«Το Σωματείο μας ανακοινώνει την απόκτηση του Κύπριου ποδοσφαιριστή Λέανδρου Λίλλη.
Ο 25χρονος μεσοεπιθετικός με προϋπηρεσία στις ομάδες της Αλκής, της ΑΕΛ Λεμεσού και του Ερμή Αραδίππου, υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας δύο χρόνων. Στο παρελθόν έχει αγωνιστεί σε όλες τις μικρές Εθνικές ομάδες Κύπρου.
Καλωσορίζουμε τον Λέανδρο στη μεγάλη οικογένεια της ΟΜΟΝΟΙΑΣ και του ευχόμαστε πολλές επιτυχίες με το Τριφύλλι στο στήθος».
Δηλώσεις στον Super Sport FM έκανε ο γενικός γραμματέας και εκπρόσωπος Τύπου της Ομόνοιας 29ης Μαΐου, Μιχελής Φιλίππου, ο οποίος μίλησε για όλα όσα αφορούν την ομάδα του.
Την έναρξη συνεργασίας με την εταιρεία Copybet, η οποία θα είναι ο κύριος χορηγός της ομάδας τη νέα σεζόν στο πρωτάθλημα Α' κατηγορίας, ανακοίνωσε η Ομόνοια 29Μ!