«Όπως είχαμε υποσχεθεί, όλες οι απαντήσεις και οι αναλύσεις αριθμών από την επιτυχημένη εκστρατεία και την εξόφληση του δανείου για τη διασφάλιση του γηπέδου μας, θα δίνονταν τέλος της εβδομάδας.
Μπορείτε να παρακολουθήσετε στο κανάλι μας το 1ο καθαρά οπαδικό podcast στο οποίο τα δικά μας παιδιά μιλούν ανοιχτά στον κόσμο.
«Μια μέρα θα γράψει η Ιστορία, πως κάτι παιδιά αλλιώτικα σώσανε την Κυρία»
Με ανάρτηση της η Ανόρθωση στα social media, ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας που έσπασε το «φράγμα» των 2000 εισιτηρίων διαρκείας και εκφράζει τη σιγουριά της ότι αυτός ο αριθμός θα αυξηθεί ακόμα περισσότερο τις επόμενες εβδομάδες».