΕΠΠ 2-0 (Κυριάκου αυτ. 38', Κούρτης 57')
Κέδρος-Γεροσκήπου 3-2 (Μουλλωτός 15', 82', Σουλεϊμάν 24'/Μιχαήλ 36', Μαζιλού 56')
07-Ιανουαρίου-2024
Κούρης-ΑΠΕΠ 2-0 (Γεωργίου 91' πεν., 94' πεν.)
Ηρακλής-Χαλκάνορας 0-2 (Κουρτίδης 53' πεν., Ντάρκουα 80')

15η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
ΑΠΕΑ-Ορμήδεια (14:30)
Εθνικός Λ.-Ηρακλής
ΑΕΠΠ-Κούρης
ΑΠΕΠ-Ασπίς
Γεροσκήπου-Αναγέννηση
Ομόνοια Ψ.-Κέδρος
Χαλκάνορας-Σπάρτακος
14-Ιανουαρίου-2024
Εθνικός Α.-Ολυμπιάς

EΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

14η αγωνιστική:
06-Ιανουαρίου-2024
Θύελλα-Ελπιδα Λ. 5-1 (Δοράτης 14', Μάρκου 63', 90'+, Μαλλουρής 67' αυτ., Λοΐζου 90'+/Νικολάου 84')
Αυγόρου-Τρούλλοι 3-0 (Μαχάττου 64' πεν., Θεοδούλου 78', Πάτσαλος 79')
ΑΕΝ-Λειβάδια 0-1 (Δεσπότης 67')
Koράκου -Ανόρθωση Μ. 1-1 (Αντωνιάδης 90΄/Γερολέμοι 80')
Δόξα Π.-Δυναμό 1-0 (Παπαναστασίου 21')
Aκανθού -ΘΟΪ 1-2 (Θεοδωρίδης 83'/Σταύρου 20', Παπανικολάου 38')
Ορφέας-Εληά -
07-Ιανουαρίου-2024
Απόλλων Γ.- ΑΠΟΝΑ 4-1 (Μαππής 7', Σιακαλλής 11', Ιωάννου 15' πεν., Μιχαήλ 37'/Νεάρχου 77')

15η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
ΑΠΟΝΑ-Ορφέας
ΘΟΪ-Απόλλων Γ.
Δυναμό-Ακανθού
Ανόρθωση Μ.-Δόξα Π.
Λειβάδια-Κοράκου
Τρούλλοι-ΑΕΝ
Ελπιδα Λ.-Αυγόρου
Εληά-Θύελλα

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ-ThemaSports
19/04 @ 13:57

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ

Την ερχόμενη Τρίτη 23 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ περιόδου 2023 - 2024.

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)-ThemaSports
18/04 @ 13:45

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές Β΄ κατηγορίας

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση-ThemaSports
16/04 @ 16:02

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση

Παρελθόν από την ομάδα της ΕΝΠ αποτελεί ο προπονητής της ομάδας Νταβίντ Κανέδα.

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου-ThemaSports
16/04 @ 11:25

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου

Ο μεγάλος τελικός πρωταθλήματος στην Β΄ κατηγορία θα γίνει στο ΓΣΠ

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:38

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Η Δόξα Παλαιομετόχου εξασφάλισε και μαθηματικά τον τίτλο του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/04 @ 19:29

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ