Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Οι Φαμπιάνο, Κελεπέσιης, Κυριακίδης και Παπαστυλιανού αποδέχθηκαν την πρόσκληση της ακαδημίας CGS και μίλησαν με τους μικρούς, υπέγραψαν αυτόγραφα ενώ ο Βραζιλιάνος πορτιέρο δέχθηκε επίθεση αγάπης από τους επίδοξους τερματοφύλακες. Μαζί τους και ο προπονητής τερματοφυλάκων της Ομόνοιας, Ανδρέας Λουγκρίδης.
Δείτε φωτογραφίες: