Με ανακοίνωση της η Ανόρθωση, ευχαριστεί τον κόσμο της για την στήριξη.
Ακολουθήστε μας στο Google news![](https://themasports.tothemaonline.com/assets/images/gnews.svg)
Αναλυτικά:
Η Ανόρθωσις Αμμοχώστου ευχαριστεί θερμά τον κόσμο της ομάδας για τη στήριξη καθόλη τη διάρκεια της φετινής αγωνιστικής περιόδου, με κάθε δυνατό τρόπο. Η εντυπωσιακή παρουσία, όσο αυτό επιτρεπόταν, σε κάθε γήπεδο που αγωνιζόμασταν απέδειξε για μια ακόμη φορά το μεγαλείο του Ανορθωσιάτη.
Πιο πρόσφατο και τρανό παράδειγμα, η κάλυψη του στόχου της πρωτοβουλίας των «Μαχητών» για το δάνειο που αφορά στο «Αντώνης Παπαδόπουλος», επίτευγμα που έχει σχολιαστεί αποθεωτικά από το σύνολο του φίλαθλου κοινού της Κύπρου.
Ευχαριστούμε ιδιαίτερα όλους τους φίλους της ομάδας μας που παρευρέθηκαν στο παιχνίδι με τον Άρη, αλλά και στο Fun Day που προηγήθηκε, ανταποκρινόμενοι στο κάλεσμά μας. Επίσης όλους τους εθελοντές που συμμετείχαν στην οργάνωση της εκδήλωσης αφιλοκερδώς και τους υποστηριχτές μας.
Επιθυμούμε επίσης να ευχαριστήσουμε τα μέλη του οργανωμένου μας συνόλου που βοήθησαν αυτές τις τελευταίες μέρες σε όλες τις ενέργειες που έγιναν, αλλά και τους παλαίμαχους ποδοσφαιριστές μας που συμμετείχαν με προθυμία στα βίντεο που ετοιμάσαμε.
Τέλος, σημειώνουμε και την ενέργεια των επιτηρητών ασφαλείας που εργάστηκαν στον αγώνα με τον Άρη και επέλεξαν να δωρίσουν την αντιμισθία τους ως εισφορά για το δάνειο του «Αντώνης Παπαδόπουλος». Απέδειξαν με την πράξη τους πως από το σύνθημα «Όλοι μαζί θα βγούμε νικητές» δεν αποκλείει κανέναν!
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
26/07 @ 21:11
Οι υποψήφιοι επενδυτές της Μεγάλης Κυρίας βρέθηκαν στο ΑΛΦΑΜΕΓΑ και είδαν το φιλικό
26/07 @ 18:10
Ο Γιάννος Οκκας επέλεξε τους πρώτους 11 για το φιλικό παιχνίδι κόντρα στην ΑΕΛ
25/07 @ 09:10
Την κατ' αρχήν συμφωνία της με τον 29χρονο (01/01/1995) Άγγλο στόπερ, Μπέβις Μουγκάμπι ανακοίνωσε η Ανόρθωση!
24/07 @ 22:13
Η Ανόρθωση δημοσίευσε φωτογραφίες από τη σημερινή βόλτα της ομάδας στην Κακοπετριά!
24/07 @ 12:21
Με ανακοίνωση που εξέδωσε η Ανόρθωση, ενημερώνει για την κατ' αρχήν συμφωνία της με τον 28χρονο (16/10/1995) Σέρβο στόπερ, Μπόγιαν Μλάτζοβιτς.
24/07 @ 11:57
Με ανάρτηση της η Ανόρθωση στα social media, ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας που έσπασε το «φράγμα» των 2000 εισιτηρίων διαρκείας και εκφράζει τη σιγουριά της ότι αυτός ο αριθμός θα αυξηθεί ακόμα περισσότερο τις επόμενες εβδομάδες».
BEST OF THEMASPORTS