Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Μετά το τέλος της σημερινής (20/04) τελευταίας προπόνησης, ο Γιάννης Αναστασίου ανακοίνωσε την αποστολή, στην οποία συμπεριέλαβε 23 ποδοσφαιριστές.
Αναλυτικά:
«Έχει ολοκληρωθεί η προετοιμασία της ομάδας μας ενόψει του αυριανού (21/04) αγώνα απέναντι στην ΑΕΚ για την 8η αγωνιστική της δεύτερης φάσης του πρωταθλήματος.
Η αποστολή μας αποτελείται από τους ακόλουθους ποδοσφαιριστές: Ουζόχο, Παπαστυλιανού, Κελεπέσιης, Ψάλτης, Μάθιους, Σιπριάνο, Σεμέδο, Κασάμα, Κακουλλής, Αλιούμ, Στεπίνσκι, Μπάκιτς, Λέτσιακς, Μπασιρού, Σίμιτς, Παναγιώτου, Κούσουλος, Χαμάς, Μίλετιτς, Ανδρέου, Χαραλάμπους, Οζλέρ, Παντελή.
Το παιχνίδι θα διεξαχθεί στο στάδιο ΑΕΚ Αρένα θα αρχίσει στις 19:00 και θα μεταδοθεί ζωντανά από την Primetel».