Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Σε αυτό παρουσιάζεται ο Νίκος Ζουγλής να ετοιμάζεται για δράση στα αποδυτήρια του «Θ. Κολοκοτρώνης». Ο 20χρονος μεσοεπιθετικός λίγο πριν κάνει την εμφάνισή του στον αγωνιστικό χώρο βλέπει τη μητέρα του να τρέχει από πίσω του για να του δώσει... ζακέτα, όπως εκατομμύρια μητέρες έχουν κάνει, κάνουν και θα συνεχίσουν να κάνουν για τα παιδιά τους.
«12 Μαΐου - Γιορτή της Μητέρας! Χρόνια Πολλά στο πιο ιερό πρόσωπο του κόσμου! Χρόνια Πολλά στις μαμάδες μας!», αναφέρει το μήνυμα των Αρκάδων, που χθες ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους στα play out με νίκη επί του Ατρομήτου στο Περιστέρι (0-1).
12 Μαΐου - Γιορτή της Μητέρας!
— Asteras FC (@AsterasfcTwit) May 12, 2024
Χρόνια Πολλά στο πιο ιερό πρόσωπο του κόσμου!
Χρόνια Πολλά στις μαμάδες μας!#asterastripolisfc #asterasfamily #mothersday #BeDifferentBeAsteras pic.twitter.com/hio5M3V5fl
Sport-fm.gr