Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Δεν εξελίχθηκε όπως θα θέλαμε, αλλά θέλω να σας ευχαριστήσω για την υποστήριξή σας. Παραμένω περήφανος για τους παίκτες μου και τι πετύχαμε στα πλέι οφ. Θα επιστρέψουμε πιο δυνατοί για να νικήσουμε. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο»!