Ο επιθετικός της Εθνικής Αγγλίας, Χάρι Κέιν, ήταν... άφαντος στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης με τη Σερβία για την 1η αγωνιστική του Γ' ομίλου του Euro 2024., καθώς είχε μόλις... δύο ενέργειες με την μπάλα σε 45 λεπτά!

Συγκεκριμένα, ο Άγγλος επιθετικός της Μπάγερν ολοκλήρωσε μόλις δύο ενέργειες με την μπάλα σε ένα ολόκληρο ημίχρονο!

Είχε 1/2 πάσες μακριά από την περιοχή των Σέρβων, ενώ έκανε και ένα φάουλ...

Σλοβακία-Ρουμανία: Έτοιμες να γευτούν το... μπισκότο της πρόκρισης!-ThemaSports
26/06 @ 08:51

Σλοβακία-Ρουμανία: Έτοιμες να γευτούν το... μπισκότο της πρόκρισης!

Σλοβακία και Ρουμανία κοντράρονται γνωρίζοντας πως με ισοπαλία, θα περάσουν χέρι-χέρι στα νοκ άουτ του Euro.

Ουκρανία-Βέλγιο: Σπουδαία μάχη για την πρόκριση στα νοκ άουτ-ThemaSports
26/06 @ 08:36

Ουκρανία-Βέλγιο: Σπουδαία μάχη για την πρόκριση στα νοκ άουτ

Η Ουκρανία κοντράρεται με το Βέλγιο για την 3η και τελευταία αγωνιστική του 5ου ομίλου (19:00), με τη νικήτρια του ματς -αν υπάρξει- να εξασφαλίζει εισιτήριο για τους «16» του Euro 2024.

Τσεχία-Τουρκία: Μονόδρομος η νίκη για τους πρώτους, περνά ακόμα και με ήττα υπό προϋποθέσεις η ομάδα του Μοντέλα-ThemaSports
26/06 @ 08:05

Η Τσεχία αντιμετωπίζει την Τουρκία σε ένα κομβικό παιχνίδι για την πρόκριση στους «16» του Euro 2024, με τους τυπικά γηπεδούχους να ψάχνουν μόνο τη νίκη για την παραμονή τους στη διοργάνωση.

Euro 2024: Η κατάταξη των τρίτων μετά την ολοκλήρωση του τρίτου ομίλου, αποκλείστηκε η Κροατία-ThemaSports
26/06 @ 00:05

Ο τρίτος όμιλος ολοκληρώθηκε και η Σλοβενία τερμάτισε τρίτη πίσω από τη Δανία με βάση την καλύτερη θέση από το ranking των προκριματικών, ωστόσο αμφότερες κατάφεραν να προκριθούν στους "16" του Euro 2024.

Άντεξε η Δανία, πέρασε στους «16» και πέταξε εκτός την Σερβία!-ThemaSports
25/06 @ 23:59

Άντεξε η Δανία, πέρασε στους «16» και πέταξε εκτός την Σερβία!

Η Δανία πήρε το 0-0 που της έφτανε, αντέχοντας στην πίεση της Σερβίας, εξασφάλισε την πρόκριση στους «16» και άφησε εκτός συνέχειας τη Σερβία, η οποία αποχαιρέτησε το Euro 2024.

Πέρασαν σβηστά και... χέρι-χέρι στους «16» οι Αγγλία και Σλοβενία-ThemaSports
25/06 @ 23:57

Πέρασαν σβηστά και... χέρι-χέρι στους «16» οι Αγγλία και Σλοβενία

Σ' ένα παιχνίδι με ελάχιστες καλές στιγμές, η Αγγλία -που προβλημάτισε εκ νέου- και η Σλοβενία έμειναν στο 0-0 και προκρίθηκαν ως 1η και 3η στους «16».