Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Συγχαρητήρια στη Δόξα για τη νίκη της. Εύχομαι την επόμενη χρονιά να επιστρέψει στην Α’ κατηγορία που για πολλά χρόνια ήταν η θέση της. Εμείς φαίνεται ότι πήγαμε μια βδομάδα πιο γρήγορα για Holiday, όμως δεν θέλω να αδικήσω τα παιδιά γιατί είχαμε δύσκολη χρονιά. Αυτή η ήττα δεν μειώνει την προσπάθεια που έκαναν όλη την χρονιά. Θα προσπαθήσουμε τον επόμενο χρόνο ο Εθνικός να έχει αν όχι καλύτερη, ισάξια ομάδα. »