Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
Ο Κοσμάς Ιωάννου, ένα από τα πολλά υποσχόμενα ταλέντα της Ακαδημίας μας, είχε αξιοσημείωτη παρουσία στο U17 EURO 2024 εκπροσωπώντας την Κύπρο. Παρά το γεγονός ότι η εθνική μας ομάδα δεν κατάφερε να προκριθεί από τη φάση των ομίλων, η απόδοση του Ιωάννου ξεχώρισε, αναδεικνύοντας τις δυνατότητές του σε διεθνές επίπεδο.