Δηλώσεις του ποδοσφαιριστή του ΑΠΟΕΛ, Γιώργου Εφραίμ, μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος.
Ακολουθήστε μας στο Google news![](https://themasports.tothemaonline.com/assets/images/gnews.svg)
Αναλυτικά:
«Ανάμεικτα τα συναισθήματα, πήρα την απόφαση έχει λίγο καιρό. Η ομάδα θα έπαιρνε το πρωτάθλημα το πίστευα, ήθελα να τελειώσω με το ποιο ωραίο τρόπο. Να ευχαριστήσω την οικογένεια μου, τους συμπαίκτες που είχα από το 2014, όλους όσους τους προπονητές είχα και πάνω απ' όλα τον κόσμο μας που μας ώθησε στο 29ο. Η αποψινή βραδιά ξεχωρίζει. Όσο για τα γκολ είμαι περήφανος που τα κατάφερνα. Με την Μπιλμπάο, με την ΑΕΚ στο ΓΣΠ. Θα ξεκουραστούμε και θα δούμε τη συνέχεια με καθαρό μυαλό. Η διοίκηση και οι υπεύθυνοι θα χτίσουν μία νέα ομάδα με σταθερό κορμό και θα δυναμώσουν την ομάδα εκεί που χρειάζεται. Θέλω να μείνω στο χώρο του ποδοσφαίρου».
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
26/07 @ 16:30
Ενημέρωση από τον ΑΠΟΕΛ για τα εισιτήρια με την Πέτροκουμπ εκτός έδρας
26/07 @ 11:28
Ο εκ. Τύπου του ΑΠΟΕΛ, Νεκτάριος Πετεβίνος μίλησε στον ΣΠΟΡ FM και τοποθετήθηκε για όλα τα νέα των γαλαζοκιτρίνων.
26/07 @ 10:13
Ο εκπρόσωπος Τύπου του ΑΠΟΕΛ, Νεκτάριος Πετεβίνος παραχώρησε δηλώσεις στον Super Sport FM.
24/07 @ 12:51
Διπλό «κτύπημα» στα social media από τον ΑΠΟΕΛ, την επομένη της νίκης επί της Πετροκούμπ με 1-0, που έδωσε προβάδισμα στην Κυπριακή ομάδα για πρόκριση στον Γ' προκριματικό του Τσάμπιονς Λιγκ.
24/07 @ 11:21
Δηλώσεις στον ΣΠΟΡ FM έκανε ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΕΛ, Κώστας Φασουλιώτης, την επομένη της νίκης της ομάδας του επί της Πετροκούμπ Μολδαβίας για τον Β' προκριματικό του Τσάμπιονς Λιγκ.
24/07 @ 09:49
Εκτός από τη νίκη επί της Πετροκούμπ, οι οπαδοί του ΑΠΟΕΛ χάρηκαν και για τη συμμετοχή των δύο μεγάλων μεταγραφικών αποκτημάτων της ομάδας τους, των Ελ Αραμπί και Μάγιερ.
BEST OF THEMASPORTS