Ανάρτηση από την Θύρα 9, για τον τελευταίο αγώνα της σεζόν.
Ακολουθήστε μας στο Google news![](https://themasports.tothemaonline.com/assets/images/gnews.svg)
Αναλυτικά:
Σήμερα η ΘΥΡΑ 9 δίνει μια τελευταία παράσταση. Ένα τελευταίο ευχαριστώ στους λεβέντες μας που τίμησαν με τον καλύτερο τρόπο την φανέλα με το ένδοξο τριφύλλι. Χρέος για τον καθένα να βρεθεί εκεί, για μια μέρα ορόσημο για την ΟΜΟΝΟΙΑ του ΛΑΟΥ
Από νωρίς κατηφορίζουμε στο κεντρικό για να δούμε τον αγώνα. Με το σφύριγμα της λήξης παίρνουμε θέση και περιμένουμε την αποστολή της ομάδας μας για να βουλιάξουμε για άλλη μια φορά την Λευκωσία. Σε μια πορεία ιστορική που θα σημάνει την επιστροφή της ΟΜΟΝΟΙΑΣ του ΛΑΟΥ εκεί που ανήκει.
ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟ
ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ
ΝΑ ΒΟΥΛΙΑΞΕΙ Η ΛΕΥΚΩΣΙΑ
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
24/07 @ 13:07
Δηλώσεις στον Super Sport FM έκανε ο γενικός γραμματέας και εκπρόσωπος Τύπου της Ομόνοιας 29ης Μαΐου, Μιχελής Φιλίππου, ο οποίος μίλησε για όλα όσα αφορούν την ομάδα του.
23/07 @ 18:08
Η Ομόνοια 29Μ ανακοίνωσε και επίσημα την απόκτηση του Κύπριου μπακ, Χρήστου Γουιλέρ.
20/07 @ 16:30
Δηλώσεις του Πάρη Ψάλτη, μετά το τέλος του πρώτου φιλικού της Ομόνοιας 29Μ με τη Νέα Σαλαμίνα.
19/07 @ 10:00
Την έναρξη συνεργασίας με την εταιρεία Copybet, η οποία θα είναι ο κύριος χορηγός της ομάδας τη νέα σεζόν στο πρωτάθλημα Α' κατηγορίας, ανακοίνωσε η Ομόνοια 29Μ!
18/07 @ 14:40
Φιλικό στην μνήμη του Μάριου Πολυδώρου θα δώσει η Ομόνοια 29ης Μαΐου
18/07 @ 11:02
Η Θύρα 9έστειλε το μήνυμα της για τη νέα σεζόν και δημοσίευσε βίντεο με πλάνα από το πάρτι στην πρώτη της Ομόνοιας 29ης Μαίου.
BEST OF THEMASPORTS