Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Θέλω να ευχαριστήσω όλους στην οικογένεια του Απόλλωνα που με έκαναν να νιώσω σαν στο σπίτι μου από την πρώτη μέρα που ήρθα στον σύλλογο. Αυτή ήταν μια από τις πιο δύσκολες αποφάσεις που έχω πάρει στην ποδοσφαιρική μου καριέρα. Αποφάσισα να χωρίσω τους δρόμους μου με τον Απόλλωνα Λεμεσού. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ».