Οι παλαίμαχοι άσσοι της Ανόρθωσης, αυτοί που τίμησαν τον "Φοίνικα" και τον κράτησαν ζωντανό στέλνουν τα δικά τους μηνύματα στήριξης για την εκστρατεία σωτηρίας της αγαπημένης μας Ανόρθωσης!
Με ανάρτηση της η Ανόρθωση στα social media, ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας που έσπασε το «φράγμα» των 2000 εισιτηρίων διαρκείας και εκφράζει τη σιγουριά της ότι αυτός ο αριθμός θα αυξηθεί ακόμα περισσότερο τις επόμενες εβδομάδες».