Γονείς έγιναν για πρώτη φορά ο ποδοσφαιριστής της Πέγειας, Χαράλαμπος Καϊρίνος και η πρώην παίκτρια και νυν προπονήτρια στις ακαδημίες της Πάφου, Χριστιάνα Σολωμού, οι οποίοι πριν από λίγο υποδέχτηκαν την κορούλα τους.
Δηλώσεις στον Super Sport FM έκανε ο Τεχνικός Διευθυντής της Πέγειας 2014, Μιχάλης Σεργίου, ο οποίος μίλησε μεταξύ άλλων, για την πρόταση της Ομόνοιας στην Παφιακή ομάδα για την απόκτηση του τερματοφύλακα Μιχάλη Παπαστυλιανού.