Ο Νικόλας Στυλιανού, φίλαθλος της Ανόρθωσης, ανέβασε βίντεο όπου διηγείται πως βρέθηκε μετά από πολλά χρόνια, ένα κασκόλ-κειμήλιο της Ανόρθωσης που του άφησε ο πατέρας του από την Αμμόχωστο και το είχε χάσει σε ένα φιλικό παιχνίδι ανάμεσα στην «Κυρία» και την Ομόνοια.
Με ανάρτηση της η Ανόρθωση στα social media, ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας που έσπασε το «φράγμα» των 2000 εισιτηρίων διαρκείας και εκφράζει τη σιγουριά της ότι αυτός ο αριθμός θα αυξηθεί ακόμα περισσότερο τις επόμενες εβδομάδες».