Η ομάδα Κ-15 του Άρη κατέκτησε το Πρωτάθλημα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15, αλλά και το Super Cup της αντίστοιχης ηλικιακής κατηγορίας και χειροκροτήθηκε θερμά από τον κόσμο της ομάδας πριν από την έναρξη του αποψινού αγώνα Άρης-Πάφος στο στάδιο «Αλφαμέγα».
Με δύο προπονήσεις πρωί και απόγευμα, συνεχίστηκε η προετοιμασία του Άρη στο Κάπρουν της Αυστρίας. Αυτή ήταν 3η φορά σε πέντε μέρες που το προπονήσεων περιλάμβανε διπλή προπόνηση.
Σύμφωνα με δημοσίευμα της Scottish Sun, ο 31χρονος Άγγλος στόπερ, Κόνορ Γκόλντσον, έρχεται στην Κύπρο για να συζητήσει με τον Άρη το ενδεχόμενο συνεργασίας τους!